Skip to content

Android’de Silinmiş Bir Sesli Posta Nasıl Alınır

10 de Mayıs de 2021

Bilinmesi gereken

  • Sesli Posta uygulamasını kullanın: Sesli mesaj uygulama ve dokunun Menü > Silinen Sesli Mesajlar, saklanacak olana dokunun ve basılı tutun, ardındanöğesine dokunun. Kayıt etmek.
  • Bir kurtarma aracı kullanın: Ayrı bir cihazda, üçüncü taraf bir veri kurtarma aracı indirin ve verilerinizi kurtarmak için Android cihazınızı bağlayın.
  • Müşteri desteğiyle iletişime geçin: Cihaza özel müşteri desteğini çevrimiçi olarak arayın veya yardım edip edemeyeceklerini öğrenmek için operatörünüzle iletişime geçin.

Bu makalede, Android cihazlarda silinen sesli postaların Sesli Posta uygulaması veya üçüncü taraf bir araç kullanılarak nasıl kurtarılacağı açıklanmaktadır.

Sesli Posta Uygulamasını Kullanarak Silinmiş Sesli Postayı Kurtar

Bir sesli mesajı sildikten sonra bile, veriler cihazınızda belirli bir süre boyunca depolanır. İstemediğiniz bir şeyi sildiyseniz, geri almaya çalışmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Sesli mesaj uygulamasına dokunun ve Menü.

  2. Dokunmak Silinen Sesli Mesajlar. Uygulama daha sonra size kurtarılabilecek sesli mesajların bir listesini gösterecektir. Saklamak istediğiniz birine dokunun ve basılı tutun.

  3. Telefon modelinize bağlı olarak, sesli postaya bir onay işareti ekler veya bir bağlamsal menü açar. Ne olursa olsun, dokunun Kayıt etmek Silinen sesli mesajlar klasöründen kaldırmak için.

Silinmiş Sesli Mesajları Kurtarmak İçin Üçüncü Taraf Bir Uygulama Kullanın

Bazen, verileriniz bozulursa veya çok eski bir sesli posta yanlışlıkla silinirse, Sesli Posta uygulaması aracılığıyla onu kurtaramazsınız. Bunun olmasından endişeleniyorsanız, telefon verilerinizi yedeklemek için üçüncü taraf bir uygulama indirmek, bakmanız gereken bir şeydir. Bu tür birkaç uygulama var, ancak MiniTool Power Data Recovery veya EaseUS Data Recovery Wizard birkaç harika seçenektir. Her ikisinin de sezgisel arabirimleri vardır ve kullanıcıların ücretli bir sürüme yükseltmenizi istemeden önce birkaç gigabayt değerinde veriyi kurtarmalarına (ara sıra sesli posta için fazlasıyla yeterli) olanak tanır. Hangi yazılımı seçerseniz seçin takip etmek isteyeceğiniz adımlar aşağıda verilmiştir.

  1. Yazılımı bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayarınız gibi telefonunuzdan ayrı bir cihaza yüklediğinizden emin olun. Telefonunuzun belleğine felaket getiren bir şey olursa, yedeğin aynı cihaza kaydedilmiş olması size bir fayda sağlamaz.

  2. Verilerinizi kurtarmaya hazır olduğunuzda Android cihazınızı bağlamanız gerekecek. Cihazınızı bilgisayarınıza bağlamak için bir USB kablosu kullanın, ardından yazılımı açın.

  3. Cihazınızı seçtikten sonra seçin Tarama. Bazı yazılımlarda, ne tür verilerin taranacağını seçmeniz istenir. Bu seçenek size verilirse, seçmek istersiniz Sesli mesajlar.

  4. Birkaç dakika sonra, yazılım size hangi verilerin kurtarılabileceği konusunda seçenekler sunacaktır. Kaçırdığınız sesli postayı arayın ve onu mobil cihazınıza veya bilgisayarınıza kurtarabilmelisiniz.

Silinmiş bir Sesli Postayı Geri Getirmek İçin Diğer Seçenekler

Operatörünüze ve telefon modelinize bağlı olarak, kullanabileceğiniz başka seçenekler olabilir. Cihaza özel müşteri desteğini çevrimiçi olarak arayın veya müşteri hizmetlerini arayın ve sunabilecekleri bir şey olup olmadığına bakın.