Skip to content

ADTS Dosyası Nedir?

23 de Mayıs de 2021

ADTS dosya uzantısına sahip bir dosya, bir Ses Veri Taşıma Akışı dosyasıdır. Bu dosya formatı, bir ses dosyasının bölümlerini, her biri ses verilerini ve başlık bilgilerini içeren çeşitli çerçevelerde depolar. Çevrimiçi olarak aktarılan AAC dosyaları genellikle ADTS biçiminde aktarılır. Bazı ADTS dosyaları, Autodesk’in AutoCAD yazılımından alınan metin dosyaları olabilir.

Bazı ADTS dosyaları .ADT dosya uzantısını kullanabilir. Ancak, ADT aynı zamanda ACT için kullanılan dosya uzantısıdır! Belge Şablonu dosyaları ve World of Warcraft Harita dosyaları.

ADTS Dosyası Nasıl Açılır

ADTS ses dosyalarını Windows Media Player, VLC oynatıcı ve muhtemelen diğer bazı popüler medya oynatıcı uygulamalarıyla oynatabilirsiniz. Autodesk’in AutoCAD yazılımı, bir DENETİM sorun giderme amaçlı komut. Bunlar, bir metin düzenleyiciyle açılabilen salt metin dosyalardır. ADT dosyanız var mı? Bir ses dosyası değilse, bir ACT olabilir! Swiftpage Yasası ile kullanılan Belge Şablon dosyası! yazılım. Diğer bir olasılık, ADT dosyasının World of Warcraft oyunu ile nesneler ve haritalar üzerinde bilgi depolamak için bir format olarak kullanılmasıdır. Bilgisayarınızdaki bir uygulamanın ADTS dosyasını açmaya çalıştığını, ancak bunun yanlış bir uygulama olduğunu fark ederseniz veya başka bir yüklü programın ADTS dosyalarını açmasını tercih ederseniz, Belirli Bir Dosya Uzantısı için Varsayılan Programı Değiştirme kılavuzumuza bakın. Windows’ta bu değişiklik.

ADTS Dosyası Nasıl Dönüştürülür

Freemake Video Converter (video ve ses formatlarını destekleyen) gibi ücretsiz bir dosya dönüştürücü, bir ADTS dosyasını MP3, WAV vb. Gibi başka bir ses formatına dönüştürebilir. AutoCAD ADTS dosyaları, bir metin düzenleyici / görüntüleyici ile farklı bir metin formatına kaydedilebilir. Windows’ta Not Defteri. Gelişmiş bir metin düzenleyici istiyorsanız veya ADTS dosyasını bir Mac’te açmanız gerekiyorsa, En İyi Ücretsiz Metin Düzenleyicileri listemize bakın.

Dosyayı Hala Açamıyor musunuz?

Dosyanızı yukarıda belirtilen programlarla açamazsanız, dosyanızın bu formatlardan herhangi birinde olmaması büyük bir olasılıktır. Bunun yerine, olan şey, .ADTS ile biten farklı bir dosyayı karıştırmanız olabilir; bu, ikisi aynı dosya uzantısı harflerinden bazılarını paylaşırsa, oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Örneğin, ADS dosyaları, Audio Data Transport Stream dosyaları gibi bir müzik çalarla açılamayan Ada Specification dosyalarıdır. ADTS dosyalarıyla aynı dosya uzantısı harflerinden bazılarını paylaşırlar, ancak herhangi bir ses formatıyla ilgili değildirler. Aynı şey ATS, TS, TDS ve benzer görünen diğerleri için de söylenebilir. Gerçekten bir ADTS dosyanız yoksa, biçim ve hangi programların onu açıp dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için dosya adından sonra görünen dosya uzantısını araştırın.