Skip to content

Anahtarda Fortnite Nasıl Güncellenir

26 de Mayıs de 2021

Fortnite “Hizmet olarak oyunlar” üretim modelini izler, bu da oyunun oyuncuların ilgisini canlı tutmak için sık sık yeni oyun, hikaye ve diğer içeriklerle güncellendiği anlamına gelir. Bu güncellemeler, Nintendo Switch sürümü dahil olmak üzere video oyununun tüm sürümlerine düzenli olarak dağıtılır ve çevrimiçi oynamadan önce oyuncular tarafından yüklenmelidir. Bu yüzden en yeniyi nasıl edineceğinizi bilmek önemlidir. Fortnite Nintendo Switch Güncellemesi.

Otomatik Fortnite Nintendo Switch Güncellemeleri Nasıl Açılır

Her zaman en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmanın en kolay yolu Fortnite Anahtar, otomatik güncellemeleri etkinleştirmek içindir. Bu seçenek etkinleştirildiğinde, Nintendo Switch konsolunuz internete her bağlandığında oyun ve uygulama güncellemelerini sık sık kontrol eder. Zaman Fortnite oyun güncellemesi algılandığında, veriler otomatik olarak arka planda indirilecek ve yüklenecektir. Otomatik güncellemeleri etkinleştirirken Nintendo Switch’inizi bağlı veya bir güç kaynağına bağlı tutmak iyi bir fikirdir, çünkü büyük miktarlarda veri indirmek çok fazla pil gücü tüketebilir. İşte nasıl etkinleştireceğiniz Fortnite Nintendo Switch konsolunuzda arka plan güncellemeleri.

 1. Nintendo Switch konsolunuzu açın.

 2. Seçin Sistem ayarları alt menüden simgesine basın ve Bir. Sistem Ayarları simgesi, dişliye benzeyen gri daire simgesidir.

 3. Seçiniz Sistem sol menüden.

  Nintendo Switch Sistem Ayarları ekranı.

 4. Ekranın sağ tarafından aşağı kaydırın ve vurgulayın Otomatik Yazılım Güncellemeleri.

  Nintendo Switch Sistem Ayarları ekranı.

  Bir Nintendo Switch kapatıldığında otomatik güncellemeler indirilmez ve kurulmaz. Bu özelliğin çalışması için konsolun açık veya Uyku Modunda olması gerekir.

 5. Yanında “Kapalı” varsa, Bir değiştirmek için Açık. Otomatik Yazılım Güncellemeleri zaten açıksa, hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur.

  Nintendo Switch Sistem Ayarları ekranı.

 6. Basın Ev Sistem Ayarlarından çıkmak ve ana Nintendo Switch Ana ekranına dönmek için düğmesine basın.

Switch’te Fortnite’ı Manuel Olarak Güncelleme

Otomatik güncellemeleri açarken, genellikle ürünün en son sürümünü çalıştırdığınızı garanti eder. Fortnite, ayrıca yeni içeriği manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Bir oyunu manuel olarak güncellemek, Anahtarınızı uzun bir süre kapalı tuttuysanız veya önemli bir yeni oyun güncellemesi yayınlandığında ve içeriğini mümkün olan en kısa sürede oynatmak istiyorsanız yararlı olabilir.

 1. Nintendo Switch konsolunuzu açın ve internete bağlı olduğundan emin olun.

 2. Ok tuşlarını veya kumanda kollarını kullanın. Fortnite.

  Fortnite video oyunu simgesi seçili Nintendo Switch Ana ekranı.

  Sadece simgeyi vurgulamanız gerekiyor. Oyunu açmayın.

 3. Basın + veya Oyuna özel seçenekler menüsünü etkinleştirmek için Nintendo Switch denetleyicinizdeki veya Joy-Con’daki düğmesine basın.

  Fortnite için Nintendo Switch oyun ayarları.

 4. Vurgulamak Yazılım güncellemesi sol menüden.

  Fortnite için Nintendo Switch oyun ayarları.

  Nintendo Switch’i avuçiçi modunda kullanıyorsanız, her bir menü öğesine parmağınızla da dokunabilirsiniz.

 5. Seçiniz İnternet yolu ile.

  Fortnite için Nintendo Switch oyun ayarları.

 6. En son sürümüne sahipseniz Fortnite Nintendo Switch’inizde “Bu yazılımın en son sürümünü kullanıyorsunuz” şeklinde bir mesaj göreceksiniz. En son sürüme sahip değilseniz, güncelleme indirilmeye başlayacak ve otomatik olarak yüklenecektir.

  Fortnite video oyunu güncellemesini kontrol eden Nintendo Switch konsolunun ekran görüntüsü.