Skip to content

7 En İyi Ücretsiz Şükran Günü Ekartması

28 de Mayıs de 2021

Bu ücretsiz Şükran Günü e-kartları, bu Şükran Günü’nü göremeyeceğiniz aile ve arkadaşlarınıza göndermek için mükemmeldir. Minnettarlık ve mutluluk mesajlarıyla birilerinin gününü aydınlatacağından emin olabilirsiniz. Bunlar çevrimiçi olarak en iyi Şükran Günü e-kartlarından bazılarıdır ve hepsini üyelik gerekmeden göndermeniz ücretsizdir. Hepsi kişisel bir mesajla özelleştirilebilir ve bazıları Şükran Günü yemeği için fotoğraf eklemenize ve hatta çevrimiçi davetiyeye dönüşmenize bile izin verir. Ayrıca, tüm bu Şükran Günü e-kartlarını tatil sezonunun başında mükemmel bir zaman kazandıracak olan vaktinden önce planlayabilirsiniz. Bilgisayarınızı, dizüstü bilgisayarınızı veya telefonunuzu tatile hazırlamak için bazı ücretsiz Şükran Günü duvar kağıtları ve sonbahar duvar kağıtları bulabilirsiniz. Diğer birçok durum için ücretsiz e-kartlar bulmak için bu diğer yerlere bakın.

Punchbowl’dan Teşekkür Edin

Punchbowl
Punchbowl, turuncu, mavi ve yeşil renkli güzel çiçeklerle çevrili “Minnettar Bir Kalple Teşekkür Edin” yazan güzel bir ücretsiz Şükran Günü e-kartına sahiptir. Bu kart, göndermeden önce kendi metin, fotoğraf ve grafiklerinizle tamamen özelleştirilebilir.

Just Wink’ten Sana Aşık Olmak

Sonbahar yaprakları ve beyaz metin içeren mavi bir e-kart

sadece göz kırp
Just Wink, bu Şükran Günü’nde özel birine göndermek için mükemmel bir karta sahip. Modern elle çizilmiş siyah sonbahar yapraklarına sahip güzel bir deniz mavisi kartı, “Sana Tekrar Tekrar Düşüyorum” mesajını gönderir. Bu Şükran Günü e-kartını özel bir mesaj, benzersiz imza ve isteğe bağlı bir fotoğrafla kişiselleştirebilirsiniz.

Selamlar Adasından Her Gün Şükür

Renkli resimlere sahip bir Şükran Günü e-kartının ekran görüntüsü

selamlar ada
Selamlar Adası’nda “Mutlu Şükran Günü” yazan ve bir kart, ev, çiçekler, köpekler, ağaçlar, bulutlar ve daha fazlasının renkli illüstrasyonlarıyla çevrili ücretsiz bir Şükran Günü e-kartı vardır. Sahip olduğumuz her şey için minnettar olmak için güzel bir hatırlatma gönderir. İçeriye göndermeden önce kendi özel mesajınızı, fotoğraflarınızı ve hatta sanal çıkartmalarınızı ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kartı isteğe bağlı olarak yazdırabilirsiniz.

SomeEcards ile Yeniden Bağlanalım

Alaycı bir Şükran Günü eki.

BazıEkartlar
Şükran Günü mesajı gibi yüzünüzde biraz daha fazlasını arıyorsanız, SomeEcards’tan gelen bu komik Şükran Günü e-kartını seveceksiniz. Bu Şükran Günü e-kartı, bazen bir araya geldiğimiz tek zamanın tatiller olduğu gerçeğine işaret ediyor.

Punchbowl’dan Şükran Günü Dilekleri

"Mutlu Şükran Günü" yazan kahverengi bir kart

Punchbowl
Bu Mutlu Şükran Günü e-kartı klasik kahverengi ve beyazdır ve kart göndermek istediğiniz herkes ve herkes için mükemmel bir seçimdir. Bir mesaj ekleyerek ve sanal zarf astarını, mesaj damgasını ve posta ücretini değiştirerek özelleştirebilirsiniz. Bu kartın alıcısı için ekstra minnettar hissediyorsanız, göndermeden önce dijital bir Amazon kartı ekleme seçeneğiniz vardır.

123 Selamla Özel Şükran Günü Dilekleri

Müzik ve video içeren bir Mutlu Şükran Günü e-kartı.

123 Selamlar
123 Selamlar’dan gelen bu ücretsiz Şükran Günü e-kartı, onu gören herkese Mutlu Şükran Günü dileyen animasyonlu bir e-karttır. Bu, bu Şükran Günü’nü göremeyeceğiniz herhangi bir arkadaşınız veya aile üyesi için mükemmel olan harika bir kart.

Just Wink’ten Uzaklara Yelken Açın

Kırmızı, turuncu ve mavi bir Şükran Günü e-kartı

sadece göz kırp
Bu Şükran Günü e-kartı, bu Şükran Günü’nü göremeyeceğiniz aile ve arkadaşlarınıza göndermek için mükemmeldir. Dışarıda “Seninle Olabilmek İçin Tereyağlı Patates Püresi Denizinde Bir Sos Kayıkıyla Yelken Açardım” yazıyor. Göndermeden önce kendi kişisel mesajınızı ekleyebilirsiniz.