Skip to content

2021 Yaz Olimpiyatları Nasıl Canlı Yayınlanır Ücretsiz

29 de Mayıs de 2021

Yaz Olimpiyatları, her dört yılda bir saat gibi gelen spordaki en büyük etkinliklerden biridir ve NBC, 2021’de yeniden yayın haklarına sahiptir. Japonya’nın Tokyo kentindeki açılış törenlerinin ilk heyecan verici anından son anlarına kadar. Kapanış törenleri, tüm eylemi NBC, NBC Sports, diğer NBC kablo kanalları ve NBC’nin çevrimiçi akış çıkışları aracılığıyla aktarabileceksiniz. Olimpiyatları kablo ile izlemenin birçok yöntemi var.

XXXII Olimpiyat Oyunları Detayları

yer: Tokyo, Japonya
Tarih: 23 Temmuz 2021 – 8 Ağustos 2021.
Akış: NBC, NBC Sports, Olimpiyatlar Kanalı

2020 Paralimpik Oyunları Detayları

yer: Tokyo, Japonya
Tarih: 24 Ağustos 2021 – 5 Eylül 2021.
Akış: NBC, NBC Sports, Olimpiyat Kanalı, Tenis Kanalı

NBC’den Tokyo Yaz Olimpiyatları Nasıl Yayınlanır?

Yaz Olimpiyat Oyunları yerel NBC istasyonunuz tarafından kablosuz olarak yayınlanır, böylece bir televizyonunuz, anteniniz ve yakındaki bir NBC ortağınız varsa ücretsiz olarak ayarlayabilirsiniz. Kabloyu kesmediyseniz ve geçerli bir kablolu aboneliğiniz varsa veya bir tane ödünç alabiliyorsanız, tüm etkinliği NBC Sports web sitesi aracılığıyla da izleyebilirsiniz. Resmi NBC yayınları ve ek Olimpiyat kapsamı hakkında daha fazla bilgi için NBCOlympics.com adresini ziyaret edin. NBC Sports web sitesine ek olarak, telefonunuz, akış cihazınız ve hatta oyun konsolunuz için bir NBC Sports uygulaması da indirebilirsiniz. Olimpiyatları NBC Sports aracılığıyla nasıl yayınlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

NBC Sports Canlı Yayınını Ücretsiz Nasıl İzlersiniz?

 1. NBC Olimpiyatları Kanalına gidin. Oyuncu yüklenecek ve şu anda herhangi bir etkinlik veya başka bir programlama yayınlanıyorsa Olimpiyat kapsamı oynatılacaktır.

  NBC Sports, varsayılan olarak yalnızca kısa bir canlı önizleme izlemenize izin verir. Geçerli kablo veya uydu aboneliği olan kullanıcılar bu süre sınırını kaldırabilir.

 2. Sınırlı önizlemenizin süresi dolduğunda ve kablolu oturum açma hakkınız olduğunda veya ödünç alabildiğinizde aşağı kaydırın ve ŞİMDİ DOĞRULAYIN.

  NBC Sports'un sınırlı ücretsiz önizlemesinin ekran görüntüsü.

 3. Kablo veya uydu sağlayıcınızı seçin.

  NBC Sports'taki TV sağlayıcılarının ekran görüntüsü.

 4. Kablo veya uydu hesabınıza giriş yapın.

  NBC Sports'ta TV sağlayıcı girişinin ekran görüntüsü.

 5. Geçerli giriş bilgileri sağlarsanız, süre sınırı kaldırılacak ve etkinliğin tamamını izleyebileceksiniz. NBC Sports web sitesi yalnızca kısa bir ücretsiz deneme süresi sağladığından, bu, kablo kesiciler için iyi bir yöntem değildir. Daha uzun bir deneme için Hulu veya fuboTV gibi hizmetlere bakın.

Tokyo Olimpiyat Oyunlarını Hangi Akış Hizmetleri İçeriyor?

Kordon kesicilerin Olimpiyatları yayınlamasının en iyi yolu bir internet akış hizmetidir. Bu hizmetler, internet üzerinden canlı televizyon yayını yapmanız dışında, kabloya çok benzeyen televizyon erişimi sağlar. Bu hizmetlerden birini kullanmak için bir bilgisayara, dizüstü bilgisayara, cep telefonuna veya tablete veya uyumlu bir akıllı TV’ye ve yüksek hızlı internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu akış hizmetlerinin her biri, canlı televizyon yayınlamalarına izin veren ağlar ve TV istasyonları ile anlaşmalar imzaladı. Bu nedenle, bazı hizmetlerde canlı bir NBC akışına erişiminiz olur ve diğerleri size yalnızca NBC’den isteğe bağlı önceden kaydedilmiş içerik sağlar. Kullanılabilirlik, fiziksel konumunuza ve herhangi bir hizmetin yerel NBC iştirakinizle bir anlaşma yapıp yapmadığına bağlıdır.

 • Canlı TV’li Hulu: Bu hizmet, NBC’ye en geniş erişimi sağlar. Bölgenizde yoksa, farklı bir tane deneyin.
 • YouTube TV: NBC, bu hizmete rağmen çoğu büyük pazarda ve birçok küçük pazarda mevcuttur.
 • DirecTV Now: Bu hizmet ayrıca iyi bir NBC kapsamına sahiptir.
 • Sling TV: NBC, bu hizmet aracılığıyla yalnızca belirli büyük pazarlarda mevcuttur, ancak bölgeniz kapalıysa çok uygun fiyatlı bir seçenektir.
 • fuboTV: Bu spor odaklı yayın hizmeti sınırlı NBC kapsamına sahiptir, ancak bölgenizin dahil olması durumunda yine de kontrol etmeye değer.

Yukarıdaki hizmetlerden birini kullanmaya karar verirseniz, hepsinin de uygulamaları olduğunu bilin. İlgili uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için her hizmetin bireysel incelemelerimize göz atın.

Mobil, Akış Cihazları ve Konsollarda Olimpiyat Çevrimiçi Akışını İzleme

Bilgisayarınızdaki bir web tarayıcısı üzerinden akışa ek olarak, Olimpiyatları telefonunuzda, tabletinizde, akış cihazınızda ve hatta doğru uygulamaya sahipseniz oyun konsolunuzda da yayınlayabilirsiniz. NBC Sports, çoğu büyük cihaz için uygulamalara sahiptir, ancak yine de oturum açmak için geçerli bir kablo veya uydu aboneliğine ihtiyacınız vardır. Olimpiyatları NBC Sports üzerinden izlemek için ihtiyacınız olan uygulamalar şunlardır:

 • Android: NBC Sporları
 • iOS: NBC Sporları
 • Amazon cihazları: NBC Sports
 • Roku: NBC Sporları
 • PS4: NBC Sporları
 • Xbox One: NBC Sporları

Olimpiyatları Antenle İzleyebilir misiniz?

NBC, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Olimpiyatların haklarına sahip olduğundan, bir anteniniz ve yerel bir NBC iştirakiniz varsa, birçok yayını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. NBC’nin kablo kanallarına ve çevrimiçi yayınlarına yaptığı herhangi bir kapsama alanını kaçıracaksınız, ancak en popüler etkinlikler genellikle NBC’de yayınlanıyor. Olimpiyatları bu yöntemle izlemek için tek ihtiyacınız olan bir televizyon ve bir anten. Daha eski bir TV’niz varsa, bir dijital dönüştürücü kutusuna da ihtiyacınız olacak ve eski anteninizi de yükseltmeniz gerekebilir. Henüz sahip değilseniz, en iyi dijital TV antenleri listemize göz atın. Hepiniz bir anten kurduysanız, onu bilgisayarınıza bağlayabilir ve Olimpiyatları bilgisayarlarınıza, dizüstü bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza yayınlamak için Plex Live TV’yi kullanabilirsiniz. Bu yöntem ayrıca bilgisayarınız için bir TV tarayıcı kartı gerektirir. Anteninizden ücretsiz TV sinyalini alır, bilgisayarınızda işler ve ardından cihazlarınıza aktarır.

Olimpiyatları Ücretsiz Spor Akış Web Sitelerinde İzleyebilir misiniz?

Evet, çoğu ücretsiz spor yayını web sitesi Olimpiyat etkinliklerine bağlantılar içerir. Etkinlikler sınırlıdır ve bu siteler genellikle istilacı tarafından desteklenir, bu nedenle bu gerçekten en iyi seçeneğiniz değildir. Olimpiyatlar da dahil olmak üzere ücretsiz spor yayınlayabileceğiniz web sitelerinden bazıları:

 • Akış2İzle
 • NeredenSıcak
 • patron yayını
 • Cricfree