Skip to content

AIM Mail ve AOL Mail için E-posta Eki Boyut Sınırları

17 de Haziran de 2021

AIM Mail ve AOL Mail ile e-postalardaki görüntüleri, videoları ve belgeleri paylaşmak kolaydır. Görüntüler satır içinde gönderilebilir ve diğer dosyalar hızlı ve kolay bir şekilde eklenebilir. Ancak, ekleyebileceğiniz dosyaların boyutuyla ilgili sınırlamalar vardır.

AIM Posta ve AOL Posta Boyutu Sınırları

AIM Mail ve AOL Mail ile toplamda 25 MB’a kadar mesaj ve ek gönderip alabilirsiniz. Boyut sınırı, metin, başlıklar ve ekli dosyalar dahil olmak üzere iletinin tüm öğelerinin birleştirilmiş boyutu için geçerlidir.

Daha Büyük Dosyalar Nasıl Gönderilir

E-posta mesajının diğer öğeleriyle birlikte 25 MB boyut sınırını aşan dosyaları göndermek için bir dosya gönderme hizmeti kullanın. Bu hizmetler arasında bazı farklılıklar olsa da temelleri aynıdır. Büyük dosyaları, dosyaları paylaşmak istediğiniz kişilerin e-posta adresleriyle birlikte bir şirket sunucusuna yüklersiniz. Bu alıcıların daha sonra dosyaları istedikleri zaman indirmelerine izin verilir. Çoğu dosya gönderme hizmeti, daha küçük dosyalar için premium, ücrete dayalı paketler ve ücretsiz, özellik sınırlı yüklemeler sunar. İşte en popüler hizmetlerden bazıları:

  • WeTransfer: 20 GB’a kadar (2 GB ücretsiz)
  • TransferBigFiles: 20 GB’a kadar (30 MB boş)
  • MailBigFile: 20 GB’a kadar (2 GB boş)
  • DropSend: 8 GB’a kadar (4 GB ücretsiz)
  • TransferNow: 20 GB’a kadar (4 GB ücretsiz)