Skip to content

19 En İyi Ücretsiz Sevgililer Günü Arka Planı

10 de Mayıs de 2021

Masaüstünüze, tabletinize, dizüstü bilgisayarınıza veya telefon ekranınıza uyacak bu güzel sevgililer günü duvar kağıtlarıyla ekranınıza biraz romantizm ve sevgi katın. Sevgililer Günü için en iyi ücretsiz duvar kağıdını arıyorsanız, bu gül duvar kağıtları listesine göz attığınızdan emin olun. Diğer birçok ücretsiz çiçek duvar kağıdı da mevcuttur.

Vlad Studio’dan Ayrılmaz

Vlad Studio’nun bu sevimli Sevgililer Günü duvar kağıdı, sevdiğiniz kişiyle birlikteyken güneşin her şeyin içinden gerçekten parladığını gösteriyor. Merkez odak, bunu bir telefon arka planı için mükemmel bir seçim haline getirir.

WallpaperStock tarafından I Heart U

WallpaperStock web sitesinde I Heart U duvar kağıdı

Bu güzel HD duvar kağıdı, tam ortasında kocaman kırmızı bir kalp bulunan bir aşk mesajına sahiptir. Buruşuk kağıt stili, klasik bir temaya ince bir keskinlik katar.

Wallpaperez tarafından Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Wallpaperez Sevgililer Günü duvar kağıtları

Sevgililer Günü karşıtı hayranlar, kara mizahı keskin bir zeka ile birleştiren bu sivri Sevgililer Günü duvar kağıdına bayılacaklar.

Masaüstü Nexus’tan Muhteşem Güller

Masaüstü Nexus'ta Muhteşem Güller duvar kağıdı

Bu duvar kağıdında Sevgililer Günü için alacağınız birkaç nemli gülün yakından görünümü gösterilmektedir. Klasik olabilir ama çoğu zarafet öyledir.

Vlad Studio’dan Aşık Olduğunuz Zaman

Vlad Studio'da aşık olduğunuzda duvar kağıdı

Vlad Studio, aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten gösteren başka bir ücretsiz duvar kağıdı tasarladı. Aynı stüdyodan diğerleriyle aynı doğrultuda, merkezi odak harika bir telefon arka planı oluşturuyor.

Wallpoper’dan Konuşma Kalpleri

Wallpoper web sitesinde Konuşma Kalpleri

Konuşma kalpleri, Sevgililer Günü için bir temeldir ve bu duvar kağıdında bir sürü kalp bulunur. Tatları tatlı tebeşir gibi olabilir, ancak etkiyi lezzet değil, yazılı kelime yapar.

VickyM72 tarafından Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Deviant Sanat Mutlu Sevgililer Günü duvar kağıdı

Bu sevimli duvar kağıdı, bu Sevgililer Günü’nde herkesin masaüstü için yeterince basit ama yeterince muhteşem. Bazen bakması en kolay arka planlar en iyisidir.

Masaüstü Nexus’tan Çikolatalar

Masaüstü Nexus'ta çikolata duvar kağıdını seviyorum

Çikolata dolu bir kutu Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezi ve bu güzel arka planı masaüstünüze sarmak sizi kesinlikle tatil havasına sokacaktır.

EWallpapers tarafından Seni Seviyorum

EWallpapers'da seni seviyorum

Bu duvar kağıdının mor bir arka plan üzerinde pembe harfleri ve kalpleri vardır. Ruha inanan ancak zirvede görünmek istemeyen biri içindir.

EWallpapers tarafından Mutlu Sevgililer Günü

EWallpapers tarafından Mutlu Sevgililer Günü

Arka planda çiçeklerin olduğu parlak beyaz bir kalp, kırmızı bir arka plan üzerinde “Sevgililer Günün Kutlu Olsun” yazılıdır. Elektronik olarak eğilimli olanlara hitap eden modern bir havası var.

InterfaceLift tarafından Valentine

InterfaceLift tarafından Valentine

İşte pembe bir arka plan üzerinde pembe ve sarı kalpleri olan basit bir Sevgililer Günü duvar kağıdı. Arka plan olarak, rahatsız edici olmadan duygu aktarır.

Wallpaperez tarafından Sevgililer Günü

Wallpaperez tarafından Sevgililer Günü

Bu ücretsiz Sevgililer Günü duvar kağıdı, üzerinde “Sevgililer Günü” yazan kanatlı bir kalbe sahiptir. Daha keskin ve diğer bazı seçeneklerin biraz fazla “yumuşak” olduğunu düşünenlere hitap edebilir.

Vlad Studio’dan Aşık Robotlar

Vlad Studio'dan Aşık Robotlar

İşte tüm robot hayranları için biraz robot sevgisi içeren sevgililer günü duvar kağıdı. Bu ikisi arasında ima edilen aşk, sevgilinizin kalbini kısa devre yapabilir.

Duvar Kağıdı Stokuna Göre Parmaklar Duvar Kağıdı Aşk

Duvar Kağıdı Stokundan Parmaklar Duvar Kağıdı Aşk

Duvar Kağıdı Stoğundaki bu sevgililer duvar kağıdı kesinlikle tipik duvar kağıdınız değil. İki küçük parmak insan kırmızı bir arka plan üzerinde bir kalbi paylaşır. Sevimli, genç ve zamansız.

EWallpapers tarafından Love Roses

EWallpapers tarafından Love Roses

Güllerden yapılmış bir kalp, bu sevgililer günü duvar kağıdının odak noktasıdır. Altın arka plandaki dramatik gölgeleme, bu duvar kağıdının biraz tutkudan çekinmeyenler için olduğunu gösteriyor.

EWallpapers tarafından Love Fire

EWallpapers tarafından Love Fire

Bu çarpıcı sevgililer günü duvar kağıdı, yanan “Aşk” kelimesini içeriyor. Bu, aşkın tam olarak nasıl olması gerektiğine dair pek de ince olmayan bir hatırlatmadır.

Wallpaper Stock tarafından Stone Red Heart

Wallpaper Stock tarafından Stone Red Heart

Bu ücretsiz sevgililer günü duvar kağıdında rustik bir tahta üzerine parlak kırmızı bir taş yerleştirilir. Burada yansıtıcı bir taş kalp ile temsil edildiği gibi aşk güçlü olmalıdır.

Duvar Kağıdı Stokuna Göre Jelly Hearts

Duvar Kağıdı Stokundan Jöle Kalpler

Kırmızı tonlardaki jöle şekerli kalplere ekstra ince şeker serpilir ve bu lezzetli ve karşı konulamaz Sevgililer Günü arka planında pembe bir kek ambalajına yerleştirilir.

Aşk! Duvar Kağıdı Stokuna göre

Aşk!  Duvar Kağıdı Stokundan

Bu Sevgililer Günü duvar kağıdının içinde kalp ve ünlem işareti bulunan bir konuşma balonu bulunan leylak pembe bir arka plan vardır. Herhangi bir cihazınızda harika görünecek minimalist bir duvar kağıdı.