Skip to content

ABD Açık Tenis Canlı Yayını Nasıl İzlenir (2021)

25 de Mayıs de 2021

ESPN, ABD Açık Tenis Şampiyonası için yayın haklarına sahiptir, bu nedenle kablolu yayın ve uydu aboneleri resmi WatchESPN sitesi üzerinden yayın yapabilir. Hulu With Live TV veya YouTube TV gibi bir yayın hizmeti aracılığıyla diğer herkes harekete geçebilir. İhtiyacınız olan tek şey bir dizüstü bilgisayar, tablet veya telefon gibi bir cihaz, yüksek hızlı bir internet bağlantısı ve doğru televizyon akışı uygulamasıdır.

Programa Genel Bakış

 • İlk tur: 30 Ağustos 2021
 • yer: USTA Billie Jean King Ulusal Tenis Merkezi, Flushing Meadows, NY
 • Akış: WatchESPN
 • Tam ABD Açık programına bakın

ESPN’den ABD Açık Nasıl İzlenir?

Bir kablo veya uydu aboneliğiniz varsa, ancak ABD Açık’ı televizyonunuzda izlemek yerine bir bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda yayınlamayı tercih ediyorsanız, WatchESPN canlı yayın web sitesini kullanabilirsiniz. Bu site, ESPN ve ESPN2’de yayınlanan spor etkinliklerine ücretsiz erişim sağlar. WatchESPN’i Windows, macOS veya Linux bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda, Chrome veya Firefox gibi akış ve yüksek hızlı internet bağlantısını destekleyen bir web tarayıcınız olduğu sürece kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan son şey, geçerli bir kablo veya uydu aboneliğidir, çünkü bu site yalnızca ödeme yapan aboneler içindir WatchESPN aracılığıyla ABD Açık’ı izlemek için:

 1. ABD Açık yayındayken WatchESPN.com’a gidin. ABD Açık etiketli oynatıcıyı bulun ve oynatma düğmesi.

  Sayfanın sağ üst köşesinde kablo veya uydu sağlayıcınızın logosunu görürseniz, oturum açmanız gerekmeyebilir. ABD Açık oynatıcısına tıklayın ve otomatik olarak oturum açarsanız canlı video hemen oynatılmaya başlayacaktır.

 2. Kablo veya uydu sağlayıcınızı seçin.

  WatchESPN sağlayıcı seçim sayfasının ekran görüntüsü.

 3. Kablo veya uydu hesabınıza giriş yapın ve tıklayın Oturum aç, Oturum açveya Devam et.

  WatchESPN için bir televizyon sağlayıcısı giriş sayfasının ekran görüntüsü.

  Gördüğünüz oturum açma sayfası sağlayıcınıza bağlı olarak değişecektir, ancak oturum açmak için her zaman kablolu veya uydu hesabı e-postanızı ve şifrenizi girmeniz gerekecektir.

 4. ABD Açık videosu otomatik olarak açılmazsa, WatchESPN.com’a geri dönün ve tekrar oynat düğmesine tıklayın.

ABD Açık Turnuvası Hangi Akış Hizmetlerini İçerir?

Kablo ve uydu aboneleri, uygun bir abonelikle ABD Açık’ı WatchESPN aracılığıyla yayınlayabilir, ancak bu kablo kesiciler için bir seçenek değildir. Kablo kesiciler için ABD Açık’ı yayınlamanın en iyi yolu bir televizyon yayın hizmeti kullanmaktır. İsterseniz, ayrı ESPN + aboneliğiyle de bazı hareketleri yakalayabilirsiniz. Televizyon yayın hizmetlerinin, kablo kesicilerinin ABD Açık’ı izlemesinin iyi bir yolu olmasının nedeni, normalde kablolu veya uydudan izleyeceğiniz aynı canlı televizyon kanallarına erişim sağlamalarıdır. Aradaki fark, kablo veya uydu üzerinden izlemek yerine canlı televizyonu yüksek hızlı bir internet bağlantısı üzerinden yayınlamanızdır.

ESPN Nasıl İzlenir

US Open, ESPN’de yayınlandığından, ESPN’ye erişimi içeren bir hizmet seçmek önemlidir. Çoğunda var, ancak bazı önemli istisnalar var. Bunlar, ABD Açık’a erişmenizi sağlayan en popüler akış hizmetleridir:

 • Sling TV: ESPN, ESPN2 ve ESPN3’ün tümü uygun fiyatlı Sling Orange planına dahildir. Tek umursadığınız ABD Açıksa, bu iyi bir seçimdir.
 • YouTube TV: Bu hizmet, temel planla birlikte hem ESPN hem de ESPN2’yi içerir.
 • Canlı TV ile Hulu: Bu hizmet ESPN ve ESPN2’ye erişim sağlar ve başa çıkılması gereken kafa karıştırıcı planlar veya eklentiler yoktur.
 • AT&T TV Now: ESPN ve ESPN2 her plana dahil edilmiştir.

Tüm bu hizmetler bir tür ücretsiz deneme sağlar, bu nedenle en sevdiğiniz ürünü seçin ve ABD Açık’ı ücretsiz olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Örneğin bir aylık ücretsiz Hulu denemesini veya bir haftalık fuboTV’yi ücretsiz deneyin.

ABD Açık Mobil, Akış Cihazı ve Konsollarda Akış

WatchESPN, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmıştır, ancak hizmeti telefonunuzda, tabletinizde ve hatta Roku veya Apple TV gibi akış cihazlarında ve oyun konsollarında kullanabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi için cihazınıza ESPN uygulamasını indirmeniz gerekir. Bu seçenek yalnızca kablo veya uydu aboneliğiniz varsa kullanılabilir. ESPN uygulaması, kablolu veya uydu televizyona abone olursanız yalnızca ABD Açık gibi canlı etkinlikleri yayınlamanıza izin verir. Eğer yoksa, önceki bölümdeki akış hizmetlerinin hepsinin de uygulamaları vardır. WatchESPN aracılığıyla ABD Açık’ı izlemek için ihtiyacınız olan uygulamalar şunlardır:

 • Android: ESPN
 • iOS: ESPN
 • Amazon cihazları: ESPN
 • Roku: ESPN
 • PS4: ESPN
 • Xbox One: ESPN