Skip to content

25 En İyi Ücretsiz Noel Duvar Kağıtları

9 de Nisan de 2021

Ücretsiz Noel duvar kağıtları, tatil ruhuna girmenin harika bir yoludur. Tatil için evinizdeki diğer odaları dekore ettiğiniz için, bilgisayarınızın bayram geçirmemesi için hiçbir sebep yok. Bu duvar kağıtları Noel favorilerinin yanı sıra tatil dekorunuzu aydınlatacak yeni tasarımlara sahiptir. Burada sağlanan resimler, tam boyutlu duvar kağıtlarının önizlemeleridir. Orijinal Noel duvar kağıtlarını indirmek için sağlanan bağlantıları ziyaret edin.

WallpaperStock tarafından kardan adam

Neşeli bir kardan adam sıcak bir şekilde giyinmiş ve bu şenlikli Noel duvar kağıdında kışı karşılamaya hazır. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

Vlad Studio’dan Noel Işıkları

Çok renkli kar taneleri içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Noel Işıkları, bir tutam kar taneleri ile dönen kırmızı, mavi, mor ve altın renklerle dolu çarpıcı bir Noel duvar kağıdıdır. Bu duvar kağıdını tam ekran monitörler, geniş ekran monitörler, ikili ve üçlü monitörler için farklı boyutlarda ve cep telefonu Noel duvar kağıdı olarak indirin. Bu duvar kağıdını indirmek için, yedi duvar kağıdını ücretsiz indirmenize izin veren bir hesap oluşturmanız istenir. Herhangi bir ek sanat eserini indirmek için bir kerelik 9,99 ABD doları tutarında ücretli bir hesaba yükseltmeniz gerekir.

Masaüstü Nexus’tan Keyifli Kardan Adam

Karlı bir arka plana ve ağaca karşı kırmızı pelerin ve şapka giyen bir kardan adam içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu ücretsiz Noel duvar kağıdı, karlı bir Noel gününde şık giyimli bir kardan adama sahiptir. Masaüstü Nexus, ekran çözünürlüğünüzü otomatik olarak algılar, böylece bu ücretsiz Noel duvar kağıdını indirdiğinizde mükemmel uyumu elde edersiniz.

WallpaperStock tarafından Mavi Küre

Parlak mavi süslemeli ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu ücretsiz Noel duvar kağıdındaki ışıltılı mavi küre süsü, mavi bir tül battaniyenin içinde duruyor. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. Bir iPhone veya sosyal medya hesabında kullanmak istiyorsanız alternatif sürümler mevcuttur.

WallpaperStock tarafından Candy Christmas

Beyaz bir arka planda küçük bir penguen ve şeker kamışı içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Yukarıya baktığınızda gülümseyeceksiniz ve bu sevimli küçük pengueni ve onun şeker kamışının size Mutlu Noeller dilediğini göreceksiniz. Normal monitörler için 1024 x 768 ve geniş ekran monitörler için 852 x 480 boyutlarında bu ücretsiz Noel duvar kağıdını indirin. (Bilgisayar monitörünüzün boyutuna göre yeniden boyutlandırın.) Ayrıca iPhone’lar ve sosyal medyada kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Tatil Işıkları

Çok renkli Noel ışıkları içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Tatil Işıkları, tatil kutlamalarınız için mükemmel bir arka plan oluşturan güzel bir Noel ışıkları gökkuşağı içerir. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. iPhone ve sosyal medya kapak versiyonları da mevcuttur.

WallpaperStock tarafından Noel Baba

Kırmızı bir arka plan üzerinde küçük bir Noel Baba içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Küçük bir Noel Baba, bu neşeli Noel duvar kağıdında kırmızı bir arka plana karşı gündemde. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. Ayrıca iPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de işe yarar.

Vlad Studio’dan Santa Flying

Noel Baba'nın gece kızağını sürdüğü ücretsiz Noel duvar kağıdı

Silüette, bu ücretsiz Noel duvar kağıdında ay ormanın üzerinde parlarken, büyülü bir Noel Baba ren geyiği ve kızağıyla uçuyor. Bu duvar kağıdını tam ekran monitörler, geniş ekran monitörler, ikili ve üçlü monitörler için farklı boyutlarda ve cep telefonu Noel duvar kağıdı olarak indirin. Bu duvar kağıdını almak için bir kullanıcı hesabına ihtiyacınız var. Yedi ücretsiz duvar kağıdı indirmenize izin verilir, ardından diğerlerine erişmek için ödeme yapmanız gerekir.

WallpaperStock tarafından Tatlı Noel Süsleri

Süslü Noel kurabiyeleri içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Tatlı, lezzetli kurabiyeler, bu ücretsiz Noel duvar kağıdında Noel süsleri olarak dekore edilmiştir. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. Ayrıca iPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

Wallpaper Mania tarafından Kırmızı Noel Ampul

Karlı bir ağaca asılan kırmızı bir ampul içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu sevimli ücretsiz Noel duvar kağıdı, kabarık beyaz karın üzerinde asılı tek bir kırmızı süs içerir. Çeşitli boyutları mevcuttur, bu nedenle geniş ekran, çift monitör ve mobil cihazlar dahil her ekrana sığabilir.

WallpaperStock tarafından Zürafa Ağacı

Bir zürafa ve bir filin resmini içeren, Noel için süsleyen ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu tuhaf ücretsiz Noel duvar kağıdında, sevimli küçük bir fil, bir zürafayı Noel ağacı olarak süslüyor. Normal boyutlu monitörler için 1024 x 768 ve geniş ekran monitörler için 852 x 480 olarak bu ücretsiz Noel duvar kağıdını indirin. (Bilgisayar monitörünüzün boyutuna göre yeniden boyutlandırın.) İPhone için sürümler mevcuttur ve sosyal medyada kapak fotoğrafları da vardır.

Vlad Studio’dan Noel Treni

Hediye taşıyan bir trenin resmini içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Parlak bir şekilde paketlenmiş Noel hediyeleriyle dolu küçük bir tren, bu ücretsiz Noel duvar kağıdında karlı bir manzaraya doğru ilerliyor. Bu duvar kağıdını tam ekran monitörler, geniş ekran monitörler, ikili ve üçlü monitörler için farklı boyutlarda ve cep telefonu Noel duvar kağıdı olarak indirin. Bu duvar kağıdını indirmek için ücretsiz bir kullanıcı hesabı oluşturun. Yedi ücretsiz görsel indirdikten sonra, herhangi bir ek sanat eseri için bir kereye mahsus 9,99 ABD doları ücret ödemeniz gerekir.

Deviant Art / Puppyee tarafından Cubie Christmas

Deviant Art / Puppee tarafından Cubie Christmas

Cubie Christmas, sevilen Noel karakterlerini temsil eden, şenlikli bir şekilde dekore edilmiş küpler içeren benzersiz bir Noel duvar kağıdıdır. Bu Noel duvar kağıdı 1024 x 768 ve 1280 x 800 boyutlarında indirilebilir. Her ikisi de aynı indirmeye dahildir (bir RAR dosyası olarak). İndirmeler için ücretsiz bir Deviant Art hesabı gereklidir. Site, süreç boyunca size yol gösterir.

WallpaperStock tarafından şömine

Tatiller için dekore edilmiş bir oturma odasına sahip ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu oturma odası, davetkar bir şöminenin zengin dekorasyonlara sıcak bir ışıltı kattığı için Noel büyüsüyle doludur. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

Deviant Art / JPeiro’nun Noel’i

Karlı tepelerin ve yaprak dökmeyen ağaçların resmini içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu basit ve büyülü ücretsiz Noel duvar kağıdı, ay ışığının aydınlattığı bir gökyüzü altında karlı tepelerin ve karla kaplı yaprak dökmeyen ağaçların bir resmini içerir. Yalnızca bir indirme boyutu mevcuttur. Ancak, kolayca yeniden boyutlandırmak için bir grafik programı kullanabilirsiniz.

Deviant Art / Adni18 tarafından Beyaz Noel

Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar mesajı ile birlikte bulutların etrafını saran berrak bir ampulde Dünya'yı gösteren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu çarpıcı ve benzersiz ücretsiz Noel duvar kağıdı, Dünya’yı bulutların ve yansımalarının arasında dönen bir kar küresinde gösterir. Yalnızca bir indirme boyutu mevcuttur. Yeniden boyutlandırmak için bir grafik programı kullanabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Mağarası tarafından Şeker Kamışı

Bir şeker kamışının yakından görüntüsünü içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Noel’in ikonik bir sembolü olan tek bir şeker kamışı, bu basit ama keyifli Noel duvar kağıdının en önemli özelliği. Bu ücretsiz duvar kağıdını 1280 x 800 resim olarak indirin.

Masaüstü Nexus’tan Mutlu Noeller

Şöminenin üzerinde asılan çorapların yer aldığı ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu çoraplar, bu sıcak ve ev gibi ücretsiz Noel duvar kağıdına özenle bacaya asıldı. Masaüstü Nexus, indirme işlemi için monitörünüzün boyutunu otomatik olarak algılar.

Masaüstü Nexus’tan Noel Hediyeleri

Kardan adam oyuncağı ile rengarenk sarılmış Noel hediyeleri içeren ücretsiz Noel Duvar Kağıdı.

Şeritler ve renkli kutular arasındaki parlak renkli Noel hediyeleri, bu şenlikli ücretsiz Noel duvar kağıdını vurgular. Masaüstü Nexus, indirme işlemi için monitörünüzün boyutunu otomatik olarak algılar.

WallpaperStock tarafından Noel Kardan Adam

Noel Baba şapkası ve kardan adam içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu ücretsiz Noel duvar kağıdı, bir kış gecesi gökyüzüne karşı bir Noel kardan adamının basit ve sevimli bir resmini içerir. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Uluslararası Noel

Farklı dillerde Mutlu Noeller içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu Uluslararası Noel duvar kağıdı, birçok dilde görüntülenen Mutlu Noeller ile tatillere küresel bir hava katıyor. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Noel Balosu

Kar küresi olarak dünyanın bir resmini içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Bu tuhaf ücretsiz Noel duvar kağıdı, Noel Baba’nın hediyeler sunduğu için dünyayı bir kar küresi olarak tasavvur ediyor. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. Sosyal medya kapak fotoğrafları ve iPhone için de iyi.

WallpaperStock tarafından Kırmızı Noel Ampul

Altın ışıltılı arka plana sahip bir Noel ağacı üzerinde kırmızı bir ampul içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Kırmızı bir Noel ampulü, bu zarif duvar kağıdının arka planında altın parlarken Noel ağacından yavaşça sarkıyor. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir.

VladStudio’dan Noel Çantası

Noel ağacı ve kırmızı çantalı soyut bir kardan adam içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Birlikte Noel öncesi kabus hissedin, bu ücretsiz Noel duvar kağıdı, büyük bir oyuncak çantasının yanı sıra ince bir kardan adam ve Noel ağacına sahiptir. Bu duvar kağıdını tam ekran monitörler, geniş ekran monitörler, ikili ve üçlü monitörler için farklı boyutlarda ve cep telefonu Noel duvar kağıdı olarak indirin. Ücretsiz hesap kullanıcıları bu web sitesinden yedi indirme alır ve bunun ardından diğer duvar kağıtlarına erişmek için bir kerelik ödeme yapılması gerekir.

WallpaperStock’tan Noel Süslemeleri

Kırmızı meyveler ve ahşap bir arka plan üzerinde şeker kamışı içeren ücretsiz Noel duvar kağıdı

Duvar Kağıdı
Bu rustik ücretsiz Noel duvar kağıdında, bir şeker kamışı, çobanpüskülü meyveleri ve çam kozalakları ahşap bir masanın üstüne oturarak herkesi tatil için eve davet ediyor. Bu Noel duvar kağıdını bilgisayar monitörünüz için çeşitli normal, geniş ve HD çözünürlüklerde indirin. İPhone’lar ve sosyal medya kapak fotoğrafları için de kullanılabilir. Bu ücretsiz duvar kağıtlarını masaüstünüze nasıl yerleştireceğinizden emin değilseniz bilgisayarınızdaki duvar kağıdını nasıl değiştireceğinizi öğrenin.