Skip to content

Arkadaşlarla Kelimeleri Aldatmak için En İyi Hack’leri Kullanın

20 de Haziran de 2021

Kelime oyunlarının hayranıysanız, kesinlikle oynamışsınızdır veya şu anda denemek için hazırlanıyorsunuzdur, Arkadaşlarla sohbet. Telefonlar ve tabletler için Scrabble benzeri oyun son derece popülerdir ancak diğer kelime tabanlı oyunlara kıyasla kendi kurallarını ve kullanılabilir kelimeleri taşır. Bulmak her zaman kolay olmasa da, sizi dünyanın zirvesine çıkaracak birkaç hile ve hile vardır. Arkadaşlarla sohbet anında lider tabloları. İşte hile yapmanın en iyi, en kolay ve en çok kazandıran yolları Arkadaşlarla sohbet.

Bulucuları ve Kelime Oluşturucuları kullanın

Bu oyun için yasallığı nasıl tanımladığınıza bağlı olarak, bu belki de oyunda hile yapmanın en az yasal yollarından biridir, ancak aynı zamanda en etkili olanlardan biridir. Kelime bulma servisleri ile halihazırda sahip olduğunuz harfleri ekleyebilir ve her kelime için puan sayısı ve diğer seçenekler dahil olmak üzere onlarla hangi kelimeleri oluşturabileceğinizi görebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. seç Arkadaşlarla sohbet hile sitesi. Bir sürü var, ama bazıları çok şüpheli; Scrabble Word Finder sağlam bir seçimdir.


 2. Şu anda sahip olduğunuz harfleri yazın Arkadaşlarla sohbet yazı tahtası. Boş bir döşemeniz varsa, bir soru işareti kullanın.

 3. Bazı siteler, önek veya sonek gibi çok yararlı olan gelişmiş seçenekler sunar. Sadece S ile biten bir kelimeyi çalabileceğinizi biliyorsanız, son ek alanına S yazın ve sadece o harfle biten kelimeleri göreceksiniz.

 4. Seç Sözcükleri bul veya kullandığınız siteye bağlı olarak benzer bir düğme.

 5. Voila, artık potansiyel olarak oynayabileceğin kelimelerin bir listesine sahipsin.

Gerçekten kazanmak istiyorsan, bazı Arkadaşlarla sohbet Tüm tahtayı yeniden oluşturabileceğiniz ve nerede ve ne oynayacağınızı anlayabileceğiniz hile tahtaları var. Biraz ekstra çaba, ama yapılabilir.

Arkadaşlarla Kelimelerde Güçlendirme Nasıl Yapılır?

Aldatmanın bir sürü yolu var Arkadaşlarla sohbet doğrudan uygulamanın içine yerleştirilmiş; Bazı oyuncular için bu, herkesin bunlara erişimi olduğu için bu seçenekleri adil bir oyun haline getirir. Tüm farklı seçenekleri inceleyelim.

Güçlendirmelerin vurgulandığı Words With Friends'in ekran görüntüsü.

Bu güçlendirmeler, uygulamanın en son sürümünü kullanmanızı gerektirir. Arkadaşlarla sohbet, aranan Arkadaşlarla Sözler 2 Apple App Store veya Google Play mağazasında. Karşı oynadığınız kişi de kullanıyor olmalı Arkadaşlarla Sözler 2 Bunlardan yararlanmanız için. Kullanacak bir şeyiniz yoksa bunların hiçbiri işe yaramaz. Günlük veya mevsimlik zorlukları tamamlayarak veya güçlendirme paketleri için jeton takas ederek güçlendirmeler kazanabilirsiniz. Ayrıca jeton, güçlendirici satın almak ve hatta bir süreliğine reklamlardan kurtulmak için uygulama içi satın alma işlemlerini de kapatabilirsiniz. Daha fazla jeton satın almak için madeni paralar Sağ üst köşedeki simge ve size çeşitli seçenekler sunulacak. Alternatif olarak, Daha sol alttaki simgesine, ardından simgesine dokunun. Mağaza. Artık onları nasıl elde edeceğinizi bildiğinize göre, farklı güçlendirmeler şunları yapar:

Takas Artı

Elbette, istediğiniz zaman bir sıra oynamak yerine taşlarınızı değiştirebilirsiniz, ancak Swap Plus, bir sıra kaybetmeden ve herhangi bir puan eklemeyi kaçırmadan karoları değiştirmenize olanak tanır.

 1. öğesine dokunun. Takas Artı simgesi, üzerinde artı işareti olan mor bir karoya benziyor.

 2. Değiştirmek istediğiniz karoları takas alanına sürükleyin.

 3. Değişimi onaylayın.

 4. Artık yeni harflerinizle dönüş yapabilirsiniz.

kelime radarı

Word Radar, tüm dünyadaki en kullanışlı hile olabilir. Arkadaşlarla sohbet, özellikle diğerleriyle birleştirildiğinde, Word Radar size tam olarak nerede kelime oynayabileceğinizi gösterdiği için.

 1. öğesine dokunun. kelime radarı simge; radar benzeri bir grafikle yeşil.

  Arkadaşlarla Sözler'deki Kelime Radarı seçeneği.

 2. Kelimeleri oynayabileceğiniz alanlar açık yeşil renkle vurgulanacaktır.

 3. Word Radar’ı etkinleştirdikten sonra, söz konusu oyundan veya uygulamadan ayrılsanız bile, sıra size gelene kadar etkindir.

 4. tıklayarak kapatabilirsiniz. kelime radarı tekrar simge.

Word Radar süper kullanışlıdır, ancak oynanabilir alanların kesiştiği zamanlar olduğunu unutmayın. Yedi parçanın hepsini oynayabiliyormuş gibi görünse de, aslında birbirini geçen iki farklı kelime oyununun bir sonucu olabilir.

Gez

Geri görüş, kendinize işkence etmenin gerçek bir hileden daha acı verici bir yolu olabilir. Bir kelimeyi oynadıktan sonra, eğer herhangi bir Hindsight power-up’ınız varsa ve tahtada size daha fazla puan kazandırabilecek olası bir oyun varsa, en yüksek skorlu kelimenin ne olacağını görmek için Hindsight’ı kullanabilirsiniz. Geri görüş, daha güçlü bir kelime oynamanın rakibinizin Üçlü Kelime Oyunu veya başka bir bağlam kazanmasına izin verip vermeyeceğini hesaba katmaz. Bunu yapmak bazen eğlencelidir, bazen de çileden çıkarıcıdır, ancak nihayetinde bir hile kadar faydalı değildir. Kullanmak istiyorsanız, bir kelimeyi oynadıktan sonra aramanız yeterlidir. Gözlüklü sol üstteki mavi simgedir.

Kelime Gücü Ölçer’i kullanın

Kelime Gücü Ölçer, yalnızca bir şimşek veya kırmızı bir ünlem işaretinden çok daha fazlasıdır; gerçek olabilir Arkadaşlarla sohbet hile. Size hem oyununuzun ne kadar güçlü olduğuna dair bir gösterge sağlayabilir hem de geçerli kelimeler oluşturup oluşturmadığınızı belirlemeniz için hızlı bir yol sağlayabilir. Yeşil bir şimşek görürseniz, geçerli bir sözcük oluşturmuşsunuzdur, ancak şimşek tahtadaki diğer olasılıklara kıyasla ne kadar güçlü bir oyun olduğunu size gösterecektir. Bu genellikle oyuncular tarafından kaçırılır ve size daha yüksek puanlı bir oyun keşfedip keşfedemeyeceğinizi ölçme şansı verir; yine, rakibiniz için fırsatlar yaratma ihtimalinizi hesaba katmaz. Kırmızı bir ünlem işareti alırsanız, oyun size bunun geçerli bir oyun olmadığını söyler; ama birinin başlangıcına sahip olabilirsin. öğesine dokunun. ünlem işareti ve eğer yolun bir parçasıysanız, potansiyel olarak yeni olasılıkları ortaya çıkaran geçerli kelimeleriniz olup olmadığını göreceksiniz.

Sözlük kullan

Bunun gerçekten hile olup olmadığı konusunda bazı tartışmalar var, ancak düz bir sözlüğü yenmek zor. Uygulamanın tablet sürümünü kullanıyorsanız, yerleşik bir sözlük vardır. Uygulama içinde geçerli olup olmadığını görmek için herhangi bir kelimeyi arayabilirsiniz. Aksi takdirde, anlaşılması güç bir kelime bulup bulmadığınızı veya bir şeyleri doğru yazıp yazmadığınızı görmek için Webster’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yarasadan bir hile gibi gelmeyebilir, ancak kutudaki bir sonraki galibiyeti netleştirecek başka bir araçtır.