Skip to content

13 En İyi Şükran Duvar Kağıtları

25 de Mayıs de 2021

Bilgisayarınızın veya telefonunuzun arka planını mevsime uyacak şekilde ne değiştirmelisiniz? İşte en iyi ücretsiz duvar kağıdı sitelerinden alınan en iyi Şükran Günü duvar kağıtları listemiz. Ücretsiz sonbahar duvar kağıtları ve Cadılar Bayramı duvar kağıtları dahil her mevsim için arka plan temaları bulabilirsiniz.

WallpaperStock tarafından Apple Harvest Pie

Bu ağız sulandıran Şükran Günü duvar kağıdı, hindiden sonra yenmeye hazır elmalı turta ve elmaları sergiliyor. Bu ücretsiz Şükran Günü duvar kağıdını normal, geniş ekran veya HD monitörünüz için çeşitli boyutlarda indirebilirsiniz.

Hannabearr’den Salt and Pepper’ın Şükran Günü

Salt and Pepper'ın Şükran Günü duvar kağıdı

Hindi kılığına bürünmüş tuz ve balkabağı turtası gibi giyinmiş Pepper. Ne kadar tatlı? Bu Şükran Günü duvar kağıdı yalnızca tek bir boyutta indirilebilir. Yine de, ücretsiz bir çevrimiçi grafik programında kolayca yeniden boyutlandırılabilir.

BrowCo tarafından Şükran Türkiye Duvar Kağıdı

Şükran Türkiye ücretsiz duvar kağıdı

Bu Şükran Günü duvar kağıdı, turuncu, sarı, kırmızı ve yeşil renklere sahip bazı güzel sonbahar ağaçlarının yanı sıra bir hindiye sahiptir. Yalnızca tek bir boyutta indirilebilir: 1600 x 1200.

WallpaperStock tarafından Şükran Günü

Şükran Günü ücretsiz duvar kağıdı

Bu Şükran Günü duvar kağıdındaki çiftlik masasını su kabakları ve mısırdan oluşan bir koleksiyon süslüyor. Normal, geniş ekran veya HD bilgisayar monitörünüz için bu ücretsiz Şükran Günü duvar kağıdını indirin.

Masaüstü Nexus’tan Şükran Kabakları

Şükran Kabakları ücretsiz duvar kağıdı

Birkaç renkli balkabağı, meşe palamudu ve sonbahar yaprakları, bu duvar kağıdındaki Şükran Günü masasının merkezini süslüyor. Hepsinden iyisi, arka planınıza uyacak şekilde otomatik olarak küçülür veya genişler.

Masaüstü Nexus’tan Mutlu Şükran Günleri

Şükran günün kutlu olsun duvar kağıdı

Bu sevimli sahne, sonbahar yaprakları, turuncu balkabakları, altın tarlalar ve bu Şükran Günü duvar kağıdının merkezi olan rahat bir ev içerir. Geniş ekran bilgisayar monitörünüz için bu ücretsiz Şükran Günü duvar kağıdını indirebilirsiniz.

Alpha Coders’tan Aile Şükran Günü Duvar Kağıdı

Aile Şükran günü ücretsiz duvar kağıdı

Bu Şükran Günü’nde odanın havasını hafifletmeniz gerekiyorsa, bilgisayarınızın ekranında bir aile Şükran Günü yemeğinin mükemmel bir şekilde çekilmiş bu resmini göstermesine izin verin. El ile seçebileceğiniz birkaç çözünürlük vardır ve özel bir duvar kağıdı almak için bir boyut girebilirsiniz.

Masaüstü Nexus ile Şükran Günü

Mutlu Şükran Günü ücretsiz duvar kağıdı

Altın bir ayçiçeği, bu neşeli Şükran Günü duvar kağıdına zemin hazırlar. Standart bilgisayar monitörlerine sığması için bu ücretsiz duvar kağıdını indirebilirsiniz. İndirme sayfasını açtığınızda monitörünüz için yeniden boyutlandırılır.

WallpaperStock’tan İlk Şükran Günü

İlk Şükran Günü duvar kağıdı

Bu duvar kağıdı, hacılar ve Yerli Amerikalıların birlikte ilk yemeklerini paylaştıkları ilk Şükran Günü’nün bir resmidir. Bu ücretsiz Şükran Günü duvar kağıdını bilgisayarınız, tabletiniz, cep telefonunuz veya sosyal medya kapak fotoğraflarınız için normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirebilirsiniz.

WallpaperStock’tan Hint Mısır

Mısır şükran günü duvar kağıdı

Hasadı kutlayan bu Şükran Günü duvar kağıdının odak noktası Hint mısırından üç kulak ve birkaç çam kozalağıdır. Bu ücretsiz duvar kağıdı bilgisayarınız veya tabletiniz için normal, geniş ve HD çözünürlüklerde ve telefonunuzun duvar kağıdı veya sosyal medya kapak fotoğraflarınız için indirilebilir.

Masaüstü Nexus’tan Mutlu Şükran Günleri

Şükran günün kutlu olsun duvar kağıdı

İşte Desktop Nexus’tan başka bir Şükran Günü duvar kağıdı, bu duvar kağıdı içinde bazı sonbahar yaprakları, balkabakları ve “Mutlu Şükran Günleri” başlıklı sebzeler var. Bu Şükran Günü duvar kağıdı, açtığınız ekrana göre otomatik olarak boyutlandırılacaktır, böylece indirme sayfasında hangi çözünürlüğü seçeceğinizi bilmek konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Hip Wallpaper tarafından Korkuluk

Korkuluk Şükran duvar kağıdı

Bu Şükran Günü duvar kağıdı, o kargaları korkutmak için iyi bir iş çıkarmayacaklarını bildiğiniz kadar sevimli bir grup korkuluğun eğlenceli bir görüntüsüne odaklanıyor. Bu Şükran Günü duvar kağıdını masaüstü bilgisayarlar için 1440 x 900 veya 1366 x 768 boyutlarında indirebilirsiniz.

HipWallpaper tarafından Şükran Açık Arka Plan Duvar Kağıdı

Arka plan ücretsiz Şükran günü duvar kağıdını açın

Masaüstü simgelerinizi bir duvar kağıdı takılı olsa bile görmeyi seviyorsanız, ortada açık olan bu Şükran Günü arka planını beğeneceksiniz ve altta ekranınızı ve balkabağınızı çevreleyen özellikler var. Şükran Günü için hazırlanan bu duvar kağıdı, orijinal 1031 x 768 çözünürlükte mevcuttur.