Skip to content

Bu iPhone Gaz Bulucu Uygulamalarıyla Ucuz Benzin Bularak Paradan Tasarruf Edin

9 de Mayıs de 2021

İster bir iş gezisinde, ister bir yolculuğa çıkarken ya da sadece günlük sürüşte olun, gazınız için mümkün olan en düşük fiyatı ödemek istersiniz. Bu benzin istasyonu bulucu uygulamaları, pompada her durduğunuzda paradan tasarruf etmek için internetin gücünü ve iPhone’un yerleşik GPS’sini kullanmanıza yardımcı olabilir. Hatta bazıları mazot fiyatlarını da içeriyor. Arabanız 15 galon tutuyorsa ve ücretsiz bir uygulama ile galon başına 50 sent tasarruf edebiliyorsanız, her doldurduğunuzda 7.50 $ cebe indirirsiniz. Ekleyin ve bu ücretsiz uygulamaların neden indirme süresine değdiğini göreceksiniz.

GasBuddy

GasBuddy, bir daha asla gaz için tam fiyat ödemeyeceğinizi vaat eden ücretsiz bir uygulamadır. Gücü, en iyi benzin fiyatları için bölgenizde nereye gideceğinizi öğrenebilmeniz için uygulamaya fiyatları bildiren 70 milyon kişiden oluşan bir topluluktur. GasBuddy’nin en yeni sürümü, sürüş alışkanlıklarınızı analiz eden ve pompadan tasarruf etmek için alışkanlıklarınızı değiştirmek için önerilerde bulunan bir GasBuddy Gezileri özelliği ekledi. Yavaşlamak ve fren alışkanlıklarınızı değiştirmek paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

AAA Mobile

Tahmin edebileceğiniz gibi, ücretsiz AAA Mobil uygulaması tam özelliklidir ve gaz fiyatlarından çok daha fazlasını kapsar. Bölgedeki en ucuz gazı listeler ve size uygulamanın ana ekranında adresi, istasyona olan mesafeyi ve galon başına fiyatı verir. Profesyonelce bakımı yapılan bu uygulama, konaklama ve restoran seçeneklerini kapsar ve yol kenarı servis yardımı da sunar. Bazı uygulama özellikleri güncel bir AAA üyeliği gerektirir.

Gaz Gurusu

YellowPages.com’un ücretsiz Gas Guru uygulaması, yalnızca benzin istasyonlarına ve benzin fiyatlarına odaklanır. Okunması kolay haritaları sizi doğrudan seçtiğiniz istasyona götürür. Gaz aramanızı yakıt derecesine göre filtreleyin veya tüm sınıflar için fiyatları görüntüleyin. Uygulama, son fiyat güncellemesinin zamanını içerir, böylece fiyatın hala iyi olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Trucker Yolu

Kamyoncular, Trucker Path uygulamasını beğenecekler. Bir rota boyunca dizel yakıt fiyatlarını kontrol etmek için kullanın. Aynı zamanda kamyon duraklarının yerini belirlemek, park olup olmadığını kontrol etmek ve tartı istasyonları ve tartı durumunu bulmak için de kullanışlıdır. Gece sürücüleri, yalnızca Trucker Path’in ücretli sürümünde mevcut olmasına rağmen, uygulamanın Gece Modunu beğenecekler.

RoadAhead Highway Çıkış Bulucu

RoadAhead, otoyol dinlenme duraklarında ve otoyol dışı çıkışlarda mevcut olan kolaylıkları bulmak için bir uygulamadır, ancak aynı zamanda benzin istasyonu listeleri ve fiyatları da sağlar. Bu iyi bir seyahat uygulaması ama istasyon merkezli olmaktan çok çıkış odaklı, bu yüzden alışmak biraz zaman alıyor. Ancak, hepsi bir arada bir seyahat uygulaması istiyorsanız, bu harika bir seçenektir. Uygulamayı, bir çıkıştaki benzin fiyatlarını yolun 30 mil aşağısındaki çıkışta olanlarla karşılaştırmak için kullanabilirsiniz.