Skip to content

Arkadaşlar Çevrimiçi Nerede İzlenir

11 de Haziran de 2022

Bilinmesi gereken

  • Birleşik Devletlerde, Arkadaşlar HBO Max’te akış için kullanılabilir. Planlar ayda 9,99 dolardan başlıyor.
  • Arkadaşlar İngiltere, Avustralya ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde Netflix’te akış için kullanılabilir.
  • Kanada’da, Arkadaşlar Crave’de akış için kullanılabilir.

düzeltmeniz gerekiyor Arkadaşlar şu anda? Bu makale nerede yayın yapabileceğinizi açıklar Arkadaşlar birkaç ülkede, hangi akış hizmetlerinin şovu bulacağı ve ne kadara mal olacağı.

Nereden İzleyebilirim Arkadaşlar?

236 bölümünün tamamını yayınlamak için hangi akış hizmetini kullanıyorsunuz? Arkadaşlar hangi ülkede yaşadığına bağlı:

  • Nerede akış yapılır Arkadaşlar ABD’de: Arkadaşlar ABD’de HBO Max’te akışlar Bu yazı itibariyle HBO Max için ücretsiz deneme sürümü yoktur (akış cihazınızın HBO Max ile uyumlu olup olmadığını nasıl anlarsınız). Aylık planlar, reklamlarla birlikte ayda 9,99 ABD dolarından başlarken, reklamsız sürüm ayda 14,99 ABD dolarıdır. Bir yıl boyunca indirim için kaydolun. HBO Max’te ‘Arkadaşlar’ı izleyin.

Nereden İzleyebilirim Arkadaşlar Ücretsiz mi?

Seyretme Arkadaşlar ücretsiz – en azından yasal olarak yapmak – pek bir seçenek değil. Yukarıda belirtildiği gibi, bazı ülkelerdeki bazı akış hizmetlerinin ücretsiz denemeleri vardır. İzlemek istersen muhtemelen en iyi şansın bu Arkadaşlar ücretsiz.

Dır-dir Arkadaşlar Netflix’e geri mi döndünüz?

Bu, yukarıda belirtildiği gibi nerede yaşadığınıza bağlıdır. ABD’deyseniz, cevap hayır; Arkadaşlar Netflix’te yok. Yasal olarak akış için tek yer Arkadaşlar ABD’de HBO Max. Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda ve diğer ülkelerde yaşıyorsanız, evet: Arkadaşlar ülkenizde Netflix’te mevcuttur.

Dır-dir Arkadaşlar Hulu’da mevcut mu?

Arkadaşlar Hulu’da mevcut değil, en azından isteğe bağlı akış türünde değil. Daha önce de belirtildiği gibi, bunun için HBO Max, Netflix veya diğer ülkelerdeki diğer hizmetlere ihtiyacınız olacak. Hulu’da yok Arkadaşlar. tek yol sen Yapabilmek izlemek Arkadaşlar Hulu’da – yine bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak – canlı TV’de. Hulu+Live TV’ye abone olursanız izleyebilirsiniz. Arkadaşlar herhangi bir kanalda yayınlandığında, Canlı TV aboneliğinizden geçersiniz. Hulu’nun yerleşik DVR özelliğini kullanarak bölümleri DVR bile yapabilirsiniz.

SSS

  • ‘Arkadaşlar’ buluşmasını nereden izleyebilirim?

    Arkadaşlar: The Reunion yalnızca HBO Max’te mevcuttur. Bu bir defaya mahsus özel yapım, orijinal oyuncu kadrosunu diziye dair senaryosuz bakış açılarını paylaşmak için bir araya getiriyor.

  • Friends ne zaman televizyondaydı?

    Arkadaşlar 22 Eylül 1994’ten 6 Mayıs 2004’e kadar NBC’de 10 sezon olarak yayınlandı.