Skip to content

ABD Açık Golf Canlı Yayını (2021) Nasıl İzlenir

27 de Mayıs de 2021

FOX, ABD Açık için yayın haklarına sahiptir. Kablo ve uydu aboneleri, resmi FOX Sports web sitesinde ücretsiz bir akışı izleyebilir. Diğer herkes, Canlı TV ile YouTubeTV ve Hulu gibi çevrimiçi akış hizmetleri aracılığıyla canlı yayın yapabilir.

İzleme Gereksinimleri

FOX Sports veya bir yayın hizmeti aracılığıyla ABD Açık Canlı Akışını izlemek için ihtiyacınız olan tek şey yüksek hızlı bir internet bağlantısı, akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar gibi bir cihaz ve doğru televizyon yayın uygulamasıdır.

120. ABD Açık Şampiyonası

Birinci Tur: 17 Haziran 2021 Final Turu: 20 Haziran 2021 Yer: Torrey Pines Golf Sahası (Güney Sahası), San Diego, CA Akış: FOX Sports GO

Fox Sports GO’da Canlı Yayını İzleyin

Kablo ve uydu televizyonu aboneleri, aksiyonun her anını FOX ve FS1’de izleme seçeneğine sahiptir ve son iki raundu yerel FOX istasyonunuzda bir antenle yakalayabilirsiniz. Peki ya 45 saatinizi dört güne yayılıp televizyonunuzun önünde sıkışıp kalmak istemiyorsanız?

FOX ve FS1’e Abone Olmalı

FOX Sports GO, kablolu yayın abonelerine sunulan bir yayın hizmetidir ve ABD Açık golf canlı yayınını bilgisayarınızda, telefonunuzda, tabletinizde ve hatta oyun konsolunuzda izlemek için kullanabilirsiniz. Tek gereksinim, yüksek hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız olması ve kablolu aboneliğinizin FOX ve FS1’i içermesidir. FOX Sports GO web sitesi, yayını destekleyen Chrome veya Firefox gibi bir web tarayıcısı kullandığınız sürece Windows, MacOS ve Linux bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda çalışır. Canlı akışı doğrudan web sitesinde izleyebileceğiniz için bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

FOX Sports GO’da ABD Açık Golf Canlı Yayını Nasıl İzlenir

FOX Sports GO aracılığıyla ABD Açık golf canlı yayınını şu şekilde izleyebilirsiniz:

 1. ABD Açık Şampiyonası yayındayken FOXSportsGO.com web sitesine gidin. Etiketli kartı bulun ABD Açıkve tıklayın.

 2. Tıklayın TV SAĞLAYICI GİRİŞİ.

  FOX Sports GO'nun ekran görüntüsü.

  FOX Sports GO hesabıyla veya sosyal medya hesabıyla oturum açmanıza gerek yok, tek yapmanız gereken TV sağlayıcınızla oturum açmak.

 3. Kablo veya uydu sağlayıcınızı seçin.

  FOX Sports GO TV sağlayıcısı seçim sitesinin ekran görüntüsü.

 4. Kablo veya uydu hesabınıza giriş yapın ve tıklayın Oturum aç, Oturum açveya Devam et.

  FOX Sports Go için bir TV sağlayıcısı girişinin ekran görüntüsü.

  Gördüğünüz oturum açma sayfası sağlayıcınıza bağlı olarak değişecektir, ancak oturum açmak için her zaman kablolu veya uydu hesabı e-postanızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

 5. ABD Açık golf canlı yayın videosu otomatik olarak açılmazsa, FOXSportsGO.com’a geri dönün ve ABD Açık tekrar kart.

Bir TV Yayın Hizmeti ile ABD Açıklarını İzleyin

Kordon kesiciler FOX Sports GO kullanamaz, ancak bu ABD Açık golf canlı yayınını izlemekten tamamen mahrum oldukları anlamına gelmez. Bir kablo veya uydu aboneliği kullanmak yerine, kablo kesiciler hem FOX hem de FS1’i içeren herhangi bir televizyon yayın hizmeti aracılığıyla aynı eylemin tamamını izleyebilir. Canlı televizyon akış hizmetleri, normalde yalnızca bir kablo veya uydu aboneliği yoluyla kullanılabilen aynı canlı televizyon kanallarını izlemenize olanak tanır. Çoğu durumda, bu hizmetler, FOX gibi yerel ağ kanalları için canlı akışlar da sağlayabilir.

Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı Üzerinden Akış Yapın

Bir kablo bağlantısı veya uydu çanağı üzerinden izlemek yerine, bu hizmetler canlı videoyu yüksek hızlı bir internet bağlantısı üzerinden yayınlamanıza olanak tanır. Bu hizmetler, geleneksel kablolu televizyondan daha fazla seçenek sunma ve daha ucuz olma eğilimindedir. Ayrıca ücretsiz denemeler gibi başka faydaları da vardır ve uzun vadeli sözleşme taahhütleri yoktur. ABD Açık Şampiyonasının tamamı FOX ve FS1’de yayınlandığından, her iki kanalı da taşıyan bir yayın hizmeti bulmak önemlidir. Birçok akış hizmeti hem FOX hem de FS1’i içerir, ancak FOX’un kullanılabilirliği coğrafi bölgenize bağlıdır ve bazı hizmetler diğerlerinden daha geniş kapsam sağlar.

Popüler Akış Hizmetleri

Bunlar, US Open golf canlı yayınına erişmenizi sağlayan en popüler akış hizmetleridir:

 • YouTube TV: Bu hizmet hem FOX hem de FS1’i içerir. FOX çoğu pazarda mevcuttur.
 • Canlı TV ile Hulu: Bu hizmet FOX ve FS1’e erişim sağlar ve çoğu pazarda FOX sağlar.
 • Sling TV: FOX ve FS1, Sling Blue planına dahildir. Bu iyi bir seçenektir, ancak Sling TV yalnızca sınırlı sayıda pazarda FOX sunar.
 • fuboTV: Bu hizmet hem FOX hem de FS1’i içerir. Aynı zamanda spor kanallarına da odaklandığından, ABD Açık’ın üzerinde ve ötesinde iyi bir kapsama alanı istiyorsanız bu iyi bir seçenektir.
 • DirecTV Now: FOX ve FS1 her plana dahil edilmiştir ..

Bu hizmetlerin tümü bir tür ücretsiz deneme sunar, bu nedenle en beğendiğinizi seçin ve US Open golf canlı yayınını ücretsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

ABD Açıklarını Mobil Cihazlarda, Akış Cihazlarında ve Konsollarda İzleyin

FOX Sports GO web sitesi, öncelikle dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bunu, Windows, macOS veya Linux bilgisayarınızda US Open’ı canlı yayınlamak için kullanabilirsiniz, ancak mobil cihazınızda çalışmayabilir. ABD Açık golf canlı yayınını telefonunuzda, tabletinizde veya Roku veya Apple TV gibi bir akış cihazında izlemek istiyorsanız, cihazınıza FOX Sports GO uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu seçenek yalnızca kablolu ve uydu televizyon aboneleri için işe yarar. FOX Sports GO uygulaması, uygun bir kablolu veya uydu televizyon aboneliği için geçerli giriş bilgileri sağlayabiliyorsanız, yalnızca ABD Açık Şampiyonası gibi canlı etkinlikleri yayınlamanıza izin verir. Bazı durumlarda, bir akış hizmetinden de oturum açma bilgilerini kullanabilirsiniz. Bu işe yaramazsa, önceki bölümde listelenen her akış hizmetinin kendi mobil uygulaması vardır. ABD Açık golf canlı yayınını Fox aracılığıyla izlemek için ihtiyacınız olan uygulamalar şunlardır:

 • Android: FOX Sports GO
 • iOS: FOX Sports GO
 • Amazon cihazlar: FOX Sports GO
 • Roku: FOX Sports GO
 • Xbox One: FOX Sports GO