Skip to content

Amazon Prime Video’da 6 Profil Alın

14 de Nisan de 2021

Bir Prime Video profilini paylaşan birden fazla kişi, önerileri kişinin beğenisine göre düzenlemeyi zorlaştırabilir. Farklı profiller, insanların yayın deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Ekranda Amazon Prime profilleri ile duvarda televizyon

Orijinal resim: Pixabay
Tek bir Amazon Prime Video profilini paylaşan birden fazla kişinin günleri geride kaldı, çünkü akış hizmeti artık kullanıcılara altı adede kadar profil oluşturma ve yönetme yetkisi veriyor.

Yakalamak: HBO Max, Netflix ve Hulu gibi diğer hizmetler zaten bir hesapta birden fazla profili destekliyor, bu yüzden Prime Video’nun da aynı şeyi yapma zamanı geldi.

Nasıl çalışır: Her zaman bir varsayılan birincil profil olurken, yetişkinler veya çocuklar için yapılan ek profiller aynı hesap altında yer alır. Film ve TV şovu önerileri, sezon ilerlemesi ve izleme listeleri bireysel profil etkinliğine dayalı olacaktır, bu nedenle insanlar yeniden izliyor Game of Thrones başka birinin derinlere daldığını görmeyeceğim Doktor Kim.

Profil nasıl yapılır: Amazon web sitesini kullanarak yeni bir profil oluşturmak için Prime Video ana sayfasındaki profil açılır menüsünü seçin ve ardından Yeni ekle. Prime Video iOS ve Android uygulamasında, uygulama sayfasının en altına kaydırın ve ardındanöğesine dokunun. Öğelerim. Oradan profil açılır menüsüne ve ardından Artı (+).

Sonuç olarak: Akış hesaplarını paylaşmak bugünlerde oldukça yaygındır ve COVID-19 salgını ve bunun sonucunda ortaya çıkan karantina ortasında art arda izleme artmıştır. İzleme alışkanlıklarını ayrı tutmak, insanların aradıklarını bulmalarını veya kendileri için mükemmel olan ve başkası olmayan bir öneriyi görmelerini kolaylaştıracaktır.

Üzerinden: CNET

Amazon Prime Video Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin