Skip to content

41 Çarpıcı Serbest Düşüş Duvar Kağıtları ve Arka Planlar

12 de Nisan de 2021

Uzun, sıcak bir yaz mevsiminden sonra oluşan berrak havayı, zengin renkleri ve değişen yaprakları hayal ediyorsanız, serbest sonbahar duvar kağıtları ve arka planları mükemmeldir. Bu sonbahar duvar kağıtları, renkli yaprakların, altın ormanlarının, kabak yığınlarının, unutulmuş köy yollarının ve çok daha fazlasının canlı fotoğraflarıyla çarpıcıdır. Yılın bu zamanı için ücretsiz Şükran günü duvar kağıtları ve ücretsiz Cadılar Bayramı duvar kağıtları gibi başka sevimli ve eğlenceli duvar kağıtları da var.

WallpaperStock’tan Düşen Yapraklar

WallpaperStock’tan bu serbest düşüş duvar kağıdında kahverengi ve sarı yapraklı çöpler zemini dolduruyor. Gölgeli ormana doğru yürürken ayaklarınızın altında çıtırdayan yaprakların sesini duyacaksınız. Bu duvar kağıdı normal, geniş ekran, HD ve tablet çözünürlükleri için çeşitli boyutlarda indirilebilir. Ayrıca bir telefon için duvar kağıdı veya sosyal medya hesapları için bir kapak fotoğrafı olarak da mevcuttur.

Wallcoo’dan Düşmüş Bir Yaprak

Bu serbest düşüş duvar kağıdında çarpıcı bir kontrast oluşturan yosunlu bir kütüğün üzerine tek bir düşen yaprak düştü. Bu duvar kağıdı yalnızca 1024×768 boyutunda indirilebilir.

Dewey Aspen WallpaperStock tarafından bırakılır

Düşen kavak yaprakları sabah çiyiyle öpüldü. WallpaperStock tarafından yapılan Dewey Aspen Leaves, bir masaüstü PC veya Mac bilgisayar için 2560×1600 olarak indirilebilir.

WallpaperStock’tan Sonbahar Spektrumu

Bu sonbahar duvar kağıdı, sonbahar mevsiminde renk değiştirirken yapraklarda bulunan renk spektrumunu tasvir ediyor. WallpaperStock tarafından hazırlanan Autumn Spectrum, 852×480, 1280×720, 1366×768 ve 1920×1080 boyutlarında indirilebilen bir HD sonbahar duvar kağıdıdır. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

Wallcoo’dan Düşen Yapraklar

Mevsimin ışıltılı renklerini sergileyen bu nefes kesici duvar kağıdında kırmızı ve sarı yapraklar yeri dolduruyor. Fallen Leaves by Wallcoo 1024×768 olarak mevcuttur.

WallpaperStock tarafından Fall Country Pond

Bu sonbahar tablosunda bir köy göleti güzel kırmızı, sarı ve yeşil ağaçlarla çevrilidir. 1280×800, 1440×900, 1680×1050 ve 1920×1200 boyutlarında geniş ekran bir monitör için WallpaperStock tarafından sunulan Fall Country Pond’u edinin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Düşüşün Sonu

Donlarla kaplı kırmızı bir sonbahar yaprağının bu sade ve çarpıcı görüntüsünde görüldüğü gibi, sonbaharın sonu yaklaşıyor. WallpaperStock tarafından Düşüşün Sonu 1280×800, 1440×900, 1680×1050 ve 1920×1200 boyutlarında geniş ekran bir bilgisayar duvar kağıdı olarak mevcuttur. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Sonbaharın Yansımaları

Sonbaharın güzelliği, berrak mavi bir gökyüzünde renkli ağaçlar ve bulutlarla çevrili kristal mavi bir gölde yansıtılıyor. WallpaperStock’tan Sonbaharın Yansımaları, geniş ekran bir monitör için 1280×800, 1440×900, 1680×1050 ve 1920×100 boyutlarında indirilebilir. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Sonbahara Atla

Bu tuhaf, resimli sonbahar duvar kağıdı, yılın bu zamanının ne kadar eğlenceli olabileceğini gösteriyor. WallpaperStock tarafından Düşmeye Atla 1280×800, 1440×900, 1680×1050 ve 1920×1200 boyutlarında indirilebilir. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Çimenlerde Kırmızı Yaprak

Bu sonbahar duvar kağıdında, tek bir kırmızı yaprak yeşil bir alanda saklanmaya çalışıyor. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Paslı Ağaçlar

Bu sonbahar duvar kağıdı, mavi gökyüzüne doğru uzanan çarpıcı altın Aspens’in yukarı doğru bir görüntüsüne sahiptir. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Kırmızı Yaprak Kontrastı

Kırmızı ve sarı yaprakların yakından görünümü, bu sevimli ve huzurlu sonbahar duvar kağıdının odak noktasıdır. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Kırmızı Perde

Bu çarpıcı sonbahar duvar kağıdında sakin bir gölü gizlemek için güzel bir kırmızı perde elinden gelenin en iyisini yapar. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Oynak Sincap

Bu eğlenceli sincap, bu sonbahar duvar kağıdında kıştan önce fındık toplarken bir yakın plan çekiyor. Bu sonbahar duvar kağıdı 1024×768 (veya 852×480 HD çözünürlükte) indirilebilir ve yeniden boyutlandırılabilir.

WallpaperStock tarafından Maple Leaves

Muhteşem kırmızı, sarı ve yeşil akçaağaç yaprakları, bu sonbahar duvar kağıdında açık mavi gökyüzüne karşı yerleştirilmiştir. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

EWallpapers tarafından Sıcak Hava Balonları

Sıcak hava balonları, sonbahar mevsiminin ortasında berrak bir gölün üzerinde bir geziye çıkar. Bu sonbahar duvar kağıdı, iPhone’un yanı sıra normal, geniş ekran ve HDTV monitörler için çeşitli boyutlarda mevcuttur.

EWallpapers tarafından Altın Şelale

Bu sonbahar duvar kağıdında, küçük bir şelale, sonbaharın renkleriyle çevrili tenha bir göle damlıyor. Bu sonbahar duvar kağıdı, iPhone’un yanı sıra normal, geniş ekran ve HDTV monitörler için birçok boyutta indirilebilir.

WallpaperStock tarafından Taze Sıkılmış

Portakalı seviyorsanız, çığlık atan bu sonbahar duvar kağıdını tüm ihtişamıyla düşüreceksiniz. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

İnternet Aile Eğlencesi ile Sonbahar Kabakları

Bu eğlenceli sonbahar duvar kağıdı, ahşap bir arabada bir yığın balkabağı içerir. Bu sonbahar duvar kağıdını yalnızca 1600×1200 boyutunda indirin, ancak yeniden boyutlandırılabilir.

WallpaperStock tarafından Ülke Çiti

Bu kır çiti boyunca yürümek ve serin sonbahar havasını solumak için can atacaksınız. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Sonbahar Şelalesi

Bu duvar kağıdında, sonbaharda öpülmüş bir ormandaki kayalık bir yol boyunca beyaz tepeli bir şelale akmaktadır. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Sonbahar Vektörleri

Bu güzel ama modern sonbahar duvar kağıdı, sezonun soyut bir resmini içerir. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock’tan Sonbahar Yaprağı

Erken bir don, bu çarpıcı duvar kağıdındaki tek bir turuncu sonbahar yaprağına yapışır. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükler dahil olmak üzere çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından İstiyorum Sonbahar

Hafifçe renkli ağaçların arasında ahşap bir çitin arkasında atların yer aldığı bu sonbahar duvar kağıdının odak noktası mevsimlik bir manzara. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Sonbahar Ormanı

Dallarında rengarenk yapraklar taşıyan çeşitli büyüklükteki ağaçların yer aldığı bu duvar kağıdının odak noktası sonbahar ihtişamıyla dolu bir orman. Bu sonbahar duvar kağıdını normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Nehirde Zirve Sonbahar Ağaçları

Bu nehir, bu mevsimlik duvar kağıdında kayalık bankalar ve sonbaharın renkleri ile çevrilidir. Bu sonbahar duvar kağıdını, normal, geniş ekran ve HD çözünürlükleri dahil olmak üzere bilgisayarınız için çeşitli boyutlarda indirin. Ayrıca iPhone için de mevcuttur ve sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

Speartime / Deviant Art’tan Sonbahar

Güzel sonbahar yaprakları, bu basit ama güzel sonbahar duvar kağıdında bir çekim yapar. Bu sonbahar duvar kağıdı yalnızca 1680×1050 boyutunda indirilebilir, ancak yeniden boyutlandırılabilir.

Vlad Studio’dan Sonbahar Ağacı

Sonbaharda bir ağacın bu güzel tasavvuru, bloklu yapraklar ve yanmış turuncu bir gökyüzünün bir resmiyle ifade edilir. Bir masaüstü bilgisayar, mobil cihaz, iPad ve daha fazlası için bu serbest düşüş duvar kağıdını birçok farklı boyutta indirin.

Vlad Studio’dan Sonbahar Yaprakları

Bu sonbahar duvar kağıdı, çiğ ile hafifçe tozlanmış kahverengi, turuncu ve sarı renkli resimli yaprakları gösterir. Bir masaüstü bilgisayar, mobil cihaz, iPad ve daha fazlası için bu serbest düşüş duvar kağıdını birçok farklı boyutta indirin.

Wallcoo’dan Çimenlere Düşen Yapraklar

Sarı ve turuncu yapraklar, bu serbest düşüş duvar kağıdında mevsim tarafından henüz dokunulmamış yeşil çimlerin üzerinde uzanıyor. 1024×768 ve 1280×1024 çözünürlükte Çimlere Düşen Yapraklar sonbahar duvar kağıdını indirin.

WallpaperStock tarafından Japonya Sonbahar

Bu nefes kesici sonbahar duvar kağıdında güneş ışığı turuncu ve altın renkli sonbahar yapraklarından süzülür. Japonya Sonbaharını normal, geniş, HD, tablet ve mobil ekranlar için çözünürlüklerde indirin.

Wallcoo.net tarafından Ölü Düşmüş Yapraklar

Bu sonbahar duvar kağıdında güneş ışığı, sabah çiyinden hala ıslak olan bir sonbahar yaprağının üzerinde parlıyor. Ölü Düşmüş Yapraklar 1024×768 ve 1280×1024 boyutlarında indirilebilir.

WallpaperStock’tan Sandalyenin Üzerine Düşen Sonbahar Yaprakları

Arka planda sis yükselirken bir ağacın yanındaki ahşap sandalyenin bu huzurlu görüntüsü, bu dingin manzaraya kaçabilmenizi dilemenizi sağlayacaktır. Bu sonbahar duvar kağıdını bir bilgisayar, tablet veya başka bir mobil cihaz için çeşitli boyutlarda indirin. Sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

Wallcoo tarafından Acorn

Bu güzel sonbahar duvar kağıdında kırmızı ve sarı sonbahar yaprakları arasında yalnız bir meşe palamudu oturuyor. Meşe palamudu, standart bir ekran için 1024×768 ve 1280×1024 boyutlarında indirilebilir.

Wallcoo’dan Sonbaharda Köy Yolu

Bu sonbahar duvar kağıdında, güzel altın ağaçlarla dolu buğulu ormanlara ahşap bir yol uzanıyor. Sonbaharda Köy Yolu 1024×768 ve 1280×1024 boyutlarında indirilebilir.

WallpaperStock tarafından Sonbahar Sabahı

Bu serbest düşüş duvar kağıdında sabah güneşinin ortaya çıkmasıyla sisli bir sonbahar sabahı bölünür. Normal, geniş, HD veya mobil ekranlar için Sonbahar Sabahını indirin.

Jpquidores (Wikimedia Commons) tarafından Sonbahar Duvar Kağıdı

Bu renkli HD sonbahar duvar kağıdı, güneş ışınlarının ortasında sarı, turuncu ve kırmızı yaprakların bir resmini içerir. 1920×1200 çözünürlükte bir bilgisayar ekranı için bu sonbahar duvar kağıdını indirin.

Goodfon’dan Sonbahar Manzarası

Bu çarpıcı sonbahar duvar kağıdında güzel bir kırmızı sonbahar dalı yere dalar. Goodfon’dan Sonbahar Manzarası’nı standart, geniş ekran veya telefon ekranları için indirin.

WallpaperStock tarafından Sonbahar Parkında Yalnız Bank

Bu anımsatıcı sonbahar duvar kağıdında, ağaçlarla ve puslu bir arka planla çevrili, düşen yapraklar arasında yalnız bir bank oturuyor. Bu sonbahar duvar kağıdını bir bilgisayar, tablet veya başka bir mobil cihaz için çeşitli boyutlarda indirin. Sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından Orange Slope

Bu çarpıcı görüntü, yeşil çimenlerin arasında turuncu çiçeklerle kaplı eğimli bir yamaca sahiptir. Orange Slope’u bir bilgisayar, tablet veya başka bir mobil cihaz için çeşitli boyutlarda indirin. Sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.

WallpaperStock tarafından çok renkli sonbahar

Durgun bir gölde yansıyan altın ve yeşil ağaçların bulunduğu bu sonbahar duvar kağıdına dingin ve gizemli bir his eşlik ediyor. Bilgisayar, tablet veya başka bir mobil cihaz için çeşitli boyutlarda Çok Renkli Sonbahar’ı indirin. Sosyal medya kapak fotoğrafı olarak kullanılabilir.