Skip to content

Call of Duty Ghosts Çok Oyunculu Haritalar

20 de Nisan de 2021

Call of Duty: Ghosts – Chasm Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty Ghosts Uçurum.

Uçurum Haritasına Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts için Chasm çok oyunculu haritası – Amerika Birleşik Devletleri’ni kasıp kavuran kitlesel olaydan sonra harabeye dönen yakın gelecekteki bir Los Angeles’ta geçiyor. Harita oldukça büyük ve harap bir bina ve şehir sokakları ile oyuncular hem uzun menzilli hem de kapalı mahalle savaşıyla karşılaşmalıdır.

Call of Duty: Ghosts – Flooded Multiplayer Haritası

Call of Duty Ghosts Flooded ekran görüntüsü

Call of Duty Ghosts Sular Altında.

Taşkın Haritasına Genel Bakış

The Call of Duty: Ghosts – Flooded çok oyunculu harita, bir baraj patladıktan sonra kısmen sular altında kalmış bir şehirde geçiyor. Oyuncular bu haritada boğulmamaya özen göstermelidir. Dinamik unsurlar, oyuncular üzerinde durursa batan, suyun merkezinde yer alan iki platformu içerir.

Call of Duty: Ghosts – Çok Oyunculu Navlun Haritası

Call of Duty Ghosts Freight haritası ekran görüntüsü

Call of Duty Ghosts Freight.

Navlun Haritasına Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts’taki Freight çok oyunculu haritası, oyuncuların içinde ve boyunca savaşacağı çok sayıda depo / fabrikaya sahip bir fabrika demiryolu bahçesinde yer alır. Harita, haritanın ortasından geçen bir dizi vagon ile bölünmüştür. Navlun çok oyunculu haritasındaki dinamik öğeler, bir düğmeye basılarak açılan / kapatılan kapılar ve oyuncuların tırmanması için vurulduğunda alçalan bir merdiven içerir.

Call of Duty: Ghosts – Octane Çok Oyunculu Harita

Call of Duty: Ghosts Octane haritasının ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Octane.

Octane Haritasına Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts’un Octane çok oyunculu haritası, terk edilmiş bir Las Vegas benzin istasyonunun etrafında geçiyor ve ilk olarak Call of Duty: Ghosts – çok oyunculu açıklamasında yer aldı. Bu haritanın ana dinamik özelliği, oyuncuların hem takım arkadaşlarını hem de düşmanları öldürecek olan benzin istasyonunu havaya uçurma yeteneğidir.

Call of Duty: Ghosts – Overlord Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Overlord haritası ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Overlord.

Overlord Haritasına Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts’un Overlord çok oyunculu haritası, bir çöl manzarasında bulunan ve ana eylemin merkezi bir çok katlı binada gerçekleştiği bir askeri karakolda yer almaktadır. Binada, köşelerde kamp kurabilen askerlerle dolu yapının ortasından düşmanları yönlendirmek için açılıp kapanabilen panjur kapıları bulunuyor. Bu haritadaki farklı yükseklikler, onu keskin nişancılar için iyi kılıyor.

Call of Duty: Ghosts – Prison Break Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Prison Break haritası ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Prison Break.

Prison Break Haritasına Genel Bakış

Prison Break, Call of Duty: Ghosts’un bir orman hapishanesinin etrafında geçen, haritanın küçük bir dere ile ayrıldığı çok oyunculu bir haritasıdır. Dinamik unsurlar, yeni patikalar yapmak için ateş edilebilen ağaçları ve patladıklarında altlarında olan oyuncuları öldürebilecek bir yığın kütükleri içerir.

Call of Duty: Ghosts – Siege Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Siege harita ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Siege.

Kuşatma Haritasına Genel Bakış

Siege, boş bir kıyı petrol kompleksinde geçen Call of Duty: Ghosts’un çok oyunculu bir haritasıdır. Bu haritada keskin nişancılığı oldukça zorlaştırabilecek çok sayıda bina içeriyor. Bu haritanın dinamik unsurları arasında, siper sağlayan bir yolda ileri geri hareket eden bir tren konteyneri vagonu bulunmaktadır. Kuşatma haritası, düşmanlara birden fazla füze fırlatan özel bir Saha Düzeni ödülü olan Füze Saldırısı’nı da içerir.

Call of Duty: Ghosts – Soveregin Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Sovereign harita ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Egemen.

Egemen Haritaya Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts’daki Sovereign çok oyunculu harita, uzun görüş menziline sahip bir tank fabrikasında geçiyor ve onu keskin nişancılar ve uzun menzilli dövüşler için ideal hale getiriyor. “Sabotaj” adı verilen ve tetiklendiğinde haritayı 30 saniye boyunca herkesin görüş alanını azaltan sarı bir gazla dolduran bir Alan Düzeni ödülü içerir.

Call of Duty: Ghosts – Stonehaven Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty Ghosts Stonehaven haritası ekran görüntüsü

Call of Duty Ghosts Stonehaven.

Stonehaven Haritasına Genel Bakış

Call of Duty: Ghosts’un Stonehaven çok oyunculu haritası, Scottish Highlands’de terk edilmiş ve harap bir kalede geçiyor. Bu, daha büyük haritalardan biridir ve uzun mesafeli savaşlar için iyidir. Kale girişindeki portcullis, bir oyuncu ona ateş ettiğinde kalıcı olarak kapatılabilir, ancak daha sonra üzerine bir patlama yapan oyuncular tarafından “açılabilir”.

Call of Duty: Ghosts – Stormfront Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Stormfront haritasının ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Stormfront.

Stormfront Haritasına Genel Bakış

Stormfront, Call of Duty: Ghosts’ta bir kütüphane ve perakende alışveriş alanı da dahil olmak üzere birkaç bina ve caddede yer alan büyük bir kentsel çok oyunculu harita. Bu harita, menzilli silahlar için iyidir, ancak yoğunluğu artmaya devam eden bir fırtına nedeniyle maç ilerledikçe görünürlük zayıflar.

Call of Duty: Ghosts – Strikezone Çok Oyunculu Harita

Call of Duty: Ghosts Strikezone harita ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Strikezone.

Strikezone Haritasına Genel Bakış

Strikezone, Call of Duty: Ghosts’un terk edilmiş bir beyzbol stadyumunda geçen en küçük çok oyunculu haritasıdır. Oyuncular, haritanın düzenini ve görünümünü değiştirerek tüm düşman ekibini ortadan kaldıracak bir KEM Strike saha sipariş ödülü kazanabilirler. Maçın sonunda bir KEM Darbesi kazanılmazsa, maç tamamlandığında otomatik olarak tetiklenecektir.

Call of Duty: Ghosts – Tremor Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Tremor harita ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Tremor.

Tremor Haritasına Genel Bakış

Tremor, Texas’ta kentsel bir ortamda geçen Call of Duty: Ghosts’un çok oyunculu bir haritasıdır ve ana dinamik unsur, ortamın maç sırasında birkaç dakikada bir sallanmasına neden olan bir depremdir. Depremler, bir gaz boru hattı gibi şeylerin ortaya çıkmasına ve diğer nesnelerin yerden yukarı itilerek ek koruma sağlayan şeylere neden olur.

Call of Duty: Ghosts – Warhawk Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Warhawk haritası ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Warhawk.

Warhawk Haritasına Genel Bakış

Warhawk, Call of Duty Ghosts’ta küçük bir kasabanın ana caddesinde yer alan çok oyunculu bir harita. Binaların birden fazla katı ve oyuncuların eğilebileceği veya örtünmek için eğilebileceği çok sayıda pencere vardır. Harita, harç ateşi bir binada olmayanları öldürmek için haritanın her tarafına yağmur yağmadan önce hava saldırısı sirenlerinden önce gelen Havan Ateşi adlı özel bir Alan Düzeni içerir.

Call of Duty: Ghosts – Whiteout Çok Oyunculu Haritası

Call of Duty: Ghosts Whiteout haritası ekran görüntüsü

Call of Duty: Ghosts Whiteout.

Whiteout Haritasına Genel Bakış

Whiteout, Call of Duty: Ghosts’ta keskin nişancılar ve uzun menzilli dövüşleri sevenler için mükemmel olan büyük bir çok oyunculu harita. Karlı bir sahil köyünde yer alan otel, savaşmak için bir dizi bina ve vahşi yaşam alanına sahiptir. Bu harita için Özel Alan Düzeni ödülü, bir uydunun yere düşmesine neden olan ve çarptığında EMP benzeri bir etki yaratan Uydu Çarpması’dır.