Skip to content

BET Ödülleri Canlı Yayını Nasıl İzlenir (2021)

21 de Mayıs de 2021

Kanala göre, BET (Siyah Eğlence Televizyonu) her yıl “Afrika kökenli Amerikalıları ve diğer Amerikan azınlıkları müzik, oyunculuk, spor ve diğer eğlence alanlarında kutlamak” için her yıl BET Ödüllerini veriyor. İster ev sahibi, ister yıldızlar veya müzik performansları için ayarlayın, harika bir gece. BET Ödüllerini nasıl canlı yayınlayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

etkinlik detayları

Tarih: 27 Haziran 2021
Zaman: 17:00 PT / 20:00 ET (kırmızı halı canlı yayını 14:00 PT / 17:00 ET’de başlar)
Yer: Los Angeles, CA
Ana bilgisayar: İlan edilecek
Kanal: BAHİS
Yayınlayın: BET web sitesi, BET Now uygulaması, Paramount +, AT&T TV Now, Sling vb. Gibi diğer yayın hizmetleri.

BET Ödülleri 2020 / Katılımcı / Getty Images Entertainment

BET Ödülleri Canlı Yayını Nasıl İzlenir

BET Ödüllerini canlı izlemenin birkaç yolu vardır. İster bir kablo kesici olun, ister TV’nizi geleneksel kabloyla alın, seçenekleriniz var. Geleneksel kabloya abone olursanız ve kablo paketinizin bir parçası olarak BET alırsanız, gitmekte fayda var. Hiçbir şey yayınlamanıza gerek yok. Doğru zamanda BET’e geçin ve BET Ödüllerini izleyebileceksiniz.

BET Web sitesinde BET Ödüllerini izleyin

BET, kendi web sitesinden BET Ödüllerini canlı yayınlar. Ödülleri ücretsiz olarak izlemek için en iyi bahis budur. Bunun nedeni, bu seçeneğin başka herhangi bir akış hizmetine veya uygulamaya aboneliğiniz olmasını gerektirmemesidir (bu listedeki diğer tüm seçenekler vardır). Ödüller başlamak üzere ayarlandığında web tarayıcınızı BET sitesine yönlendirmeniz yeterlidir, Canlı tv üst köşedeki bağlantı ve BET Ödüllerini canlı olarak yayınlayacaksınız.

Streaming TV Services ile ilgili BET Ödüllerini izleyin

Geleneksel kabloya abone değilseniz, ancak TV yayın hizmetlerinden birinden TV alıyorsanız, BET Ödüllerini orada canlı olarak izleyebilmelisiniz. BET sunan akış hizmeti türleri şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir):

  • AT&T TV Şimdi: Eskiden DirecTV Now olarak bilinen bu, AT & T’nin kablo değişimidir. Yerel yayın ağı kanalları, temel kablo favorileri (BET dahil) ve premium seçenekler sunar. BET, AT & T’nin temel paketindedir.
  • Hulu + Canlı TV: Bu, canlı yayın ve kablo kanallarını isteğe bağlı olarak eski şovların, yakın zamanda yayınlanan yeni şovların ve The Handmaid’s Tale gibi Hulu orijinallerinin izlenmesiyle birleştirir.
  • Sling TV: Orijinal TV yayın hizmetlerinden biri olan Sling, BET’i temel paketinin bir parçası olarak sunar.
  • YouTube TV: YouTube TV, tüm YouTube videolarının yanı sıra YouTube içerik oluşturucularının premium içeriğine, orijinal dizilere ve canlı TV ve kablo kanallarına erişmenizi sağlar. BET standart paketin bir parçasıdır, bu nedenle Ödülleri izlerken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu hizmetlerden birine abone olursanız, BET’in paketinizin bir parçası olup olmadığını ve değilse, ekleyip ekleyemeyeceğinizi kontrol edin. Eğer sahipseniz, uygulamanızı çalıştırın ve ödüllerin verildiği gün ve saatte BET’e ulaşın.

BET Now Uygulamasında BET Ödüllerini izleyin

BET Ödüllerini şu cihazlarda kullanılabilen BET Now uygulaması aracılığıyla da izleyebilirsiniz: BET Ödüllerini bu cihazlardan birinde izlemeyi tercih ederseniz, cihazınız için uygulamayı indirin ve yükleyin. Yine de, bir kablo şirketi veya yayın yapan TV sağlayıcısı aracılığıyla BET’e abone olduğunuzu kanıtlamanız gerekebileceğini unutmayın (son bölümde listelenenler gibi). Sorulursa, BET Now uygulamasından kablo veya akış hesabınızda oturum açın (ekranda bir uyarı açılır) ve hesabınız geçerliyse hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

BET Ödüllerini Paramount + ‘da izleyin

Kablolu yayın veya diğer akışlı TV hizmetlerinden herhangi birine abone değilseniz, ancak Paramount + ‘a abone olursanız, BET Ödüllerini orada canlı olarak izleyebilmelisiniz. Geçmişte, CBS Tam Erişim – o zamandan beri Paramount + haline gelen orijinal ve özel içeriğin yayınlanması için ağın aboneliğe dayalı platformu – BET Ödüllerini sunmuştu ve aynı şey bu yıl da geçerli olmalı.

BET Ödülleri Kırmızı Halı Ön Gösteri Canlı Yayını

Kıyafetler, modalar ve kırmızı halı ihtişamı ödül şovları hakkında en sevdiğiniz şeyse, BET Ödülleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. BET web sitesi, ödüllerin resmi başlangıcından üç saat önce başlayan kırmızı halı ön gösterisini canlı yayınlıyor.