Skip to content

2021’in En İyi 8 Dijital Noel Kartı Sitesi

24 de Mayıs de 2021

E-Noel kartları veya dijital Noel kartları olarak da bilinen elektronik Noel kartları, zarf ve pul sıkıntısı ve masrafı olmadan tatil tebrikleri göndermenize olanak tanır. Kategoriye göre düzenlenmiş, 2021 için en iyi Noel e-kart sağlayıcıları listemiz.

En Büyük Koleksiyon: American Greetings

American Greetings, animasyon ve özelleştirme seçeneklerine sahip çok sayıda dijital Noel kartı seçeneğine sahiptir. Fotoğraflarınızı yükleyin ve kendinizi sahneye koyun veya Merry Chrismoose konuşma kartıyla kişisel bir mesaj ekleyin. Bu kartları indirmek bir aylık (4,99 $), bir yıllık (19,99 $) veya iki yıllık (29,99 $) ücretli üyelik gerektirir. American Greetings, hizmeti test etmek için yedi günlük ücretsiz bir deneme sunuyor.

Silliest Animasyonlu Noel Kartları: JibJab

JibJab animasyonlu elektronik Noel Kartı

JibJab, müzik ve ayrıntılı kişiselleştirme seçenekleriyle web’in en iyi animasyonlu video karşılama koleksiyonlarından birini sunar. Çoğu komiktir veya ayrıntılı hikayeler anlatır. Yine de diğerleri “Başrolde oynadığınız müzik videoları” olarak faturalandırılır. Örneğin, çeşitli tatil senaryolarında dans ederken ve şarkı söylerken görmek için ailenizin fotoğraflarını yükleyebilirsiniz. JibJab, sınırlı seçeneklere sahip ücretsiz bir hesap ve sınırsız seçenek ve JibJab uygulamalarına erişim içeren ücretli bir üyelik (yıllık 24 $) sunar.

Ücretsiz Göndermesi En Kolay: 123

123 Selamlar ücretsiz Elektronik Noel Kartları

123 Greetings, her durum için doğru kartı bulmak için binlerce kart ve gelişmiş arama işlevine sahip büyük bir sitedir. Noel için çeşitli ücretsiz e-selamlar bulacaksınız. Bunlar, Elvis’in eski Noel manzarası eşliğinde şarkı söylemesi gibi bazı güzel YouTube video mesajlarının yanı sıra kişiselleştirebileceğiniz birçok mesajı içerir.

En Şık Yılbaşı Kartları: Jacquie Lawson

Jacquie Lawson elektronik Noel kartı

Jacquie Lawson, 2000’den beri elektronik selamlar yaratan güney İngiltere’de İngiliz bir illüstratördür. Müzikli, zarif ve etkileyici bir çevrimiçi animasyonlu tebrik kartları koleksiyonu oluşturmuştur. Bu e-kartlar ücretsiz değildir, ancak yüksek kalitededirler. Üyelik (bir yıl için 20 ABD doları, iki kişi için 30 ABD doları) üyelerin yıl boyunca arkadaşlarına ve ailelerine şık mesajlar göndermesine olanak tanır.

Özelleştirilmesi En Kolay Site: Hallmark

Hallmark elektronik Noel kartı seçenekleri

Hallmark’ın bazı yüksek kaliteli, kullanıcı tarafından gözden geçirilmiş e-kartları vardır, ancak bunlar ücretsiz değildir. Aylık 5 dolarlık bir ücret size sınırsız kullanım üyeliği ve tüm Hallmark e-kitaplığına erişim sağlar. Hallmark, çeşitli çizgi film karakterleri, popüler müzik ve TV şovları dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir. Noel bölümü, karakter adı, ton (komik, samimi, dini gibi), müzik, özelleştirilebilir animasyon ve daha fazlasına göre güzel bir şekilde sınıflandırılmıştır.

En İyi Klasik Noel Kartları: Victorian Trading Company

Bir sopa üzerinde bir çelenk taşıyan iki erkek çocuk gösteren Vintage Noel kartı, yanlarında koşan bir köpek

Victorian Trading Company, sevimli vintage tarzı ücretsiz Noel e-kartlarına bir miktar sinsi mizah katıyor. Bu e-kartlarda kullanılan görseller 100 yıldan daha eski. Noel kartları ve çılgın, zıplayan grafiklerden yeterince konuştuysanız, burası sizin için bir site olabilir.

En Çevre Dostu Noel Kartı Sitesi: E-Kartlar

E-Kartlar elektronik Noel Kartları

E-Cards.com bir bükülme ile tatlı, basit Noel kartları sunuyor: vahşi yaşamı ve çevreyi destekleyin. Ücretsiz kart gönderin veya ek avantajlarla üyelik için ödeme yapın. Şirket, gelirlerinin bir kısmını gezegenimizi korumaya adanmış kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlamaktadır. Bu kartlardaki parıltı ve çekicilik eksikliği onları benzersiz kılar. Hatırlatıcılarla bir adres defteri oluşturun ve fotoğraflarınızı kartlara ekleyin.

En Komik Noel E-Kartları: Özensiz Öpücük Kartları

Sloppy Kisses köpek temalı elektronik Noel kartlarının ekran görüntüsü

Köpeklerden ilham alan kartlar mı arıyorsunuz? Sloppy Kiss Cards’ın köpekleri hediye alışverişi yapar, ağacı süsler ve keyifli Noel e-kartlarıyla dünyayı dolaşır. Sevgili furbaby’nizin fotoğraflarıyla kişiselleştirilmiş kartlar oluşturun veya fotoğraflarınızı mevcut kart seçimlerine ekleyin. Sloppy Kiss Cards 30 günlük ücretsiz deneme sunar; yıllık üyelik 13.95 $ ‘dır.