Skip to content

Amazon Echo Show’da Canlı veya Kaydedilmiş Video Nasıl İzlenir

21 de Mayıs de 2021

Bebek monitörleri ve ev güvenlik cihazları dahil uyumlu bir güvenlik kamera sistemi kullanıyorsanız, canlı veya kaydedilmiş videosunu Amazon Echo Show’unuzda görüntüleyebilirsiniz. İşte nasıl çalıştığı.

Smith Koleksiyonu / Gado / Getty Images

Hangi Akıllı Ev Kamera Markalarını Kullanabilirsiniz?

Güvenlik kamerası çekimlerinizin canlı yayınlarını görüntülemek için Echo Show’unuzla uyumlu bir akıllı kameraya ihtiyacınız olacak. Amazon Cloud Cam ile birlikte uyumlu kamera markaları arasında Wyze, Arlo, Logitech, Google Nest, Blink, Ring, Zmodo, Wansview, EZVIZ, Amcrest, Ecobee, TP-Link Kasa, Honeywell, August Smart Home, Honeywell Home, Chk- bulunmaktadır. Cam, Amcrest Cloud, SmartCam ve Canary’de. Kaydedilmiş video akışlarını izlemek için Amazon Cloud Cam’a veya Ring, Arlo veya August Smart Home’dan bir cihaza ihtiyacınız olacak.

Echo Canlı Yayınlar için Video Komutlarını Göster

Uyumlu bir akıllı ev kamerasını Amazon’un Alexa’sına bağladıktan sonra, Echo Show’unuzda güvenlik kameranızın canlı yayınını izlemek için basit komutları kullanın.

Canlı Beslemeyi Görüntüle

Canlı yayını görüntülemek için uyandırma kelimesini ve ardından “Göstermek [camera name]. “Uyandırma kelimesini” Amazon “,” Bilgisayar “veya” Yankı “olarak değiştirmediğiniz sürece uyandırma kelimesi genellikle Alexa’dır. Örneğin, Alexa’ya bağlı bir Zil kapı ziliniz varsa,”Alexa, bana ön kapıyı göster. “Alexa cevap verir,”TAMAM MI, ön kapı kamerasını almak. “Kamera yayını Echo Show’unuzda görünür, böylece neler olduğunu görebilir ve duyabilirsiniz. Alexa, saklamak [camera name], “ veya “Alexa, durdur [camera name] kamera. ”

Son Kaydedilen Olaylar

Uyumlu akıllı ev kameranızda bir kamera özeti özelliğini etkinleştirdiyseniz, kameranızda kaydedilen en son olayı görüntülemek için Echo Show’unuzu kullanın. Şu anda yalnızca Ring, Arlo, Cloud Cam ve August markalı kameralar için ve yalnızca ABD’deki geliştiriciler için kamera özeti becerileri vardır, ancak Amazon daha geniş destek sağlamak için çalışmaktadır. Kaydedilen özeti görüntülemek için şunu söyleyin: Alexa, en son olayı göster [camera name] kamera. “Örneğin, arka kapınızda bir Bulut Kameranız varsa ve o bölgeden bir ses duyduysanız, diyelim ki,”Alexa, arka kapıdaki son olayı göster. “ En son kayıt Echo Show’unuzda görünecektir. Şu anda, Alexa size belirli bir tarih veya saatteki kamera akışını gösteremiyor.

Echo Kamera Besleme Sınırlamalarını Göster

Kamera modeliniz ve ayarları, Echo Show’unuzun videoyu göstereceği süreyi ve süresini belirleyecektir. Kameranızın akış sınırlarını aştığınızda, yayın otomatik olarak zaman aşımına uğrar. Alexa’dan size kamerayı tekrar göstermesini isteyerek yeniden açın. Amazon’da veya Alexa uygulamasında Alexa Skills’i arayarak akıllı ev kameranız için mevcut Alexa becerileri hakkında daha fazla bilgi edinin. Şu anda hangi becerilerin mevcut olduğunu öğrenmek için kameranızın marka adını arayın.