Skip to content

Çift ve Üçlü Monitörler için Geniş Ekran Duvar Kağıdı

6 de Mayıs de 2021

Yüzlerce ücretsiz duvar kağıdı sitesi varken, yalnızca birkaç site, çift ve üçlü monitör yapılandırmaları için ultra geniş çizimler sunar. Geniş ekran monitörlerinizi güzel tutmak için muhteşem seçeneklere sahip birkaç geniş ekran duvar kağıdı sitesi.

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı
Çift veya üçlü monitör kurulumunuz varsa, WallpaperFusion, tek, çift ve üçlü geniş ekran duvar kağıtlarından oluşan hoş bir ürün yelpazesine sahip görülmesi gereken bir yer. Sayfaların yüklenmesi biraz yavaş, ancak bu güzel yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve sanat eserlerini gördüğünüzde beklemeye değer.

Sosyal Duvar Kağıdı

Social Wallpapering geniş ekran duvar kağıdı sitesinden bir kaplanın stilize yakın çekim resmi

Sosyal Duvar Kağıdı
Sosyal Duvar Kağıdı, kullanıcıların duvar kağıdını sosyalleştirmesi ve paylaşması için bir yerdir. Site, çeşitli fotoğraflar ve el yapımı grafiklerden oluşan çarpıcı bir koleksiyon sunuyor. İkili veya üçlü monitörler için kolay bir arama işlevi olmasa da, gizli mücevherlerin seçimi dikkat çekicidir. Bu web sitesini deneyin ve kendiniz görün.

Duvar Kağıtları Geniş

Duvar Kağıtları Wide'dan geniş ekran duvar kağıdında takım fotoğrafındaki futbolcular

Duvar Kağıtları Geniş
Duvar Kağıtları Geniş, 2880 piksel genişliğe kadar yüksek çözünürlüklü çözünürlüklere sahip yüksek kaliteli fotoğraflar sunar. Web sitesi temiz ve gezinmesi kolaydır ve reklamlar minimumda tutulur. Bu, birçok seçenek ve minimum tekrarlama ile mükemmel bir duvar kağıdı kaynağıdır.

HD Duvar Kağıtları

HDWallpapers geniş ekran duvar kağıdı sitesinden bir şehir arka planına karşı ışıklı bir köprünün gece resmi

HD Duvar Kağıtları
Bu site biraz dağınık olsa da, çift monitörlü bilgisayarlar için iyi bir seçenek yelpazesi sunar. Manzaralar ve şehir manzaraları özellikle güzel. İki, hatta üç monitörünüz varsa, HDWallpapers’a göz atmayı düşünün.

Arayüz Kaldırma

InterfaceLift'ten günbatımında kayalık uçurumlara karşı manzaralı okyanus geniş ekran duvar kağıdı

Arayüz Kaldırma
InterfaceLift, çift ekranlı ve geniş ekranlı bilgisayarlar için olağanüstü bir duvar kağıdına sahiptir. Ayrıca mobil cihazlar için iPhone ve Android boyutlu duvar kağıtları bulacaksınız. Açılır menü indirme komutu ilk başta biraz kafa karıştırıcı, ancak kısa süre sonra mantıklı geliyor. Burada gerçekten harika fotoğraflar var!

Vlad Stüdyo

Vlad Studio'dan gece gökyüzüne doğru süzülen yanan lambaların geniş ekran duvar kağıdı çizimi

Vlad Stüdyo
Vlad Studio binlerce geniş ekran duvar kağıdı seçeneğine sahip değildir, ancak sunduğu düzinelerce ilginç ve benzersizdir. Site, kullanıcıların çift veya üçlü monitör yapılandırmaları için bir çözünürlük seçmelerine olanak tanır ve ardından kriterleri karşılayan seçimler sunar. Vlad Studio ayrıca e-kartlar ve daha fazla görüntüye erişmek için tek seferlik 9,99 ABD doları tutarında premium abonelik satın alma seçeneği sunar.

Widescreen-Wallpaper.eu

Widescreen-Wallpaper sitesinden ışıkta kırmızı ampullerin görüntüsü

Widescreen-Wallpaper.eu
Bu Avrupa web sitesi, ilgi çekici bir dizi soyut sanat, profesyonel fotoğrafçılık, mimari, şehir manzaraları ve daha fazlasını sunmaktadır. Kütüphane yalnızca birkaç yüz öğe büyüklüğünde olsa da, bu web sitesindeki görsellerin kalitesi muhteşem.

Graffiti Duvar Kağıdı

Graffiti Duvar Kağıdı'ndan yaprak geniş ekran duvar kağıdı üzerinde renkli kelebek

Graffiti Wallpaper, çoğunlukla doğa, hayvanlar ve yiyeceklere odaklanan 300’den fazla yüksek kaliteli görüntüye sahiptir. Kullanıcılar, aranacak çok sayıda ilginç içerik bulacaklar.

Sapkın Sanat

Geniş ekran duvar kağıdı için Deviant Art'tan mürekkep sıçraması soyut resim

Sapkın Sanat
Deviant Art bir duvar kağıdı sitesinden daha fazlasıdır; amatör sanatçılar ve eşsiz sanatı seven insanlar için bir cennettir. Kolay bir duvar kağıdı arama işlevi yoktur, ancak göz atmak hiç şüphesiz kişisel zevkinize hitap eden bir sanat üretecektir. Beğendiğiniz bir şey bulduğunuzda, masaüstünüze göndermek için sağ tıklayın. Daha hızlı gezinmeyi ve birçok topluluk özelliğini destekleyen isteğe bağlı bir ücretli üyelik hizmeti de vardır.