Skip to content

Apple TV ve Roku’da Arkadaşlarla Netflix izleyin

12 de Nisan de 2021

Caavo’nun yeni uygulaması, Netflix’i arkadaşlarınızla Apple TV, Roku ve Chrome’da izlemenizi sağlar, böylece neredeyse tercih ettiğiniz sinemayı seçmek gibidir.

Caavo
NetflixParty gibi siteleri kullanarak Netflix izleme partilerini zaten planlayabilirsiniz, ancak Caavo’nun yeni uygulaması, deneyimi bir bilgisayarda tutmak yerine Apple TV ve Roku’da Netflix’i içerecek şekilde genişletiyor.

Bu hangi uygulama? Uygulama uygun şekilde Arkadaşlarla İzle olarak adlandırılır ve iOS ve Android’de kullanılabilir. Bilgisayar kullanmayı veya bilgisayarlarını büyük bir TV’ye bağlamayı tercih edenler için bir Chrome uzantısı da var.

O nasıl çalışır? Partiyi yapan sizseniz, Netflix’i açıp izlemek istediğiniz şovun bağlantısını kopyalayın, ardından bir parti oluşturmak için Arkadaşlarla İzle uygulamasını kullanın, bağlantıyı yapıştırın ve ardından bir pin kodu ayarlayın. Daha sonra uygulama aracılığıyla arkadaşlarınızı davet edersiniz. Partiye katılanlar çok daha kolay vakit geçiriyor. Arkadaşlarla İzle, ağınızdaki desteklenen tüm cihazları otomatik olarak algıladığından, önceden hazırlanmış partinin adını arar, katılır ve ardından hangi cihazı izlemek istediklerini seçerler. Chrome kullanıcıları bir Netflix şovu başlatır, Arkadaşlarla İzle uzantılarını seçer, ardından bir grup oluşturmak veya bir gruba katılmak için benzer bir dizi adımı takip eder.

Bu kadar kolay? Akılda tutulması gereken birkaç uyarı var. Başlamak için herkesin kendi Netflix hesabına ihtiyacı olacak ve Apple TV kullanıcılarının her şeyi senkronize etmek için Caavo’nun yardımcı uygulamasını kullanması gerekecek. Ayrıca ABD’de olmanız gerekiyor. Bunun ötesinde, sorunsuz akış. Netflix dışında bir şey izlemek istemediğiniz sürece, bu durumda uygulamanın kapsamını genişletmesini beklemeniz gerekir. Üzgünüm, Hulu, Disney +, HBO Max ve sayısız diğerleri.

Sonuç olarak: Arkadaşlarınızla film ve TV izlemek, özellikle de muhtemelen birbirinizi göremediğinizde karantinanın ortasında zamanınızı geçirmek için iyi bir yoldur. Sadece iyi bir şey seçtiğinizden emin olun. Avatar Son Hava Bükücü.

Üzerinden: The Verge

Netflix Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin