Skip to content

Dell Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır

27 de Nisan de 2021

Bilinmesi gereken

 • UNiDAYS web sitesine gidin. Menü > Şimdi Katıl > hesabınızı oluşturun> Şimdi Katıl. Okul bilgilerinizi girin> Devame> Komut istemlerini izleyin.
 • UNiDAYS’ta Dell teklifini bulun ve Çevrimiçi Kullanın > Kodu Kullan > kodu kopyalayın> Web Sitesini Başlatın. Ödeme sırasında kodunuzu girin.

Bu makale, UNiDAYS aracılığıyla Dell’in öğrenci indirim programından nasıl yararlanabileceğinizi ve okul için Dell dizüstü bilgisayar satın alırken kendinize yaklaşık yüzde 10 tasarruf edeceğinizi açıklar.

Dell Öğrenci İndirimine Nasıl Kaydolunur?

Dell öğrenci indiriminden yararlanabilmek için UNiDAYS kurulumunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. UNiDAYS web sitesine gidin ve üç yatay çizgi ile gösterilen menü simgesini seçin ().

 2. Seçiniz Şimdi Katıl.

  Şimdi Katıl düğmesi

 3. E-posta adresinizi girin, bir şifre seçin ve ardından şunu seçin: Şimdi Katıl.

  Unidays'den bir ekran görüntüsü.

 4. Okul bilgilerinizi girin ve ardından Devam et.

  Unidays kayıt işleminin ekran görüntüsü.

 5. Doğrulama işleminizi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin. Otomatik olarak doğrulayamıyorsanız veya okulunuz listede yoksa, hesabınızı manuel olarak doğrulamak için UNiDAYS ile iletişime geçin. UNiDAYS, Apple dahil birçok büyük markayla ortaktır, bu nedenle kaydolmak size Dell’in ötesinde birçok indirim sağlayacaktır.

Dell Öğrenci İndiriminizi Nasıl Kullanabilirsiniz?

Dell öğrenci indirimi, tek kullanımlık kupon kodları oluşturmak için UNiDAYS kullanır. Bundan yararlanmak için, UNiDAYS’i kullanarak bir kod üretmeniz ve ardından kodu Dell alışveriş sepetinize uygulamanız gerekir. Süreç şu şekilde işler:

 1. UNiDAYS web sitesine gidin, bir Dell teklifi bulun ve Çevrimiçi Kullanın. Bir Dell anlaşması görmüyorsanız, arama alanına Dell’i girmeyi deneyin.

  Çevrimiçi Kullan düğmesi

 2. Seçiniz Kodu Kullan.

  Unidays Dell indiriminin ekran görüntüsü.

 3. Kodunuzu kopyalayın ve seçin Web Sitesini Başlatın. Bu kod yalnızca bir kez çalışır ve kısa bir süre sonra süresi dolar.

  Kod alanı ve Web Sitesini Başlat düğmesi

 4. Dell web sitesinde satın almak istediğiniz bir dizüstü veya masaüstü bilgisayar bulun. Ödeme sayfasına ulaştığınızda, kupon kodunuzu girin ve indiriminizi doğrulayın. İndirim geçerli değilse, yeni bir kod oluşturmayı deneyin. Bu işe yaramazsa, ek destek için UNiDAYS ile iletişime geçin.

Dell Öğrenci İndirimi için Kimler Uygun?

UNiDAYS’ın Dell öğrenci indirim kodlarından yararlanmak istiyorsanız karşılamanız gereken birkaç gereksinimi vardır. Bu indirime hak kazanmak için şunlara sahip olmalısınız:

 • En az 16 yaşında.
 • Şu anda bir kolej veya üniversiteye kayıtlı.
 • Okulunuz tarafından verilen bir .edu e-postasına veya okulunuzdan kredi kartı tarzı bir öğrenci kimliğine erişim.

Ebeveynler çocukları için kaydolamazlar, bu nedenle 16 yaşından küçük öğrenciler, nitelikli bir okula kayıtlı olsalar bile bu indirimi kullanamazlar.

Dell Öğrenci İndirimi Size Ne Kazandırır?

Dell öğrenci indirimi, Dell’in o sırada yürüttüğü diğer anlaşmalara ek olarak, genellikle Dell ürünlerinde yüzde 10 indirim sağlar. Bu miktar değişebilir, bu nedenle bir karar vermeden önce mevcut teklifin ne olduğunu görmek için UNiDAYS’ı kontrol ettiğinizden emin olun. Kupon kodları UNiDAYS aracılığıyla oluşturulur ve öğrenci olduğunuzu doğruladıktan sonra Dell’in sitesindeki alışveriş sepetine uygulanır. Bu, indirimi ödeme işleminden önce Dell web sitesinde fiyatlara yansıdığını görmeyeceğiniz anlamına gelir.

Dell Öğrenci Kaydını Nasıl Doğrular?

Dell öğrenci indirim kupon kodları, öğrenci olarak kaydınızı doğrulayan UNiDAYS aracılığıyla edinilebilir. Bu hizmet, çoğu dört yıllık üniversite ve kolejde kaydı doğrulayabilir ve sistemde olmayan birçok okul için manuel doğrulama mevcuttur. Aynı servis diğer birçok büyük şirket tarafından da kullanılmaktadır, bu nedenle bir kez kaydolmak, Dell dışındaki şirketlerin çeşitli öğrenci indirimlerine erişmenizi sağlayabilir.