Skip to content

Düşen Kum Oyunu

17 de Mayıs de 2021

Düşen Kum oyunu, saatlerce yaratmanızı ve keşfetmenizi sağlayacak ilgi çekici bir zaman tutucudur. Ek bir bonus olarak, sadece birkaç şey öğrenebilirsiniz! Bu oyunda, bir dizi tünel ve hat inşa ederken ateş, su, bitkiler, kum ve yağ gibi farklı unsurların birbirleriyle ve insanlarla nasıl etkileşime girdiğini görüyorsunuz.

Ne Seviyoruz

  • Her yaş için kolay.
  • Kullanıcı hesabı gerektirmez.
  • Kendinden açıklamalı oyun.
  • Çok eğlenceli seçenekler.

Neleri Sevmiyoruz

  • İlerlemenizi kaydedemez veya paylaşamazsınız.

Ne Kadar Zaman Kaybedebilirsiniz?

Sonu yoktur, bu yüzden istediğiniz kadar kısa veya uzun bir süre oynayabilirsiniz. Oldukça bağımlılık yapıyor, bu yüzden boşa harcayacağınızı tahmin edeceğiz 30 dakika -e 2 saat oynuyor.

Düşen Kum Oyunu Nasıl Oynanır?

  1. Falling Sand oyun web sitesini ziyaret edin.

  2. Kullanmak istediğiniz ekranın altından bir öğe seçin. Seçenekler arasında duvar, su, tuz, kum, meşale, buhar ve diğerleri bulunur.

  3. Öğeyi oyuna eklemek için farenizi ekran boyunca sürükleyin.

Düşen Kum Oyunu İpuçları

Fırça boyutunu artırmak için öğeler menüsünün altındaki çubuğu kullanabilirsiniz. Bu gerçekten yararlıdır çünkü varsayılan boyut çok küçüktür ve bazı öğelerin daha küçük bir fırça boyutunun yapabileceğinden daha hızlı bir şekilde geniş bir alanı kaplaması gerekir. Öğeler gerçekten etkileşim halindedir. Örneğin, bazı bitkileri bırakırsanız, üzerlerine su konduğunda büyürler. Ateş, oyuna zaten uyguladığınız unsurları kesebilir, ancak gerçek hayatta olduğu gibi bitkileri anında parçalayacaktır. İstediğiniz ortamı yapmaktan çekinmeyin ve sonra uzaklaşın. Ne tür bir yaratımı harekete geçirdiğinizi görmek için birkaç dakika, hatta saatler sonra geri gelin. Yavaş yavaş dikilmiş kum kuleleri veya tüm perde üzerinde büyüyen bitki örtüsünü bulabilirsiniz. Sıfırdan başlamak için sayfayı yenilemeniz yeterlidir. Ancak, gerçekten yapmanız gereken tek şey buysa, hedeflenmiş düzenlemeler yapabilen bir silgi düğmesi olduğunu unutmayın.

Bunun Hakkında Ne Düşünüyoruz

İlk oynandığında yaklaşık bir saatin boşa gittiğini itiraf etmeliyiz. Bir sürü duvar inşa ederek ve ardından yavaş yavaş diğer unsurları ekleyerek başlamayı seviyoruz. Oynaması gerçekten büyüleyici bir oyun ve asla aynı şekilde iki kez oynamayacaksınız.

Falling Sand Gibi Diğer Oyunlar

Bu oyunu beğendiyseniz, Filler, Flame Painter ve BallDroppings’in keyfini çıkarabilirsiniz.