Skip to content

‘E-postamı Kurtar’ Yazılım İncelemesini Geri Al

9 de Mayıs de 2021

E-postamı Kurtar, kalıcı olarak silinen e-postaları kurtarmaya yardımcı olan bir Windows yazılım programıdır. Bozuk iletileri düzeltirken hem Microsoft Outlook PST dosyalarını hem de Outlook Express DBX dosyalarını geri yüklemek için çalışır. Bu Outlook e-posta kurtarma yazılımının nasıl çalıştığına bir göz atın. E-postamı Kurtar yalnızca Windows sistemlerinde çalışır. Microsoft Outlook 2010, 2007, 2003 ve 2002 sürümlerini ve Outlook Express’in tüm sürümlerini destekler. Ne Seviyoruz

  • Silinen mesajları hızla kurtarın.
  • Verileri kurtarırken PST ve DBX dosyalarını onarın.
  • Kullanımı kolay.
  • Program için ödeme yapmadan önce bir e-postanın silinmesini geri almayı deneyebilir.

Neleri Sevmiyoruz

  • Yalnızca Outlook ve Outlook Express ile çalışır.

E-postamı Nasıl Kurtarırım?

Bir Outlook veya Outlook Express e-postasını kalıcı olarak sildiyseniz ve bir hata yaptığınızı fark ettiyseniz, hepsi kaybolmaz. E-postamı Kurtar aracı, Microsoft Outlook ve Outlook Express’in tüm sürümlerinde ekler ve kişilerle birlikte silinen e-posta iletilerini kurtarır. Ayrıca bozuk Outlook PST dosyalarını ve bozuk Outlook Express DBX dosyalarını da düzeltir. Aracı kurduktan sonra şunu seçin: E-posta Veri Dosyasını Aç. E-postamı Kurtar, silinenler de dahil olmak üzere e-postalarınızın bir önizlemesini sunar. İhtiyacınız olan silinmiş iletileri kurtarın ve geri yükleyin ve bu iletileri Outlook veya Outlook Express’e geri aktarın.

Silinen e-postaların tümü kurtarılamaz. E-postamı Kurtar, herhangi bir e-postanın kurtarılamaması durumunda sizi uyarır. E-postamı Kurtar, önceden bozuk dosyaların risksiz sürümlerini yapılandırılmış bir klasördeki yeni bir PST dosyasına kaydeder. Bozuk bir dosyadan e-postaları ve ekleri de kaydedebilir.

Fiyatlandırma ve Sürüm Bilgileri

E-postamı Kurtar şu anda sürüm 5’te. Programın satın alma maliyeti 99,95 ABD dolarıdır, ancak ücretsiz olarak indirebilir, çalıştırabilir ve ihtiyacınız olanı kurtarıp kurtaramayacağını görebilirsiniz. Öyleyse, E-postamı Kurtar’ı satın alın ve kurtarma işlevini kullanmaya başlayın. Önizleme E-postamı Kurtar’ın ihtiyacınız olan bir e-postayı silme işlemini geri almanıza yardımcı olamayacağını gösteriyorsa, araç için ödeme yapmanız gerekmez.

Nihai Karar

E-postamı Kurtar, kritik kayıp Outlook veya Outlook Express e-postalarını kurtarmaya çalışıyorsanız son derece yararlı bir araçtır. Size yardımcı olup olamayacağını öğrenene kadar programı satın almanız gerekmemesi harika ve önemli dosyalara erişmek birçok kullanıcı için 99,95 $ değerinde. Bu e-posta kurtarma yazılımını kullanmak için Microsoft Outlook veya Microsoft Outlook Express’in yüklü olması gerekmez. Dosyayı açın ve işleyin, kurtarılan e-postaları ve ekleri önizleyin ve sonuçları kaydedin.