Skip to content

CyberPower CP1500AVRLCD İnceleme

17 de Haziran de 2021

CyberPower’ın CP1500AVRLCD UPS’i, kendi sınıfında incelemekten zevk aldığımız en iyi pil yedeğidir. Çekici tasarım, kullanıma hazır kullanılabilirlik ve benzersiz pil ve enerji tasarrufu özellikleri, CP1500AVRLCD’yi üst düzey PC’ler için kolay UPS seçimi haline getirir. CyberPower, on yılı aşkın bir süredir UPS işinde ve bunu gösteriyor. Otomatik Voltaj Düzenleme ve GreenPower UPS özellikleri tek başına benzer bir UPS yerine CP1500AVRLCD’yi seçmek için yeterli nedendir.

CyberPower CP1500AVRLCD UPS.
Amazon.com

Yüksek performanslı bilgisayarınız için en iyi UPS’i arıyorsanız, aramanız bitmiştir. Bunu satın al. Sevdiklerimiz

 • İnce, yuvarlak tasarım, standart kutu şeklindeki pil yedeklerine çekici bir alternatiftir.
 • Pil bağlantısı gerekmez; kutudan çıkar çıkmaz hazır.
 • GreenPower UPS, bu özelliği olmayan cihazlara kıyasla enerji gereksinimlerini önemli ölçüde azaltır.
 • Altı yıl kadar yüksek pil ömrü.
 • 25 libreden biraz daha ağır; çoğu rakip UPS cihazından daha hafiftir.

Sevmediklerimiz

 • CP1500AVRLCD yalnızca dört pil yedekleme çıkışı sağlar

CP1500AVRLCD Hakkında Daha Fazla Bilgi

 • Dört çıkış, pil yedeği artı aşırı gerilim koruması sağlarken, dört ek çıkış yalnızca aşırı gerilim koruması sağlar.
 • CP1500AVRLCD üzerindeki entegre LCD ekran, UPS’in durumu hakkında bilmek isteyebileceğiniz her şeyi görüntüler.
 • GreenPower UPS teknolojisi, gelen güç normal olduğunda UPS trafosunu atlayarak enerji kullanımını önemli ölçüde azaltır.
 • Diğer bazı UPS ünitelerinin aksine, CP1500AVRLCD aküleri bu üniteyi kullanıma hazır hale getirmek için önceden bağlanmış olarak gelir.
 • AVR, pili kullanmadan küçük güç dalgalanmaları sırasında güvenli bir voltaj sağlar ve pil ömrünü büyük ölçüde uzatır.
 • CP1500AVRLCD’deki maksimum kapasite, güçlü bir 900 Watt / 1500 VA’dır, günümüzün yüksek performanslı bilgisayarları için mükemmel destek.
 • Bu CyberPower UPS yalnızca 25 libre ağırlığındadır ve sınıfındaki diğer pil yedeklerinden belirgin şekilde daha hafiftir.
 • UPS’i bilgisayarınızdan yönetmenize yardımcı olmak için CP1500AVRLCD ile birlikte PowerPanel Yönetim yazılımı ve bir USB kablosu verilir.
 • Bataryanın boştan doluya kadar şarj olması yaklaşık 16 saat sürer, ancak UPS, satın alındığında en azından kısmen şarj olacaktır.
 • CP1500AVRLCD ile birlikte verilen kullanım kılavuzunun okunması ve anlaşılması şaşırtıcı derecede kolaydır.

CyberPower CP1500AVRLCD hakkında düşünceler

CyberPower’ın CP1500AVRLCD UPS’sinden son derece etkilendik. Lifewire’da daha önce yüksek performanslı bilgisayarlar için birkaç pil yedekleme sistemi önerdik, ancak CP1500AVRLCD hepsini geride bırakıyor. İki özellik, CP1500AVRLCD’yi, incelediğimiz benzer şekilde çalışan pil yedekleme cihazlarının üzerine yerleştirir – GreenPower UPS Baypas ve Otomatik Voltaj Düzenlemesi. GreenPower UPS Bypass, CyberPower’a özel bir enerji tasarrufu teknolojisidir. Geleneksel bir UPS tasarımında, gelen güç her zaman voltajı düzenlemeye yardımcı olan bir transformatör aracılığıyla yönlendirilir – gelen voltaj iyi olsa bile. GreenPower UPS teknolojisine sahip CP1500AVRLCD, prizden gelen gücün beklendiği gibi çalıştığı zamanın büyük çoğunluğunda transformatörü baypas eder. Bu, UPS’i çalıştırmak için gereken enerjiyi azaltır ve elektrik maliyetlerinizden yılda yaklaşık 70$ tasarruf sağlar! Otomatik Voltaj Düzenleme (AVR), bazen prizden aldığınız tutarsız gücü dengelemek için kullanılan bir teknolojidir. Bilgisayarınızın düzgün çalışması için 110V/120V’a ihtiyacı vardır. Standart bir UPS’de, gelen voltaj bu seviyenin altına düşerse akü güç sağlayacaktır. CP1500AVRLCD’de, Otomatik Voltaj Regülatörü, gelen voltaj 90V’a düştüğünde veya 140V’a kadar yükseldiğinde bilgisayar sisteminize tutarlı güç sağlayarak pil kullanımını büyük ölçüde azaltır ve pillerinizin ömrünü uzatır. CP1500AVRLCD, gelen voltajlar bu aralığın dışında olduğunda geleneksel bir UPS olarak çalışır. CP1500AVRLCD, sonunda düzgün çalışmayı bıraktıklarında değiştirebileceğiniz iki özdeş pil içerir. Bunları herhangi bir HR1234W pil ile değiştirebilirsiniz. CP1500AVRLCD’yi kutusundan çıkarmak ve kurmak daha kolay olamazdı. Bizim açımızdan herhangi bir akü bağlantısı gerekli değildi, bu UPS’i diğerlerine tercih etmemizin tek nedeni. 900W maksimum kapasiteye sahip CP1500AVRLCD UPS, performans sistemleri için mükemmel bir seçimdir. İki adet 19″ LCD monitörlü üst düzey bir masaüstü bilgisayarda test ettik ve UPS üzerindeki LCD ön panele göre %16 yükte ve yaklaşık 40 dakikalık çalışma süresi bekleyebilir. CP1500AVRLCD’ye tam beş yıldız, yalnızca dört pil yedekleme çıkışının olması gerçeğidir.Adil olmak gerekirse, bu muhtemelen çoğu insan için fazlasıyla yeterli, ayrıca yalnızca dört dalgalanma çıkışı vardır.Sekiz çıkış bilgisayarla ilgili gamı ​​kapsamalıdır CyberPower’ın CP1500AVRLCD UPS’si, şimdiye kadar test ettiğimiz en iyi UPS cihazıdır.Üst düzey bir bilgisayar sistemi için UPS arayan herkese tavsiye etmekte hiçbir çekincemiz yok.

Yıllarca Kullanımdan Sonra

Bu UPS’i büyük bir bilgisayar kurulumunda on yılı aşkın süredir sorunsuz olarak kullanıyoruz. Bir pil yedeklemesi kağıt üzerinde harika görünebilir, ancak gerçek, uzun süreli kullanım tek gerçek testtir ve CP1500AVRLCD bunu uçan renklerle geçer.