Skip to content

2021 Yılının En İyi 14 Çin Yeni Yılı E-Kart Sitesi

16 de Nisan de 2021

Ay Yeni Yılı veya Bahar Şenliği olarak da bilinen Çin Yeni Yılı, Çin’in geleneksel Çin takvimine göre yeni yılın başlangıcını kutlayan en önemli festivali. 16 günlük resmi tatille gelen aileler için önemli bir kutlama. Çin Yeni Yılı 2021, Öküz’ün bir yılından başlayarak 12 Şubat 2021 Cuma günü düşüyor. Öküz zekayı, güvenilirliği, dürüstlüğü ve tevazuyu temsil eder. Çin Yeni Yılını anmak için çok sayıda selam gönderiliyor ve internet sayesinde e-kartlar kolay ve düşünceli bir seçenek. İşte web’in her yerinden favori Çin Yeni Yılı e-kart sitelerimiz.

Punchbowl

Punchbowl Ay Yeni Yılı e-kart teklifleri

Punchbowl’da, çeşitli güzel, iyi tasarlanmış kartlar arasından seçim yapın ve hatta özel bir dijital zarf oluşturun. Kişisel bir dokunuş için kendi fotoğraflarınızı bazı kartlara ekleyin. Punchbowl’un 10 kart için aylık 2,99 ABD doları, 50 karta kadar 3,99 ABD doları ve 500 karta kadar aylık 4,99 ABD doları dahil olmak üzere çeşitli fiyatlandırma planları vardır.

Kağıtsız Gönderi

Kağıtsız Posta Ay Yeni Yılı e-kartları

Kağıtsız Gönderi, canlı renkler, titiz tasarım ve tipografi ve gerçekçi kart niteliklerine sahip çarpıcı bir Ay Yeni Yılı kartları dizisi sunar. Alıcılarınız güzel duygulardan memnun kalacaklar. Paperless Post’un ücretsiz kartlarını bulmak için, tüm kategoriler altında bulunan Ücretsiz filtreyi kullanın. Ücretli kartlar jeton sistemi altında çalışır. Sitede 25 jeton için 10 ABD Doları ile 1.000 jeton için 100 ABD Doları arasında değişen paketler halinde jeton satın alın.

Jacquie Lawson

Çin Yeni Yılı için e-kart resimlerini içeren Jacquie Lawson web sitesiJacquie Lawson, 2000 yılında elektronik selamlar yaratmaya başlayan güney İngiltere’de İngiliz bir illüstratördür. Müzikli animasyonlu tebrik kartlarından oluşan şık ve etkileyici bir çevrimiçi koleksiyon oluşturmuştur. Yeni Yıl teklifleri arasında bazı zarif ve benzersiz Ay Yeni Yılı e-kartları da var. Lawson’ın oluşturduğu ilk kart olan Christmas Cottage adlı bir Noel kartı dışında, site artık e-kartlarında Flash kullanmıyor. Şirket, duygusal nedenlerden ötürü orijinal haliyle saklar. Bu e-kartlar ücretsiz değildir ancak yüksek kalitededir. Yıl boyunca arkadaşlarınıza ve ailenize şık mesajlar göndermek yıllık üyelik ücretine değebilir. ABD üyeliği yıllık 20 ABD dolarıdır.

Dgreetings.com

DGreetings Çin Yeni Yılı e-kartları

Dgreetings.com, bir dizi zevkli, geleneksel ve güzel Çin Yeni Yılı e-kartı sunmaktadır. Bu selamlar, sevdiklerinize iyi şans, talih ve mutluluk mesajları göndermenin mükemmel bir yoludur. Dgreetings kartlarını göndermek ücretsizdir.

Amerikan selamlar

American Selamlar Çin Yeni Yılı e-kartı

American Greetings, bazıları animasyon ve müzik içeren, küçük ama sevimli bir dijital Çin Yeni Yılı e-kart seçkisine sahiptir. Bu kartları indirmek bir aylık (4,99 $), bir yıllık (ayda 1,67 $) veya iki yıllık (ayda 1,25 $) ücretli üyelik gerektirir. American Greetings, hizmeti test etmek için yedi günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.

Mavi Dağ

BlueMountain Çin Yeni Yılı e-kartı

BlueMountain’in kartları, web’deki diğerlerinden farklı olarak sanatsal ve benzersizdir. Çok sayıda Çin Yeni Yılı kartlarına sahip olmadıkları halde, teklifler hoş ve kişiselleştirmeleri kolaydır. BlueMountain, yedi günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Bundan sonra, üyelikler aylık 4,99 ABD Doları ile 29,99 ABD Doları arasında iki yıl arasında değişir.

123 Tebrikler

123Tebrikler Çin Yeni Yılı E-Kartı

123Greetings, resmi ve romantikten sembolik olana kadar çok çeşitli ücretsiz Çin Yeni Yılı selamlarına sahiptir. Birçoğu animasyonlar, müzik, benzersiz özellikler ve özelleştirilebilirlik içerir. Burada başka hiçbir yerde bulamayacağınız stiller var.

Damgası

Çin Yeni Yılı e-kartlarının bulunduğu özel web sitesiHallmark’ın yalnızca birkaç Çin Yeni Yılı e-kartı vardır, ancak kartlar güzel ve yüksek kalitededir. Müzik ve özelleştirilebilir animasyon gibi seçeneklerle bu Çin Yeni Yılı teklifleri oldukça özeldir. Bu kartlar bedava değil. Aylık 5 dolarlık bir ücret size sınırsız kullanım üyeliği ve tüm Hallmark e-kitaplığına erişim sağlar.

E-Kartlar

E-Cards.com Çin Yeni Yılı e-kartları

E-Kartlar, animasyon, müzik ve daha fazla özelleştirme seçeneği ile tatlı, basit ve çekici Çin Yeni Yılı e-kartları sunar. Bazı kartlar ücretsiz gönderilebilirken, diğerleri Bronz (yılda 12 $), Silver (yılda 17 $) veya Gold (yılda 20 $) üyelik gerektirir. Site, çevrimiçi selamların ve hediyelerin satışından kazanılan paranın vahşi yaşamı ve çevresel nedenleri desteklemeye gittiğini söylüyor.

TravelChinaGuide

Çin Seyahati Rehberi Çin Yeni Yılı E-Kartları

TravelChinaGuide, sitesinde bir dizi ücretsiz tebrik kartı sunan bir tur operatörüdür. Çin Yeni Yılı selamları, hayvanların ve seyahatlerin resimlerini içerir ve site, Çin Yeni Yılı kutlamaları hakkında ilginç gerçekler ve bilgiler sunar.

Doozy Kartları

Çin Yeni Yılı e-kartlarını içeren Doozy Cards web sitesiDoozy Kartlar, kişisel mesajlar da dahil olmak üzere müzik ve diğer özelleştirme teklifleri içeren eğlenceli, karikatürize edilmiş ve animasyonlu e-kartlar sunar. Site bir dizi ücretsiz e-kart sunmaktadır. 24,99 ABD doları değerindeki Premier üyeliği size daha fazla karta erişim sağlar (10 günlük ücretsiz deneme vardır) ve üyelik ücretlerinin bir kısmı Meals on Wheels programına gider.

Tias.com

Çin Yeni Yılı e-kartlarının bulunduğu TIAS.com web sitesiTias.com, benzersiz ve zarif elle çizilmiş sanat eserleriyle sanal klasik ücretsiz e-kartlarda uzmanlaşmıştır. Çin Yeni Yılı teklifleri, sitenin eski havasına uygun olarak klasik ve basittir. Resminizi seçin ve ardından e-kartınızı bir mesaj, metin renkleri ve müzikle özelleştirin. Tias.com ayrıca antika ve koleksiyon parçaları için çevrimiçi bir etkin noktadır.

Selamlar Adası

Selamlar Adası Çin Yeni Yılı E-Kartları

Greetings Island’da kişisel mesajlar, çıkartmalar ve tercih ettiğiniz düzen ile özelleştirilebilen birkaç güzel ücretsiz Çin Yeni Yılı e-kartı var. Kartınızı özelleştirdikten sonra, e-kartı doğrudan Greetings Island’dan gönderin. Alternatif olarak, e-postayla gönderin, yazdırın, sosyal medyada paylaşın veya PDF olarak indirin.

Kisseo

Kisseo Çin Yeni Yılı E-Kartları

Kisseo’nun bir ton Çin Yeni Yılı e-kartı yok, ancak teklifleri ücretsiz ve canlı renklerle dolu. Kisseo’nun kartları mobil uyumludur ve teslimatı önceden planlamanıza olanak tanır. Ücretsiz e-kartınızı e-posta ile gönderin veya Facebook, WhatsApp, Twitter ve daha fazlasında paylaşın.