Skip to content

Aile Üyelerini Facebook Profilinize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

20 de Mayıs de 2021

Facebook, dünyanın her yerindeki arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve diğer kişilerle bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Facebook profiliniz, nerede yaşadığınızı, nerede okula gittiğinizi, evli olup olmadığınızı ve daha fazlasını listeleme seçeneği ile kim olduğunuzun bir bakışta bir görünümüdür. Facebook profilinizi kişiselleştirmenin bir yolu, aile üyelerinizi ve onların sizinle olan ilişkilerini sayfanızda listelemektir. hakkında sayfa. Kardeşleri, ebeveynleri, eşleri ve daha fazlasını ekleyin ve sizinle nasıl ilgili olduklarını açıklayın. Aile üyeleriniz de dahil olmak üzere başkalarının Facebook profilinizde görebileceği bilgiler, gizlilik ayarlarınız tarafından belirlenir. Herkese ne kadar bilgi vermek istediğiniz size bağlıdır.

Hakkında Sayfanıza Bir Aile Üyesi Ekleyin

Aile üyelerini eklemek hızlı bir işlemdir, ancak kişinin ilişkinizi onaylamasını beklemeniz gerekir.

  1. Facebook profilinize gidin. Facebook’un masaüstü sürümünde, Profil Facebook sayfanızın en üstünde. Uygulamada şunu seçin: Daha (üç yatay çizgi) ve ardından Profilinizi görün.

  2. Seçin hakkında sekmesi. (Uygulamada seçin Hakkında Bilgilerinizi Görün.)

  3. Seçiniz Aile ve İlişkiler sol sütunda. (Uygulamada aşağı kaydırın Aile üyeleri.)

  4. Seçiniz Bir aile üyesi ekleyin.

  5. Aile üyenizin adını girin ve ilişkinizi seçin.

  6. Bu bilgileri görüntüleyebilmek için bir hedef kitle seçin. İçinden seçmek halka açık, Arkadaşlar, Sadece benveya Özel.

  7. Seçiniz Değişiklikleri Kaydet. Aile üyesini eklediniz, ancak bu kişinin durumu gösterilecek Bekliyor ilişkiyi onaylayana kadar.

Aile ve İlişkiler bölüm, altında İlişki, ayrıca ilişki durumunuzu eklediğiniz veya değiştirdiğiniz yerdir.