Skip to content

Bu İpuçları ve Püf Noktaları ile Farmville’e Hükmedin

30 de Mayıs de 2021

Ne yaptığınızdan tam olarak emin değilseniz Farmville karmaşık olabilir. Zamanınız için sürekli istekleri olan bu oyun hem basit hem de bağımlılık yapıyor. Bir çiftlik kurmak o kadar kolay görünüyor ki, doğru mahsulü toplamak ve dikmek, sonra onu korumak, hasat etmek ve hatta hayvanlara bakmak o kadar eğlenceli olabilir ki, siz farkına bile varmadan zaman uçup gidecektir. Ama ne kadar eğlenceli olsa da, Farmville eğlence ve kâr için kullanılabilir. Bu oyun, Facebook’taki birçok sim tipi veya seviye taşlama oyunu gibi, o küçük sanal çiftliği sürdürmek için yeterli para, seviye ve eşya kazanmak için çok fazla zaman harcanmasını gerektirir. Bazıları yavaş tempodan memnun, bazıları değil. O kadar sabırlı olmayanlar için, işte o çiftliğin daha da iyi (ve daha hızlı) büyümesine yardımcı olacak bazı hileler. Herhangi bir şeyi daha hızlı yapmak istiyorsanız bu ipuçlarını kullanmak isteyeceksiniz.

Başlarken Çok Büyük Miktarlarda Farmpara Kazanma

Farmville.com’a giderseniz, sayfanın altında Farmville’i başlatmak için düğmeyi bulacağınız bir menü bulacaksınız. Tıklayıp indirmek, hem Mozilla Firefox hem de Internet Explorer ile uyumlu bir indirme başlatacaktır. Tamamen yüklendiğinde, Farmville hesabınız 10 Farmcash ile ödüllendirilir. Şimdi buradaki boşluk basit. Çubuğu istediğiniz kadar kaldırın ve yeniden yükleyin. Sistem sürekli indirmeleri fark etmeyecek, bu nedenle bir miktar çiftlik parasını stoklamak bu şekilde kolayca yapılabilir. Bu kitaptaki en iyi numara değil, ama sonunda çabalarınızı artıracak, yani en azından öyle, değil mi?

Vermeye Devam Eden Hediye

Hediyeler, pek çok nadir eşya ve yükseltme içerir. Ama belki de FarmVille oynayan pek çok Facebook arkadaşın yok. İşte her gün bir hediye günü yapmanın bir yolu. Sadece bir sürü Facebook hesabı oluşturun. Hepsinde bir FarmVille hesabı açın ve ardından her hesabın ana hesabınıza hediyeler göndermesini sağlayın. Hediyelerden bahsettiğimize göre, hemen bir sonraki ipucuna göz atmak isteyebilirsiniz.

Arkadaşlara Günde Birden Fazla Hediye Gönderme

Ayrıca, ekstra hediyeler göndererek zenginliği diğer Facebook arkadaşlarınıza da yayabilirsiniz. FarmVille’e giriş yaptığınızda, ‘Ücretsiz Hediyeler’ seçeneğine tıklayın. Hediyeler listesinden birini seçin ve ardından devam et’i tıklayın. Ardından, bir şeyler göndermek istediğiniz arkadaş listesini gözden geçirin ve kontrol edin. Şimdi bu gönderme tuşuna basmadan önce FarmVille’i çeken yeni tarayıcı sekmeleri oluşturun. Tüm pencereleri açık tutan kişilerin kontrolüne kadar işlemi tekrarlayın. Yeterince sekme oluşturduğunuzu hissettiğinizde hepsine gönder’i tıklayın.

Hızlı Yarışçı Çiftçiliği

Evet, karakterinizi rehin tutarak gerçekten daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Karakterinizi saman balyalarının dibine sıkıştırmak daha hızlı üretkenliği artırır. Onları, üçü dört yanında olmak üzere, yaklaşık on iki saman balyasının içine hapsedin. O zaman küçük hayatlarını harcamaktan başka yapacak bir şeyleri olmayacak. Hey, kulağa acımasız geliyor ama Facebook’un Farmville’i sert bir metres.