Skip to content

5 2021’in En İyi Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

4 de Mayıs de 2021

Romantik ilişkiler kurmak ve çevrimiçi yeni arkadaşlar edinmek için bir web sitesi kullanmak oldukça popüler bir etkinliktir. Bununla birlikte, 2021’in en iyi tanışma sitesini bulmak, orada bulunan çok sayıda seçenek nedeniyle zor olabilir. Çeşitli konumlardan ve geçmişlerden mümkün olan en fazla insanla tanışmak için en geniş ağı kullanmak istiyorsanız bu liste sizin için. Benzer düşünen insanlarla bağlantı arayan herkes için tutarlı bir şekilde dengeli bir deneyim sunarlar. Bu web siteleri, üyelik ücreti olmadığı için reklamlarla desteklenmektedir, ancak lütfen tüm reklamların aile dostu olarak kabul edilmediğini bilin. Ziyaret ederken dikkatli olun.

OkCupid

Ne Seviyoruz

 • Kişiliğinize ve arzularınıza uyan eşleşmeleri bulun.
 • Kolayca kaydırmak için bir eşleşme yüzdesi gösterir.
 • “Beğendiğiniz” herkese mesaj gönderin.

Neleri Sevmiyoruz

 • Uzun kayıt süreci.
 • Sohbet yalnızca metin kabul eder.
 • Sizi kimlerin beğendiğini görmek ve sınırsız ‘beğeni’ göndermek için ödeme yapılması gerekir.

Ücretsiz bir tanışma sitesi için sahip olduğunuz seçeneklerden biri OkCupid’dir. Bu flört hizmetini diğerlerinden ayıran şey, zorunlu bir kişilik testi yoluyla insanlarla eşleştirilmenizdir. Test sırasında kaygısız veya yoğun olup olmadığınız, politika sizin için önemliyse, borcu olan biriyle çıkma konusunda ne düşündüğünüz gibi çeşitli sorular sorulur. Ardından, idealiniz için bir cevap seçmeniz istenir. kişi. Bu sorular sırasında, onları önemli veya alakasız olarak işaretleyebilirsiniz, böylece eşleştirme algoritması, istediğiniz şekilde yanıt veren kişilere yardımcı olur. Çoğu tanışma web sitesinde olduğu gibi, kaydolduktan sonra bir kurulum sihirbazından geçirilirsiniz, bu sadece kişilik testini değil, aynı zamanda görüntüleri eklemeyi, kendinizi tanıtmayı, kimi ve neyi aradığınıza karar vermeyi ve daha fazlasını içerir. Hesabınız oluşturulduktan sonra, izleyicilerin neyi temsil ettiğinizi derinlemesine incelemesi için yanıtlayabileceğiniz ek profil soruları vardır. Eşleşmeleri tıkladığınızda, kişilik testine göre birlikte ne kadar iyi çalışabileceğinizi gösteren basit bir yüzde görebilirsiniz. Eşleşmeden önce hangi cevaplarda hemfikir olduğunuzu ve aynı fikirde olmadığınızı bile görebilirsiniz. Takdir ettiğimiz diğer bazı şeyler, eşleşmeleri eşleşme yüzdesine veya çevrimiçi duruma göre sıralayabileceğiniz gelişmiş arama aracıdır, sizi beğenmemiş olsalar bile sevdiğiniz kişileri görüntülemenizi sağlar, Instagram yayınınız eklenebilir. profiliniz ve profilinizin görünürlüğünü artıran güçlendirmeler için birkaç dolar harcayabilirsiniz.

Bumble

Ücretsiz arkadaşlık sitesi Bumble

Ne Seviyoruz

 • Temiz, reklamsız tasarım.
 • Otomatik olarak sona eren mesajlarla spam’ı kontrol eder.
 • Hızlı kayıt işlemi.
 • Göze çarpan bir ödeme seçeneği içerir.

Neleri Sevmiyoruz

 • Bazı tanışma siteleri kadar etkileşimli gelmiyor.
 • Kişilik eşleştirme seçeneği yok; esas olarak lokasyon bazlı.

Bumble ilginç bir ücretsiz tanışma sitesidir çünkü herhangi bir zamanda birine mesaj gönderebileceğiniz bazılarının aksine, bu, kadının erkek bir şey söylemeden önce sohbeti başlatmasını gerektirir (karşı cinsle eşleşiyorsanız), aksi takdirde maçın süresi doluyor. Profil ayarlarınızda ilgilendiğiniz cinsiyet, yaş aralığı, bulunduğunuz yerden eşleşmeleri aramak için mesafe ve filtreler gibi ayarlayabileceğiniz birkaç parametre vardır. Olası tarihlerinizin seçtiğiniz ne olursa olsun eşleşmesini sağlamak için iki filtre seçebilirsiniz, örneğin sık sık egzersiz yapmaları, asla sigara içmemeleri, dindar olmadıkları, belli bir boyda olmaları vb. Biriyle eşleştikten sonra metin alışverişinde bulunabilirsiniz. , resimler ve GIF’ler. Ayrıca maçlarınızı kaybetmeden veya hesabınızı kapatmadan hesabınızı Bumble’dan gizlemek için erteleyebilir, Spotlight ile profilinizi daha fazla kişi tarafından görülmesi için güçlendirebilir ve sitenin diğer iki alanıyla arkadaş ve iş fırsatları bulabilirsiniz: Bumble BFF ve Bumble Bizz. Facebook veya Apple hesabınızla veya telefon numaranızla giriş yaparak Bumble’ı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tinder

Ücretsiz arkadaşlık sitesi Tinder

Ne Seviyoruz

 • Basit ve anlaşılır.
 • Deneyim daha hızlı hissediyor.
 • Daha fazla özellik istiyorsanız premium seçenekler.

Neleri Sevmiyoruz

 • Bir tanışma sitesi yerine bağlantı sitesi olarak bir üne sahiptir.
 • Esas olarak tartışmaya yol açan görünüşe dayanıyor.
 • Daha dolu bir profil için cevaplanacak önceden hazırlanmış soru yok.
 • Beğenmediyseniz, sizi kimin sevdiğini görmek için ödeme yapmalısınız.

Tinder, konuma dayalı bir tanışma sitesidir ve son derece popüler. Bir kaydırma hareketiyle insanları eşleştirdiğiniz veya yok saydığınız “sağa kaydır” fikrini popüler hale getirdi. Bir bilgisayardan Tinder kullanıyorsanız, sağ ok sağa kaydırmayla aynıdır. Birkaç eşleşme bulan ve ardından sizi yeni kullanıcılar için günlerce beklemeye zorlayan bazı tanışma sitelerinin aksine, nerede yaşarsanız yaşayın bu sitede başka insanları bulmanız olasıdır. Sıralama seçeneği, bulunduğunuz yere 1-100 mil mesafedeki insanları bulmanızı sağlar ve sonuçlarınız biterse, dünyanın her yerinden insanları bulmak için küresel bir seçeneği etkinleştirebilirsiniz. İşte bahsetmeye değer diğer bazı özellikler: 18 ile 55+ arasında herhangi bir yaş aralığını ayarlayın, okundu bilgilerini devre dışı bırakın, böylece eşleşmeler mesajlarını ne zaman okuduğunuzu anlayamaz, son aktif durumunuzu kapatın, Tinder’a sahip olmak için Akıllı Fotoğraflar’ı kullanın önce insanlara göstermek için en iyi resmi otomatik olarak seçin, biriyle iletişim kuruyorsanız ve başkalarıyla eşleşmek istemiyorsanız kendinizi gizleyin, metin yoluyla mesaj gönderin, aynı zamanda kolayca GIF’ler ve iletişim bilgileri gönderin ve Süper Beğeniler gibi şeyler için ödeme yapın Eşleşmede daha iyi bir şans için, Skip The Line, daha fazla eşleşme elde etmek için 30 dakika boyunca bölgenizde en iyi profil olmayı artırır ve kaydırmaları geri almak için Geri Sarar.

Bol Balık

Plenty of Fish arama sonuçları sayfasının ekran görüntüsü

Ne Seviyoruz

 • Yeni kullanıcılarla her zaman taze.
 • Değerli eşleşmeleri bulmanıza yardımcı olmak için neyi sevdiğinizi derinlemesine araştırın.
 • Herkese mesaj göndermenizi sağlar.
 • Süper ayrıntılı arama seçenekleri.

Neleri Sevmiyoruz

 • Hızlı kayıtlar için ideal değil; birçok ilk soru var.
 • Bazı gerçekten kullanışlı özellikler yalnızca ödeme yaptıktan sonra kullanılabilir.
 • Eski web sitesi tasarımı.
 • Görünüşe göre rastgele oturum kapatır ve kayıtları reddeder.

Her gün giriş yapan yaklaşık 3 milyon üye ile Plenty of Fish kesinlikle dünyanın en büyük tanışma sitelerinden biridir. Bölgenizdeki uyumlu kullanıcıları bulmak ve sadece sizin için en iyi eşleşmeleri bulmak için “gelişmiş bir eşleştirme algoritması” olan Ultra Match adını verdiği şeyi kullanır. Kaydolduktan hemen sonra, kendinizle ilgili gerçekten çok özel sorular sordunuz, bu da eşleşmeleri bulmak için harikadır, ancak sadece kaydolmak ve hemen insanlarla tanışmaya başlamak istiyorsanız o kadar da iyi değil. Sevdiğimiz bazı şeyler: Şu anda çevrimiçi olan herkesin bir listesini alabilir, emin olmadığınız biri için “hayır” yerine “belki” yi seçebilir, canlı yayınlara katılabilir, yalnızca şehrinizde olan üyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Buluşmak

Dallas Texas çevresindeki yüz yüze Meetup etkinliklerinin ekran görüntüsü

Ne Seviyoruz

 • Kolay birleştirme işlemi.
 • Karşılıklı çıkarlara dayalı eşleşmeleri teşvik eder.
 • Dünya çapında yüz binlerce grup mevcuttur.

Neleri Sevmiyoruz

 • Grup organizatörleri, nominal bir aylık ücret ödemelidir.
 • Özellikle çevrimiçi buluşmaya uygun değil.

Bir ilişkinin başlangıcında bir randevuya çıkmanız gerektiği fikrinin hayranı değilseniz, önce arkadaş bulmak için Meetup’ı kullanmayı düşünün. Bu, tipik flört hizmetiniz değil çünkü Tinder ve diğer web siteleri gibi dışarı çıkacak insanları bulmak etrafında dönmüyor. Bununla birlikte, dağ tırmanışından ayın kitabı kulüplerine, dil öğrenimine ve aradaki her şeye kadar sizinle aynı şeylerle ilgilenen insanları bulmanın harika bir yolu. Bölgenizde aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü ilgi için toplanan gruplar var ve birçok arkadaşlık ve ilişki bu sıradan toplantılardan ortaya çıkıyor. Hatta arayabilirsin bekarlar ve umarım bunun için bir grup vardır. Arama aracı, herhangi bir şehirden herhangi bir mesafeden 2 mil uzakta herhangi bir yerden Meetup gruplarını bulmanızı sağlar. Ayrıca çevrimiçi veya yüz yüze etkinliklerin yanı sıra tarihe göre de filtreleyebilirsiniz. Telefonunuzdan veya tabletinizden kişilerle eşleşmeyi tercih ederseniz, çevrimiçi arkadaşlık uygulamaları da vardır. Bu listedeki tüm sitelere bir uygulama aracılığıyla da erişilebilir.