Skip to content

En İyi 10 OG Xbox Sürüş Oyunu

19 de Mayıs de 2021

Xbox Controller S görünüşte sürüş oyunları için yapılmıştı ve büyük kara kutu için kaliteli yarış ve sürüş oyunları sıkıntısı olmaması şaşırtıcı değil. Orijinal Xbox’ta türün sunduğu en iyi seçenekler için seçimlerimize göz atın.

Gotham Racing 2 Projesi

Amazon’dan fotoğraf
Piyasadaki en büyük yarış oyunlarından biri. Yüzlerce yarış, büyük bir araba listesi ve yarışmak için birkaç farklı yarış türü var. Oyun, diğer oyunlara kıyasla biraz daha eğlenceli çünkü stil, hız kadar önemli. Köşelerde kayarak ve doğru çizgileri seçerek, daha sonra yeni arabalar satın almak için kullanabileceğiniz Tebrik puanları alırsınız. Grafikler harika ve film müziği mükemmel. Xbox’ta açık ara en iyi sürüş oyunu.

En Çok Aranan Hız İhtiyacı

En Çok Aranan Hız İhtiyacı

Amazon’dan fotoğraf
Need for Speed ​​Most Wanted, kelimenin tam anlamıyla Need for Speed ​​dünyalarının en iyisidir. Harika araba özelleştirmesini ve Underground’ın açık dünyasını, Hot Pursuit’in polis kovalamacaları ve tüm serinin bilindiği sağlam yarış oyunu ile birleştiriyor. İster Xbox ister Xbox 360 olsun, Need for Speed ​​Most Wanted, yarış hayranları için oynaması gereken bir oyundur.

Forza Motorsport

Forza Motorsport

Amazon’dan fotoğraf
Forza Motorsport, çeşitli nedenlerle Xbox’taki en iyi yarış oyunlarından biridir. Harika grafikler, tonlarca araba, çok sayıda özelleştirme, son derece sağlam bir boya editörü … liste uzayıp gidiyor. Oynamak mutlak bir zevktir ve sistemdeki en tatmin edici oyunlardan biridir. Kendi özel otomobilinizi mükemmelliğe ayarlamak ve onunla rekabeti ortadan kaldırmak gibisi yoktur. Forza’yı Fanatec’in Speedster 3 tekerleği ile eşleştirin ve kendinizi şımartın.

RalliSport Mücadelesi 2

RalliSport Mücadelesi 2

Amazon’dan fotoğraf
Ralli yarışı edinilmiş bir zevktir, ancak bir kez içine girdiğinizde bağlanacaksınız. Sadece birkaç santim ötedeki bin metrelik bir uçurumla 120 mil hızla bir köşeyi dönüp dolaşmak heyecan verici. RalliSport Challenge 2, hızı ve adrenalin patlamasını önceki ralli yarış oyunlarından daha iyi sunuyor. Bu daha çok atari tarzı bir yarışçı, bu yüzden o kadar gerçekçi değil ve pistte dolaşmak kolay, ama çok eğlenceli ve her gün gerçekçilikten çok eğlenirdik.

Tükenmişlik İntikamı

Tükenmişlik İntikamı

Amazon’dan fotoğraf
Bu noktada, Burnout serisinin gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunları arasında olup olmadığı konusunda çok az tartışma var. Bu oyunlar, birkaç oyunun eşleştirebileceği hızlı, girmesi kolay ve tatmin edici bir heyecan sunar. Burnout Revenge bu trendi sürdürüyor ve serinin en iyisi ve Xbox’taki en iyi yarış oyunlarından biri olarak duruyor. Burnout formülünde birkaç önemli değişiklik yapar ve sonuç, her Xbox sahibinin koleksiyonunda bir yeri hak eden harika bir oyundur.

Midnight Club 3: DUB Sürümü

Midnight Club 3: DUB Sürümü

Amazon’dan fotoğraf
Midnight Club serisi, her zaman yarış dünyasının tam zirvesinde olmuştur ve Midnight Club 3 bir istisna değildir. Tonlarca araba ve özelleştirme seçeneği mevcuttur ve ticari marka şimşek hızında yarış tam güçle geri döndü. En güzel görünümlü oyun değil ve deneyimi biraz bozan birkaç hata var, ancak genel olarak bu, Xbox’ın sunduğu en iyilerden biri olan çok sağlam bir yarışçı.

MX vs ATV Unleashed

MX vs ATV Unleashed

Amazon’dan fotoğraf
MX vs. ATV Unleashed, 2004’ün MX Unleashed’ını bu kadar iyi yapan her şeyi alıyor ve en iyi offroad deneyimi için bir sürü şey ekliyor. Motosikletlere ve ATV’lere binebilir, canavar ve kupa kamyonlarını aynı yarış pistinde sürebilirsiniz. Bazı helikopterleri ve uçakları atın ve özel bir şeyiniz var. Oyun son derece keskin ve buradaki tüm deneyim gerçekten keyifli.

Grand Theft Auto İkili Paket

Büyük otomobil hırsızlığı

Amazon’dan fotoğraf
Sürüş, Grand Theft Auto III ve Vice City’de oyunun yalnızca bir parçasıdır, ancak kesinlikle en iyi kısmıdır. En yakın arabayı kapmak ve sadece dolaşmak inanılmaz derecede eğlenceli. Arabalar, tekneler, motosikletler, helikopterler, uçaklar – sürmek istediğiniz her şey bu oyunlarda. GTA’nın gerçekçi fiziği yoktur, ancak bu kadar eğlenceli olmasının bir parçası da budur. Önünüzdeki yolda olanlar dışında hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. İki harika sürüş oyununda harika bir fırsat.

NASCAR 06: Toplam Takım Kontrolü

NASCAR 06: Toplam Takım Kontrolü

Amazon’dan fotoğraf
EA ve Tiburon, bir yıl daha NASCAR yarışları için geri döndüler ve 2006 çalışmaları şimdiye kadarki en iyilerden biri. 2005’e dahil olan hemen hemen her şey geri döndü ve bu sefer daha da parlak. 2006’nın en büyük yeni özelliği, artık takım arkadaşları arasında geçiş yapabilmeniz ve buradaki amaç, bireysel başarı kadar takım birliği ve gücü için çabalamaktır. Şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor ve sonuç, genel olarak NASCAR ve yarış hayranlarının seveceği bir şey.

Simpsons Hit and Run

Simpsons Hit and Run

Amazon’dan fotoğraf
Şimdiye kadarki en iyi Simpsons oyunu ama aynı zamanda harika bir sürüş oyunu. Hit & Run, Grand Theft Auto gibi oynar, ancak suçu ortadan kaldırır ve bir dizi komedi ekler. Bu, sadece bir arabaya atlayıp etrafta dolaşmanın eğlenceli olduğu başka bir oyundur. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda arabanız ve keşfedilecek şehrin üç farklı bölümü var, bu yüzden görülecek ve yapılacak çok şey var. The Simpsons hayranı olmasanız bile Hit & Run şiddetle tavsiye edilir.