Skip to content

2021’in En İyi 6 Dövme Tasarım Uygulaması

17 de Haziran de 2021

Ne istediğiniz konusunda tamamen kararsızsanız veya tasarım öğelerinin çoğuna zaten sahipseniz, bir dövme tasarım uygulaması, dövmenizin tasarımını planlama yolunda size yardımcı olabilir.

Kendiniz Üzerindeki Herhangi Bir Dövmeyi Önizleyin: InkHunter

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Kendi tasarımınızı yükleme veya uygulama galerisindeki tasarımları deneme özgürlüğü.
 • Bir dövmenin üzerinizde nasıl göründüğünü tüm açılardan anında görme yeteneği.

Sevmediklerimiz

 • Dövme düzenleyici ile ilgili sınırlamalar.
 • Yeni dövme tasarımlarının kilidini açmak için uygunsuz reklamlar.

InkHunter, artırılmış gerçeklik aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kendinizin herhangi bir yerindeki herhangi bir dövmeyi görmenize izin verme yeteneği nedeniyle diğer tüm dövme tasarım uygulamalarını gerçekten sudan çıkarır. Bir dövmenin nasıl görüneceğinden emin değilseniz veya yerleştirme konusunda kararsızsanız, bu uygulama tam size göre. Uygulamanın her yerinde inanılmaz incelemeler var ve hatta bazı dövme sanatçıları tarafından müşterilerine neler bekleyebilecekleri konusunda daha iyi bir fikir vermelerine yardımcı olmak için kullanılıyor.

Dövmeniz İçin İlham Bulun: Tattoodo

iOS için Tattoodo uygulaması

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Sayısız dövme tasarımı kategorisi ve kendi koleksiyonlarınızı oluşturma yeteneği.
 • Bölgenizdeki en yüksek puanlı dövme stüdyolarını bulmanızı sağlayan, konum tabanlı yararlı bir özellik.

Sevmediklerimiz

 • Daha fazla özellik elde etmek için aylık 5,99 ABD doları ücret karşılığında premium aboneliğe yükseltmeniz gerekir.

Dünyanın en büyük dövme topluluğu olan Tattoodo, size oradaki en yetenekli dövme sanatçılarından bazılarını keşfederek, takip ederek ve onlarla bağlantı kurarak ciddi şekilde ilham alma şansı sunuyor. Instagram’a çok benzer bir şey olarak düşünebilirsiniz, ancak özellikle dövme meraklıları için yapılmıştır. InkHunter gibi, bu da kullanıcılarından harika yorumlar alan başka bir uygulama. Dövme keşfi açısından, bu gerçekten oradaki en iyi uygulamalardan biridir.

Size En Uygun Dövme Sanatçısını Bulun: Inksquad

iOS için Inksquad uygulaması

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Vücut bölümlerine ve stiline göre filtrelerle dövme tasarımlarını arama yeteneği.
 • Konum ve stile göre filtrelerle sanatçı arama yeteneği.

Sevmediklerimiz

 • Daha yeni bir uygulama olması nedeniyle küçük topluluk.

Profesyonel bir dövme sanatçısı ile sohbet etmek ister misiniz? Inksquad ile yapabilirsiniz! Tattoodo gibi, Inksquad da hem sanatçılar hem de dövme severler için bir topluluk oluşturmaya dayanır ve dövmenizi tasarlamanıza ve hatta bir randevu almanıza yardımcı olabilecek uygun bir sanatçıyla doğrudan bağlantı kurmanız için bir platform sağlar. Bu uygulama sadece 2018’in başlarında piyasaya sürüldü, bu yüzden hala oldukça yeni, yani topluluk yönünü tasarım özelliklerinden daha çok seviyorsanız, daha köklü Tattoodo topluluğuyla daha iyi şansınız olabilir.

Her Kategoride Binlerce Dövme Tasarımına Göz Atın: Dövme Tasarımları

Android için Dövme Tasarımları uygulaması

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Düzenli olarak yeni eklenen dövme tasarımları.
 • Son eklenen, popüler ve en iyi tasarımları görme yeteneği.

Sevmediklerimiz

 • Belirli tasarımları aramak için arama işlevi yoktur.
 • iOS sürümü mevcut değil.

Tattoo Designs, popüler ve bilinmeyen kategorilerdeki kapsamlı tasarım kitaplığıyla gerçekten öne çıkan bir dövme tasarım uygulamasıdır. Her kategoride favorilerinize ekleyebileceğiniz, indirebileceğiniz veya paylaşabileceğiniz binlerce tasarım bulunmaktadır. Gerçekten aradığınız şey, kendi tasarımınıza ilham vermenize yardımcı olacak çok çeşitli dövme tasarım fikirleriyse, bu uygulamayı seveceksiniz. Ek bir bonus olarak uygulama, çalışma saatlerini ve iletişim bilgilerini size sağlamak için çevrenizdeki dövme stüdyolarını bulmanıza bile yardımcı olacaktır.

En Sevdiğiniz Sesi Soundwave Dövmesine Dönüştürün: Cilt Hareketi

Android için Skin Motion uygulaması

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Soundwave dövmenizin şeklini, rengini ve tasarım öğelerini kişiselleştirme yeteneği.
 • Skin Motion dövmeleri üretmek için eğitilmiş sanatçıların konum tabanlı bir dizinine erişim.

Sevmediklerimiz

 • İlk yıl için Skin Motion’ın dövmenizi okuması için 39,99 ABD doları, ardından her yıl 9,99 ABD doları aktivasyon ücreti.
 • Yalnızca Skin Motion tarafından oluşturulan ses dalgalarını okur, yani uygulama olmadan bir ses dalgası tat temelde okunamaz.

Şimdiye kadarki en eşsiz ve modern dövme tasarım trendlerinden biriyle tanışmaya hazır olun! Skin Motion, 30 saniyeye kadar uzunluktaki herhangi bir ses klibini (favori bir şarkı, sevilen birinin sesi veya evcil hayvanınızın sesi) çekmenize ve onu taradığınızda dinlenebilecek bir ses dalgası dövmesine dönüştürmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. uygulamayı kullanarak. Harika bir fikir olmasına rağmen, uygulama ile oluşturulan herhangi bir ses dalgası dövmesinin gerçek ses verileri olmadığını belirtmekte fayda var. Uygulama tarafından okunduğunda, ses klibinin depolandığı bir Skin Motion bağlantısına yönlendirilirsiniz.

Dövmeniz İçin Mükemmel Yazı Tipini Bulun: Dövme Yazı Tipleri

Android için Dövme Yazı Tipleri uygulaması

Ekran görüntüsü
Sevdiklerimiz

 • Özelleştirilebilir boyutlandırma ile 125 yüksek kaliteli yazı tipi.
 • Nasıl göründüğünü görmek için doğrudan uygulamada kendi metninizi yazma yeteneği.

Sevmediklerimiz

 • Yalnızca yazı tipleriyle sınırlıdır, bu nedenle resim veya diğer tasarım özelliklerini ekleyemezsiniz.
 • İstilacı reklamlar.

Vücudunuza bir kelime veya cümle dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, seçtiğiniz yazı tipi görünüşte tüm farkı yaratacaktır, Dövme Yazı Tipleri uygulaması geldikleri kadar çeşitli ve sanatsal olan çeşitli yazı tipi stilleri sunar. , yazı tiplerini anında önizlemeyi hem kolay hem de eğlenceli hale getiren sezgisel bir arayüz ile. Yazı tipleri, dışa aktarmaya hazır olmaları için hızlı bir şekilde oluşturulur. Bu, mükemmel stili ve görünümü elde etmeniz için doğru yazı tiplerini temin ederek size çok zaman ve enerji kazandırabilecek bir uygulamadır.