Skip to content

Diner Dash İpuçları ve Püf Noktaları

10 de Nisan de 2021

Glu Mobile, klasiği tamamen yeniledi Diner Dash onu bir mobil oyun olarak yayınladığında ve olabildiğince çok aç müşteriye hizmet etmek için kafa kafaya atlamanın zamanı geldi! Bu orijinal Diner Dash farklı kombinasyonlar ve çılgınca yeni bir kurulum gibi, oraya buraya serpilmiş birçok yeni numara ile biliyor ve seviyorsunuz. İpuçlarımız ve püf noktalarımız, oyununuzu ilerletmenize ve müşterilerinizi mutlu etmenize yardımcı olacaktır. Bu kılavuz özellikle mobil sürümü içindir Diner Dash, Şimdi çağırdı Diner Dash Maceralarıancak ipuçları diğer sürümler için de geçerli olabilir.

Renk Bonusları Yapmak için Lokantalara Göz Atın

Yeni müşteriler geldiklerinde, onlara giydikleri kıyafetlerin rengiyle eşleşen tablolar vermek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu şekilde, bir Renk Bonusu kazanırsınız. Ayrıca, işler zorlaştığında kimin nerede oturduğunu takip etmek daha kolay olabilir. Bunu yapma alışkanlığı edinin ve uzun vadede size fayda sağlayacaktır.

Diner Dash oyunu.

Verimli Bir Makine Olun

Oturup tek bir yemek grubunun size sipariş vermesini veya birden fazla masanız olduğunda size sinyal vermesini beklemeyin. Bunun yerine, bir iki saniyeyi daha uzun süre bekleyin ve bir komboyu birbirine bağlamak için aynı anda birden fazla sipariş veya çek toplayın. Bu şekilde, daha fazla puan alırsınız ve bir kişiye yardım etmek için çabalamak ve bunda başarısız olmaktansa herkese ayak uydurmanın çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Her Turu Değerlendirin

Yeni Diner Dash model, işini sürdürmek için mikro dönüşümlere ve bir enerji sistemine dayanır, ancak buna boyun eğmek zorunda değilsiniz. Şu anda oynamaya devam etmek için kesinlikle ihtiyacınız olmadıkça enerji segmentleri satın almayın. Her seviyede başarılı olduğunuz sürece, devam etmek için yeterli enerji ile ödüllendirileceksiniz. En iyi seviyenizi gösterirseniz, üst zorluk seviyelerine ulaşana kadar para harcamanıza gerek yoktur.

Oturan Müşterileri Mutlu Tutun

Tamamen mutlu ayrılmaya hazır olmayan müşterileri, kahve ve daha sonra oyunda açılan diğer seçenekler gibi, elinizin altında tutmak için birkaç araç var. Sadece yemeyi bitirdikleri için, bu onlara servis yapmayı bitirdiğiniz anlamına gelmez, bu nedenle her müşterinin altındaki kalplere göz kulak olduğunuzdan ve mümkün olduğunda onlara ulaştığınızdan emin olun – özellikle farklı müşteri türleri diğerlerinden çok daha sabırsız hale gelen.

Flo Etrafta Koşturmaya Devam Et

Flo’nun endişelenmenize gerek kalmadan aynı anda kaplaması için birden fazla alana dokunabilirsiniz. İşini yaparken restoranın etrafında koşarken eylemler sıraya girer. Bu, seviyenin sonunda size sonunda çok sayıda puan kazandıran devasa zincir bonusları oluşturmanıza ve bitirmeden önce tamamlamanız gereken görevlere bağlı olan hedeflemeniz gereken üç yıldızlı derecelendirmeler oluşturmanıza olanak tanır. Seviye.