Skip to content

Age of Empires II PC Demo İndir

5 de Mayıs de 2021

İçin demo Age of Empires II: The Age of Kings Windows için tam sürümün yayınlanmasından yaklaşık iki hafta sonra, 16 Ekim 1999’da piyasaya sürüldü. Demo sürümü artık geliştiricide mevcut olmasa da, yine de çevrimiçi olarak bulunabilir. Bu makaledeki bilgiler, ürünün orijinal PC sürümü için geçerlidir. Age of Empires II. PS2’de Age of Empires II için demo yoktur.

Microsoft

Age of Empires 2 Demosunu Ücretsiz Nereden İndirebilirim?

İndirebilirsin Age of Empires II File Planet ve benzeri indirme sitelerinden ücretsiz demo. Bir torrent sitesinde demonun torrent dosyasını da bulabilirsin. Basitçe sıkıştırılmış oyun dosyalarını çıkarın ve yükleyiciyi çalıştırın. Her zaman bir virüsten koruma programı kullanarak internetten indirdiğiniz dosyaları kötü amaçlı yazılımlara karşı tarayın.

Age of Empires 2 Nedir?

AOE 2, selefi gibi, oyuncuların binlerce yıl boyunca toplumları yönettiği bir simülasyon oyunudur. Medeniyetinizin hayatta kalmasını sağlamanın büyük bir kısmı, bir ordu inşa etmeyi ve komşularla savaşmayı gerektirir. Orijinal sürümde beş solo sefer ve oyuncuların ordularını savaşta birbirlerine karşı çukurlaştıran 4’e 4 çarpışma modu bulunuyordu. Adlı bir genişleme Age of Empire II: The Conquerors2000 yılında piyasaya sürülen, beş yeni uygarlığı tanıttı.

Age of Empires 2 Demosunda neler var?

Orijinal olarak Age of Empires web sitesinde bulunan demo, PC Gamer ve Computer Gaming World gibi bir dizi PC oyun dergisi tarafından CD olarak da yayınlandı. Açılış öğretici görevinin yanı sıra AI rakiplerine karşı rastgele bir çatışma savaşı ve rastgele bir haritada dört oyunculu bir çok oyunculu oyun içeriyordu.

Age of Empires II Eşleştirme için MSN Gaming Zone’a güvendi ve bu hizmet sona erdiğinden, şimdi demonun çok oyunculu bölümünü oynamak için GameRanger’ı kullanmalısınız. GameRanger, eski oyunlar için çok oyunculu yetenekleri desteklemek için kullanılan bir web uygulamasıdır.

Age of Empires II HD ve Definitive Edition

Age of Empires serisinin ikinci girişi hayranlar ve eleştirmenler tarafından o kadar sevildi ki Ensemble Studios oyunun birkaç gelişmiş sürümünü yayınladı. yıllar sonra. Age of Empires II HD Sürümü2013 yılında çıkan, HD ekranlar için geliştirilmiş grafikler ve Steam üzerinden eşleştirme içeriyordu. Buna ek olarak Fatihler HD sürümünün iki ek genişletmesi vardır: Unutulmuş ve Afrika Krallıkları.

Age of Empires II: Definitive Edition Orijinal oyunun yirminci yıldönümünü kutlamak için 2019’da piyasaya sürüldü. Daha önce piyasaya sürülen tüm genişletmelerin yanı sıra, Definitive Edition, 4K çözünürlük desteği, dört yeni uygarlık ve adında yepyeni bir solo kampanya sunuyor. Son Hanlar. Maalesef, ücretsiz demo sürümleri yok Age of Empires II yeniden yapımlar veya genişletmeler; ancak 1999’da oyunun neye benzediğini görmek için orijinal demoyu oynamak hala mümkün.