Skip to content

Discovery Plus Şovlarını İndirebilir misiniz?

2 de Nisan de 2021

Discover Plus şovlarını çevrimdışı izlemek için indiremezsiniz. Discovery + bir internet bağlantısı gerektirir: Wi-Fi kullanmanızı veya bir mobil erişim noktası veya seyahat yönlendiricisi edinmenizi öneririz.

Keşif + Mobil Veri Kullanmadan Nasıl İzlenir?

Ne yazık ki, Discovery + şovlarını internet bağlantısı olmadan izleyebilmek için indirmek isteyebilecek olsanız bile, yapamazsınız. Akıllı telefonunuzdan izliyorsanız ve sınırsız bir planınız yoksa, aşım ücreti alma riskiniz vardır. Öte yandan, açık Wi-Fi ağlarının güvenlik riskleri ve genellikle güvenilmez bağlantıları vardır. Ancak bir mobil bağlantı noktası veya seyahat yönlendiricisi kullanarak ve Wi-Fi bağlantılarınızı güvence altına alarak bundan kaçınabilirsiniz.

Keşif + Wi-Fi Üzerinden İzle

Discovery + aboneliğiniz, akıllı TV’niz, set üstü kutunuz, akıllı telefonunuz ve tabletiniz için uygulamaları içerir. Uygulamayı açın, oturum açın ve Wi-Fi bağlantınızın etkinleştirildiğinden emin olun. Evde değilseniz yapmanız gerekenler:

  • Seyahat ederken, yüksek hızlı internet sunan konaklama yerlerine bakın. VRBO ve Airbnb ev sahiplerine internetleri hakkında soru sorun ve incelemeleri okuyun. İş amaçlı seyahat edenlere hitap eden veya uzun süreli konaklamalar sunan otelleri arayın.
  • Chromecast, Roku veya Fire TV gibi bir akış çubuğu getirin. (Cihazınızın seyahat dostu olup olmadığını görmek için gereksinimleri kontrol edin.)
  • İnternet sağlayıcınızın bölgenizde ücretsiz Wi-Fi bağlantı noktaları sunup sunmadığına bakın.
  • Ücretsiz bir Wi-Fi ortak erişim noktası bulma uygulaması indirin. Bazı uygulamaların sık sık güncellenmediğini veya
    kullanıcı girişi, bu nedenle meşru bir etkin nokta bulmak biraz çaba gerektirebilir.
  • Evin dışında Wi-Fi’ye bağlandığınızda güvenliği aklınızda bulundurun. Verilerinizi hırsızlıktan korumak için şifreleyen ve açık kablosuz ağları kullanmayı daha güvenli hale getiren bir VPN (sanal özel ağ) kullanın.

Mobil Bağlantı Noktası veya Seyahat Yönlendiricisi kullanın

Akıllı telefonunuzu bir hotspot olarak kullanabilmenize rağmen, özel bir cihaz daha iyi bir sinyal sunar ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar. Mobil erişim noktaları, yabancıların atlayıp işleri yavaşlatmaması için parola ile koruyabileceğiniz bir Wi-Fi ağı oluşturur. Sınırsız veri planları, düzenli aylık planlar alabilir veya kullandıkça ödeyebilirsiniz. Seyahat yönlendiricileri, mobil bağlantı noktalarına bir alternatiftir ve benzer şekilde çalışır. Onları cep telefonu hizmeti alabildiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Sık sık internet erişiminiz yoksa ve hareket halindeyken eğlence istiyorsanız, Amazon Prime Video, Disney +, Hulu, Netflix ve diğerleri dahil olmak üzere birçok rakip akış hizmeti çevrimdışı görüntüleme sunar.