Skip to content

Android için En İyi 10 Sonsuz Koşucu

3 de Mayıs de 2021

Bir dakika veya saatlerce oynanabilen oyunlar, mobil cihazlarda en sevdiğimiz oyunlardan bazılarıdır. Daha yüksek bir puan almak veya daha iyi bir puan için bir arkadaşı yenmek mi? Bunlar en tatmin edici deneyimlerden bazıları. Ve bu oyunlar, elde edebileceğiniz en iyi şeyleri sağlıyor. Bunlara dikkat etmeye çalıştık – otomatik çalışan ancak yüksek puan odaklı koşucuları olmayan oyunlar burada listelenmemiştir ve Flappy Bird veya Crossy Road oyun tarzına daha yakın olan oyunlar hariç tutulmuş ve dikkate alınmıştır. diğer harika listelere dahil edilme.

Tapınak Koşusu 2

Colin Kaepernick, Tapınak Koşusu 2'de

Imangi Studios
Bir milyon daha sonsuz koşucu başlatan sonsuz koşucu. Orijinal hala başarılı olsa da, devam filmi bazı yararlı yeni numaralar ve bazı ilginç ünlüler de dahil olmak üzere eğlenceli bir karakter kadrosu ekledi. Usain Bolt bir koşucu için mükemmel bir karakter değil mi? Bu oyunun prensipleri – şeritler arasında geçiş yapmak, yükseltmeler için jeton toplamak, canlandırmak için mücevherler ve daha fazlası, sayısız diğer oyunun kendi başlarına kullanmaları için temelleri attı.

Kanabalt

Canabalt oyun ekran görüntüsü

Finji Studios
Mobil oyunları sonsuz koşucu türünün popüler hale geldiği yere kadar izlemek istiyorsanız, Canabalt bariz bir oluşum noktasıdır. Flash’tan mobile uyarlanmış ve Danny Baranowsky’nin (Super Meat Boy, Crypt of the Necrodancer ve daha fazlasının film müziklerini yapan) müziğini içeren bu, ilk büyük sonsuz koşucuydu. Cam pencereden ilk atlama, mobil oyun tarihinin ikonik anlarından biri olmaya devam ediyor. Oyun, o zamandan beri, daha önce bahsedilen pencere atlamaya odaklanan bir mod gibi, deneyime bazı yeni ince ayarlar eklemek için yeni modlarla güncellendi.

TEK BAŞINA

YALNIZ telefon oyunu

Lazer Köpek Oyunları
Laser Dog Games fantastik Hopiko’yu yapmaya başlamadan önce, bu fantastik yüksek hızlı uzay uçuşu koşucusunu ortaya çıkardılar. Saçma bir hızla size gelen enkaz ve ölümcül çevreyi atlatmanız gerekiyor. Serbest uçan nesneler, kalkanınız sayesinde size çok fazla zarar vermez, ancak dünyanın tepesine veya altına çarpması kesinlikle zarar verir. Beş farklı mod, birçok farklı zorluk sunar ve tek bir hamlede üstesinden gelmeniz gereken çok şey var.

Alto’nun Macerası

Alto'nun Macera telefon oyunu

Kardan adam
Ski Safari muhtemelen ilerledikçe ters takla attığınız bu sonsuz koşucu türünü tanımlasa da, Alto’s Adventure onu mükemmelleştirdi. Yöntemlerden biri, Monument Valley sonrası mobil oyun dünyasında oyuna net ve şık görünmesini sağlayan şık bir sanatsal yetenek eklemekti. Diğeri ise, açtığınız kanat tulumunun işleri gerçekten değiştirmesi ve bu muhteşem dünyada ilerlerken size yeni bir uçan boyut kazandırmasıdır. Oyun, beklenmedik bir durum olmamakla birlikte, oyunda yaptığınız para toplamaya uygun olan Android’de oynaması ücretsiz hale geldi.

Touchdown Kahramanı

Touchdown Hero telefon oyunu

Cherrypick Oyunları
Cherrypick Games, Amerikan futbolunu sonsuz koşucularla birleştirerek, her bir ardışık uç bölgeye ulaşmaya çalışırken, gelen takımları ustaca atlatmanızı gerektiriyor. Denklemin nasıl çalıştığı ilginç çünkü sınır dışı çizgilerden uzak durmanız ve savunucuları sarsmanız gereken bir futbol yönü var. Aynı geliştiricinin zombi dolu oyunu Must Deliver’da da çoğaltılan eğlenceli bir karışım.

Örümcek Adam Sınırsız

Spider-Man Unlimited'da Spider-Ham

Gameloft
Gameloft, bu oyunda şerit tabanlı sonsuz koşucuyu çılgın bir şekilde ele geçirdi. Bazı üstünkörü Spider-Man referansları içeren basit bir sonsuz koşucu yapmak kolay olurdu, ama hayır; Gameloft, bu oyunla Spider-Man hayranlarını memnun etti. Örümcek-Gwen, Miles Morales’in Örümcek Adamı ve Örümcek Ham dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çizgi roman tarihindeki her tür Örümcek Adam burada mevcut. Evet, radyoaktif bir domuz tarafından ısırılan ve süper kahraman haline gelen örümcek Örümcek Ham bu oyunda olduğu gibi oynanabilir. Bu sizi bu sonsuz koşucuyu oynamaya ikna etmezse, hiçbir şey olmayacak.

Jetpack Joyride

Jetpack Joyride ekran görüntüsü

Yarım tuğla
Birçok Y kuşağı, bir helikopteri mağaralardan uçmak için yükseltirken tıklamanız gereken Flash oyununu hatırlayabilir. Halfbrick, Age of Zombies’den tekrarlayan kahramanı Barry Steakfries’in oynadığı Jetpack Joyride için bu oyundan ilham aldı. Tuhaf yeni engeller, binmek için özel araçlar ve topladığınız bol miktarda paranın kilidini açmak için birçok çılgın özelleştirme attılar. Çekirdek oyun zamansız, Halfbrick zamansız bir oyun için onu genişletmeyi başardı.

Subway Surfers

Subway Surfers mobil oyunu

Kiloo
Kiloo, bu oyunda şerit tabanlı koşucuya öncülük etti ve Temple Run’ın üç farklı şerit arasında geçiş yapmak için aşağı doğru eğilerek sadece kaydırarak şeritler arasında geçiş yapmasını basitleştirdi. Oyunun renkli grafikleri ve çekici önermesi, onu başarılı olmak için birçok başka başlığın kopyaladığı göze çarpan bir oyun haline getirmek için yeterliydi. Sadece o sihirli dokunuşa sahipti, göze çarpan bir mobil oyun haline gelmesine yardımcı olan o şans kıvılcımı.

Zaman Sörfçüsü

Time Surfer mobil oyunu

Kumobius
Ne yazık ki, Andreas Illiger’in Tiny Wings’i Android’e hiçbir zaman ulaşamadı, ancak ondan ilham alan birçok oyun Android’i vurdu. En iyilerden ve en dikkate değerlerinden biri Kumobius’un Zaman Sörfçüsüdür. Dalgaları sürüyorsunuz, yokuş aşağı inmek için hafifçe vuruyorsunuz ve yükseğe fırlatmak için bırakıyorsunuz. Ancak buradaki en büyük bükülme, sizi yaklaşan kıyametinizden kurtarmak veya uzun vadede sizi kurtarabilecek zamanlamanızı düzeltmek için zamanı belirli bir dereceye kadar tersine çevirebilmenizdir. Kilidini açmak için oyununuzu etkileyebilecek bir sürü karakter ve evcil hayvan var.

Robot Unicorn Attack 2

Robot Unicorn Attack 2 mobil oyunu

Yetişkin Yüzme Oyunları
Adult Swim’in sonsuz koşucuyu ele alışı, 1990’larda klasörleri yöneten Lisa Frank tasarımlarını ve ruh halini ayarlamak için Erasure’ın “Her Zaman” peynirini birleştiren Lisa Frank tasarımlarını öne sürmesi nedeniyle özellikle saçmadır. Ancak, oynamak eğlenceli olmasaydı oyun takılıp kalmazdı ve bu tek boynuzlu at atı atan sonsuz koşucu, sizi özellikle şanslı biri için ödüllendirmeye karşı sizi daha iyi olmaya teşvik eden üç denemeli yapısı sayesinde öne çıkıyor. Çalıştırmak. Ancak tuhaf özelleştirmeler ve alternatif müzik parçaları (Blind Guardian’ın muhteşem power metali dahil) bunu da eğlenceli bir deneyim haline getirmeye yardımcı oluyor.