Skip to content

10 En İyi Ücretsiz Zil Sesi İndirme Sitesi

17 de Nisan de 2021

Ücretsiz zil sesleri, zor kazandığınız parayı daha fazla telefon aksesuarına harcamak zorunda kalmadan telefonunuza biraz eğlence ve kişilik katmanın harika bir yoludur. Aşağıdaki web sitelerini kullanarak, dakikalar içinde telefonunuza indirilen bazı ücretsiz zil seslerini alabileceksiniz ve hatta bazıları kendi zil seslerinizi oluşturmanıza bile izin veriyor. Bu sitelerde müzik, ses efektleri, film ve TV klipleri, komik sesler, mesaj sesleri ve telefonunuzda olmasını isteyebileceğiniz hemen hemen her şey dahil olmak üzere çeşitli zil sesleri mevcuttur. Her zil sesi sitesi, onu benzersiz kılan farklı özelliklere sahiptir, bu nedenle en beğendiğinizi bulana kadar tüm listeyi taradığınızdan emin olun. Her zil sesi indirme yasal değildir ve yasal sitelerde bile bazen telif hakkıyla korunan müzik bulunur. Modern, popüler bir şarkıdan bir zil sesi görürseniz, muhtemelen telif hakkıyla korunmaktadır ve indirilmesi yasadışıdır.

Zil Sesi Web Sitesi Nasıl Kullanılır

Zil sesi web siteleri, ses dosyalarını doğrudan kendi sitelerinden indirmenize izin verir. Çoğu durumda, ses dosyaları sizin için zaten zil sesi dosyaları olarak hazırlanmıştır, böylece tek yapmanız gereken zil sesini kullanmak için telefonunuza koymaktır. Ancak, tüm telefonlar aktarım sürecini kolaylaştırmaz. Aslında, yalnızca Android cihazlar, örneğin Samsung, Google vb. Telefonlar, zil seslerini doğrudan cihaza indirebilir. İPhone, iPad ve iPod touch cihazları için, önce zil sesini bilgisayarınıza indirmeniz ve ardından bilgisayarınızdan telefonunuza aktarmanız gerekir. Bunu iTunes ile yapabilirsiniz. Zil seslerini bir Android veya BlackBerry cihazına indirmek için, zil sesi web sitesinde MP3 seçeneğini seçin. Zil sesini bir iOS cihazında kullanacaksanız zil sesinin M4R sürümünü indirin. İndirdiğiniz zil sesini gerçekten kullanmak için Android zil sesini nasıl değiştireceğinizi veya farklı bir iPhone zil sesini nasıl seçeceğinizi öğrenin. Zil sesi web sitesi, telefonunuzun zil sesi dosyası olarak tanımadığı bir ses biçiminde bir zil sesi sağlıyorsa, telefonunuz bunu zil sesi yerine şarkı olarak saklayabilir. Zil sesini telefonunuzda kullanılabilecek bir biçimde kaydetmek için FileZigZag gibi ücretsiz bir ses dönüştürücü programı kullanabilirsiniz. Bu ses dosyası indirmelerinden bazıları tarayıcınızda otomatik olarak çalmaya başlayacak ve zil sesini bilgisayarınıza indirmenizi istemeyecektir. Böyle bir durumda, dosyayı sağ tıklayın ve bilgisayarınızda nereye indirileceğini seçebilmek için kaydetmeyi seçin.

Zedge

Zedge ücretsiz zil seslerinin ekran görüntüsü

Ne Seviyoruz

 • Zil sesini indirmeden önce önizleyebilirsiniz
 • Bir Android uygulaması var
 • Son derece basit bir site; anlaması kolay

Neleri Sevmiyoruz

 • Yalnızca MP3; bu, bazı telefonların kullandığı format değildir
 • Garip site kurulumu; kaybolması kolay
 • Her indirmeden önce bekleme süresi

Zedge, sesli ve popüler aramalara göre göz atabileceğiniz çok sayıda ücretsiz zil sesi koleksiyonuna sahiptir. Buradaki kategoriler, hayvan sesleri, parti sesleri, oyun sesleri ve daha fazlasıyla ilgili ücretsiz zil sesleri bulmanıza yardımcı olur. Bu site, bazı mükemmel ses efektlerine ve film klibi zil seslerine sahip olma konusunda gerçekten çok başarılı. Önizlemek için bir zil sesi seçin ve cihazınıza koymak için indirme düğmesini kullanın. Her indirme sayfasında benzer sesleri bulmanıza yardımcı olacak bir kategori listesi bulunur. Android kullanıcıları, zil seslerini indirmek için Zedge uygulamasını yükleyebilir.

Tonlar7

Tones7 ücretsiz zil sesi

Ne Seviyoruz

 • Basit ve kullanımı kolay
 • Anında indirmeler
 • MP3 ve M4R dosyaları
 • Çevrimiçi önizlemeler

Neleri Sevmiyoruz

 • Çok sayıda web sitesi reklamcılığı

Tones7’de 25’in üzerinde tamamen ücretsiz zil sesi kategorisi mevcuttur. Hem MP3 hem de M4R indirmelerini burada bulabilirsiniz; bu, iPhone, iPad, Android ve diğer cihazlarda çalıştıkları anlamına gelir. Her indirme sayfası, zil sesini dinlemenizi ve dosya boyutu, indirme sayısı, açıklama, tür ve kullanıcı yorumları gibi ayrıntılarını görmenizi sağlar. Tones7’deki en popüler zil seslerinin listesi, hangi türü seçeceğinizden emin değilseniz başlamak için harika bir yerdir. Ayrıca yeni eklenen zil sesleri için bir sayfaları da var.

mobile9

Mobil9 rintone indirme

Ne Seviyoruz

 • Yalnızca telefonunuzla uyumlu zil seslerini gösterir
 • Birkaç tür zil sesi
 • Sıralama seçenekleri, en popüler zil seslerini bulmanıza yardımcı olur

Neleri Sevmiyoruz

 • Her indirme için birkaç saniye beklemelidir
 • Günde 10 zil sesi indirme ile sınırlıdır
 • Bazı bağlantılar bozuk.

mobile9, daha ücretsiz zil seslerine ulaşmadan önce cihazınızın türünü girmenizi sağlar. Bu, içeri girdikten sonra baktığınız her şeyin telefonunuzla uyumlu olacağı anlamına gelir. Mobile9’un ücretsiz zil sesleri arasında, neyin sıcak, yeni veya en iyisi olarak etiketlenmiş olanlara göre arama yapabilirsiniz. Ayrıca, eski, İspanyolca, komik, SMS ve diğerleri gibi, yalnızca içinde bulundukları kategoriye göre ücretsiz zil seslerini göstermek için kullanabileceğiniz bir filtre de vardır. Bir aile filtresi de açılıp kapatılabilir. Mobile9’daki favori zil seslerinin çoğu ses efektleri, film klipleri ve orijinal müzik içerir. Beğendiğiniz zil sesini dinledikten sonra indirebilir veya cihazınıza gönderebilirsiniz (cihazınız doğrudan indirme özelliğine sahipse). Mobile9 premium paketi, bekleme sürelerini atlamanıza izin verir. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobile9 Windows 8 mobil uygulaması var. Cep telefonu seçicisi bazı yeni telefonları içermez, ancak bu, zil seslerinin bu cihazlar için çalışmayacağı anlamına gelmez. Uyumlu zil sesleri almak için aynı markanın bir telefonunu seçmeniz yeterli.

Melofania

Melofania'nın en iyi ücretsiz zil sesi indirmeleri

Ne Seviyoruz

 • Zil sesleri anında indirilir (bekleme süresi veya reklam yok)
 • Bir önizleme var
 • Hepsi Android ve iPhone ile çalışıyor
 • Bir dosyadan veya YouTube videosundan kendinizinkini yapabilirsiniz

Neleri Sevmiyoruz

 • Bir zil sesi düzenleyicisi olmasına rağmen, başka bir kullanıcı tarafından yapılmış olanı doğrudan düzenleyemezsiniz.
 • Türe göre indirmelere göz atamıyorum (yalnızca sanatçının adı)

Bu listedeki diğer bazı zil sesleri sitelerinde olduğu gibi, Melofania, özel bir zil sesi oluşturmak için kendi müzik dosyalarınızı düzenlemenize ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan zil seslerini indirmenize izin verir. Zil sesi düzenleyicinin kullanımı gerçekten çok kolay çünkü klip bölümünü müzik dosyasının etrafında sürükleyebilir, şarkının tam olarak hangi bölümünün zil sesine dönüştürülmesi gerektiğini seçebilirsiniz. Kendi zil sesinizi oluşturmanın yanı sıra, sanatçı adı veya yalnızca öne çıkan zil sesleri için bir bölüm gibi başkaları tarafından oluşturulanlar arasında arama yapabilir veya bunlara göz atabilirsiniz. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Melofania’da indirilen en popüler zil seslerine bakın. Melofania’dan bir zil sesi indirmeye hazır olduğunuzda, iPhone, Android ve diğer telefonlarla çalışacak iki dosya türünden birini seçebilirsiniz.

CellBeat

CellBeat ev zil sesleri

Ne Seviyoruz

 • Düzinelerce tür
 • Zil sesleri popülerliğe göre sıralanabilir
 • İndirmeler anında

Neleri Sevmiyoruz

 • Bazı türler herhangi bir zil sesi göstermiyor

CellBeat, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey içeren başka bir ücretsiz zil sesi indirme sitesidir. Bazı kategoriler arasında klasik, disko, alternatif, korkak, oyunlar, Hint popu, Latin, caz ve elektronik bulunmaktadır. Zil sesleri sitede önizlenebilir ve ne zaman yüklendiklerini, her birinin kaç indirme aldığını, uzunluk ve dosya boyutunu ve diğer ayrıntıları görebilirsiniz. CellBeat, bir sonraki favori zil sesini bulmanızı kolaylaştırmak için en son zil sesleri, en çok indirilen zil sesleri ve en yüksek puan alan zil sesleri sayfaları gibi çeşitli bağlantılara sahiptir. Bir zil sesinin indirme sayfasında iki bağlantı vardır: biri iPhone, diğeri Android için.

MyTinyPhone

MyTinyPhone caz zil sesi indirmeleri

Ne Seviyoruz

 • Vardır çok ücretsiz zil sesleri
 • Zil sesini bilgisayarınıza veya telefonunuza kaydetmenin birkaç yolu vardır
 • Birden çok arama ve sıralama seçeneği, zil sesini bulmayı kolaylaştırır
 • Bir Android uygulaması var

Neleri Sevmiyoruz

 • Farklı indirme seçenekleri kafa karıştırıcı olabilir

MyTinyPhone, kategoriye, tarihe ve popülerliğe göre göz atabileceğiniz yarım milyondan fazla ücretsiz zil sesine sahiptir ve bunları indirmenin birçok yolu vardır. İstediğiniz zil sesini bulduktan sonra, telefonunuza bir ek veya URL olarak gönderilmesini, bilgisayarınıza MP3 olarak kaydedilmesini veya iOS cihazlarında kullanmak üzere M4R dosyası olarak indirilmesini sağlayabilirsiniz. Daha önce MyTinyPhone’da bulunduysanız, en yeni eklemeleri bulmak için yeni zil sesleri bölümünü beğenebilirsiniz. En popüler zil sesleri alanı da eğlencelidir. Ücretsiz bir hesap için kaydolursanız, zil seslerine dönüştürmek için kendi MP3’lerinizi yükleyebilirsiniz. Bunu yaparken, zil sesini gizli tutma veya diğer kullanıcılarla paylaşma seçeneğiniz vardır. Bir Android cihaz kullanıyorsanız, ücretsiz zil seslerini indirmek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Itunemachine

Itunemachine'de ücretsiz zil sesleri

Ne Seviyoruz

 • Birkaç reklam.
 • İndirmeden önce önizleyin.
 • Güvenilir indirme bağlantıları.
 • Zil seslerini adınızı içerecek şekilde özelleştirin.

Neleri Sevmiyoruz

 • Arama aracı çok basit.

Telefonunuz veya tabletiniz için ücretsiz zil sesleri alabileceğiniz bir başka harika yer Itunemachine’dir. Çok çeşitli zil sesleri, bir sonraki favori tonunuzu bulmanızı kolaylaştıracak, ayrıca kolay seçim için en iyi zil seslerinin bir listesi ve yeni bir liste için yeni zil sesleri sayfası var. Her zil sesinin, kaydetmeden önce zil sesini hızlıca dinlemek için kullanabileceğiniz bir önizleme düğmesi vardır. Bunu ton listesinden yapabilirsiniz, böylece birbiri ardına hızlı ve kolay bir şekilde önizleme yapabilirsiniz. Bu zil sesi sitesiyle elde ettiğiniz büyük benzersiz özelliklerden biri, adınızın zil sesine dahil edilebilmesidir. Bir ses ve dil seçin ve ardından zil sesini indirmeden önce adınızı girin. Konuşulan mesaj da düzenlenebilir ve metinler için de kullanılabilir. Buradaki zil sesi indirmeleri iPhone ve Android, BlackBerry gibi diğer cihazlar için mevcuttur. MP3 veya M4R zil sesi alabilirsiniz.

Mobiles24

Mobiles24 yeni zil sesi indirme

Ne Seviyoruz

 • Kullanıcı hesabı gerekmez
 • Çok sayıda seçenek
 • Birçok tür seçeneği
 • Tüm cihazlarla uyumlu
 • Sıralama ve filtreleme seçenekleri

Neleri Sevmiyoruz

 • Bazı sıralama seçenekleri iyi çalışmıyor
 • Her indirmeden önce bir reklam görüntüler

Mobiles24, başka bir zil sesi kaynağıdır. 140.000’den fazla zil sesi indirmesine erişiminiz var. Bu zil sesi sitelerinin çoğu gibi, sesleri kaydetmeden önce önizleyebilirsiniz. Dosyayı alma zamanı geldiğinde, Android ve diğer telefonlarda çalışan ve iPhone’larda kullanılabilen bir sürüm seçebilirsiniz. Android kullanıcıları için bir uygulama mevcuttur.

Bildirim Sesleri

Bildirim Sesleri zil sesi web sitesinin ekran görüntüsü

Ne Seviyoruz

 • Gezinmesi kolay
 • Çoklu indirme seçenekleri
 • Ses önizlemeleri
 • Bekleme süresi yok

Neleri Sevmiyoruz

 • Nispeten sınırlı tür listesi

Bazen gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, bu zil sesi sitesinde uygun bir şekilde Bildirim Sesleri adı verilen basit bir bildirim sesidir. Ücretsiz zil sesi indirme kategorilerinden birkaçı şunları içerir: Ses Efektleri, Komik, Noel Zil Sesleri, Hayvanlar, Uyandırma Tonları, ve Mini Zil Sesi Şarkıları. Bir zil sesi indirdiğinizde MP3, M4R ve OGG arasından seçim yapabilirsiniz.

Zil

Zil web sitesi

Ne Seviyoruz

 • Kendi özel zil sesini oluşturmanıza izin verir
 • İPhone ve Android cihazlar için zil sesleri yapılabilir
 • Özel zil sesiniz istediğiniz kadar uzun olabilir
 • Sesi ve başlangıç ​​/ bitiş zamanlarını ayarlamanıza izin verir

Neleri Sevmiyoruz

 • Fade in veya fade out seçeneği içermez
 • Diğer kullanıcılar tarafından yapılan zil sesleri indirilemez

Zil, size göz atmanız ve indirmeniz için zil sesleri sunmaz. Bunun yerine, yalnızca ses dosyalarının siteye yüklenmesine ve düzenlenmesine izin veren bir zil sesi oluşturucusudur. MP3, WAV, WMA ve diğer bazı ses dosyalarını yükleyebilirsiniz. Zil sesleri herhangi bir uzunlukta olabilir ve ses dosyasından seçimin seçilmesi, seçimin kenarlarını sürükleyerek veya zil sesinin başlaması ve bitmesi gereken tam zamanı seçerek gerçekten çok kolaydır. Zil ayrıca, indirmeden önce zil sesinin seviyesini ayarlamanıza da olanak tanır. Bitirdiğinizde, hangi formatı (MP3 veya M4R) olarak kaydedeceğinizi seçin ve ardından ZİL SESİ YAP Aracın ses dosyasını belirttiğiniz gibi ayarlaması ve böylece bilgisayarınıza indirebilmeniz için düğmesine basın. Yüklenen dosyalar bir saat sonra Ringer.org’dan silinir.