Skip to content

Arabaları Seviyorsanız Takip Etmeniz Gereken En İyi 12 Twitter Hesabı

6 de Mayıs de 2021

Twitter ayeti, otomobil endüstrisi ile ilgili son dakika haberlerinin veya sıcak çekimlerin başında sürekli olarak gelen bilgili otomobil meraklıları ile olgunlaşmıştır. Takip edilecek o kadar çok olası araba kişiliği var ki, mahsulün kremini bulmak için hepsini gözden geçirmek ürkütücü olabilir. Arabaları seviyorsanız takip etmeniz gereken en iyi 12 Twitter hesabı ile bunu sizin için yaptık. Bu 12 açıklama, otomobil endüstrisindeki en ilginç ve tutkulu figürlerden bazılarını örneklemektedir. Otomobil endüstrisinde olup bitenlere ve bununla ilgili olan her şeye sık sık yeni içerik ve ilginç yaklaşımlar sunarlar.

@Kırılma Otomatik

Breaking Auto Twitter hesabı 2009’dan beri otomobil endüstrisine komik hicivler sunuyor. Bu Tweet, bir mücevher ve tarzının güzel bir örneğidir: “KIRILMA: Corvette Müzesi’ndeki Sinkhole sekiz Korvet toplar, hasar, gelişmiş yaprak yay süspansiyonu tarafından emildiğinden hasar minimumdur.”

@Kafadergisi

Formula 1 yarışlarının hayranıysanız, BadF1Stats’ın “Gianmaria Bruni, Carla Bruni’nin oğul “Caterham ve Marussia, Bahreyn 2010’dan bu yana her yarışta tam olarak aynı sayıda puan aldı.”

@MotorPic

Bu hesap, hem eski hem de yeni belirsiz yarış fotoğraflarına odaklanan çeşitli resimler ve videolar sunarak, araba meraklılarının sıklıkla hissettiği hız ve makinelere yönelik görsel ihtiyacı karşılamaktadır. Tumblr’ları da aynı derecede ilgi çekici.

@Hayalhanemersin

John Voelcker, günümüzün ve geleceğin hibrit ve elektrikli otomobilleriyle ilgili ilgi çekici haberler ve başyazılarla yeşil otomobil endüstrisine odaklanan bir blog olan Green Car Reports’un editörüdür. Twitter’ı, yeni araba çıkışlarından egzotik yerlerdeki araçların göz kamaştırıcı fotoğraflarına kadar her şeyle çok sık güncelleniyor. Kesinlikle eğlenceli bir takip.

@Kafadergisi

Hyundai İletişim Direktörü olan Chris Hosford, iyi bir nedenden ötürü takip edilmesi gereken bir şirket olarak görülüyor. O, sürekli olarak harika araba kaynaklarının kaynağıdır. Hosford, genellikle herhangi bir şekilde otomobil endüstrisiyle ilgili güncel makalelerin başında gelir. Araba endüstrisi hakkında kaliteli orijinal makaleler arıyorsanız, Hosford’un Twitter akışındaki çok sayıda bağlantıya göz atın.

@Filmdenkare

Fikirleri ve birçok takipçiyle etkileşim kurma eğilimiyle tanınan çok tutkulu bir otomobil tutkunu olan Gray, araba üreticilerinin sosyal medyadaki davranışlarından yeni araba modelinin videolarına kadar, Twitter akışında otomobil endüstrisinin akla gelebilecek her yönüne odaklanıyor iç mekanlar. Arabalara olan bilgisi ve tutkusu, tıpkı otomobil makaleleri açısından interneti en iyinin en iyisi için tarama becerisi gibi, kendi hakları açısından da etkileyicidir.

@Filmdenkare

İster petrol fiyatları isterse güvenlik düzenlemeleri ile ilgili olsun, Shepardson hukukla ilgili araba haberlerini kapsıyor. Reuters muhabiri, yasalarla ilgili çoğu otomobil hikayesi hakkında görüşlerini sunarken, ilgili Reuters içeriğini de yeniden tweetliyor.

@Hayalhanemersin

Oldham, en popüler araba satın alma konaklama sitelerinden biri olan Edmunds.com’un yazı işleri müdürüdür. Twitter yayını, popüler kültür ve sporla ilgili ilginç kısımlardan, tabii ki ilginç araba resimlerine ve yeni sürümlerle ilgili haberlere kadar her şeyle dolu; Otomobil endüstrisine olan gerçek tutkusunu fark etmek çok kolay.

@Hayalhanemersin

Eski Ulaştırma Bakanı, Twitter çağını kucakladı, sık sık taşımayla ilgili yeni politikaları ve yasal haberleri ele alırken, ABD altyapısının durumuna da odaklandı. LaHood, CSPAN gibi medya kuruluşlarına sık sık katkıda bulunur ve burada otomobiller, ulaşım ve altyapı ile ilgili geniş bilgi birikimini de sağlar.

@Filmdenkare

Driehorst, Fiat Chrysler Automobile için PR ve sosyal medya pazarlamasını yönetiyor. Driehorst, sık sık üretkenliği artıran ipuçları sağlamanın yanı sıra, takipçilere yanıt verme konusunda son derece aktiftir, bu takipçilere genellikle otomobille ilgili içeriklere tweet atar ve onunla ilgili tartışmalara katılır. Özellikle bir gün bir PR veya pazarlama kapasitesinde otomobil endüstrisinde çalışmakla ilgileniyorsanız, takip edilmesi gereken samimi ve bilgili bir otomobil figürü.

@Kafadergisi

Dünyanın en iyi Mustang parça ve aksesuar bayilerinden biri olan CJ Pony Parts, Mustang veya ilgili parçalarıyla ilgilenen herkesin izleyebileceği harika bir Twitter beslemesidir. Twitter yayını, web sitesi güncellemelerine ek olarak, herhangi bir otomobil hayranını mutlu edecek ödüller ile takipçiler için yarışma fırsatları da sunar.

@Hayalhanemersin

Stoy, Autoweek’in dijital editörüdür. Kuru bir zekası var ve otomobile olan sevgisini, hem geçmişin nostaljik arabalarını hem de günümüzün ve geleceğin şık arabalarını gösteren ilginç retweetler ve fotoğraflarla ifade ediyor. Otomobil endüstrisine eğlenceli bir görsel-yoğun bakış için Stoy’u takip edin.