Skip to content

En İyi 6 Pokemon Go Hile Kodları

12 de Nisan de 2021

Nintendo’nun Pokemon Go oyunu, oyuncuları dünyaya açılmaya ve mobil akıllı telefonlarını kullanarak çeşitli küçük cep canavarlarını yakalamaya teşvik ediyor; ancak, oyun aynı zamanda rekabet edebilir ve bu hileler bir adım önde olmanıza yardımcı olabilir. İster coğrafi bölgenizde olmayan bir Pokemon yakalamanız gerekse de bir olayın tamamlanmasını beklemeye dayanamayacak durumda olun, sizi teminat altına aldık. Hile, Pokemon Go’nun yaratıcıları tarafından tavsiye edilmez ve konum sahtekarlığı gibi bazı hileler hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Lütfen dikkatli bir şekilde ilerleyin.

 

Pokemon Go Konumunuzu Taklit Edin

Pokemon Go, konum tabanlı bir mobil oyundur, yani coğrafi konumunuza bağlı olarak bazı Pokemonlar mevcut olabilir veya olmayabilir. Bu sınırlamanın bir sonucu olarak, bazı oyuncular, cihazlarını, olmadığı bir yerde olduğunu düşünmeleri için kandırdıkları konum veya GPS sahtekarlığı olarak bilinen şeyi kullandılar.

Olmadığınız bir yerde görünmek ister misiniz?
Sakkawokkie / Getty Images

Bir iPhone’da bu adımları takip etmek için önce jailbreak yapılmış olmalıdır.

İOS’ta Sahte Pokemon Go Konumu

 1. Cydia Jailbreak’li iPhone’unuzdaki uygulama.
 2. Aramak iOSRoamingGuide ve yükle.
 3. Açık elma Haritalar iPhone’unuzda ve haritayı konumlandır GPS’inizi taklit etmek istediğiniz bir yerde.
 4. Konuma dokunun haritada bir raptiye bırakmak için.

  Apple Haritalar'da bir raptiye bırakma

 5. Aşağı kaydır, ve Çince metnin birazını seçin – düğme yabancı bir dildedir ve değiştirilemez. Gerçek GPS’inizin verdiği konuma dönmek için, pimi çıkar Apple Haritalar’dan, ardından konum düğmesi Konumunuzu sıfırlamak için sol alt köşedeki (içi boş ok).
 6. Artık seçtiğiniz yerde Pokemon Go oynamaya hazırsınız!

Android’de Pokemon Go Konumu Sahteciliği

 1. Fake GPS Go’yu şuradan indirin: Google Oyna Mağaza.
 2. Ayarlar Android cihazınızda uygulama.
 3. Aşağı kaydırın Telefon hakkında bölümünü seçin ve seçin – bu seçenek, Sistem Telefon modelinize göre değişir.
 4. Dokunmak görüntülenen Yapı numarası cihazınızın geliştirici moduna yerleştirilmesi için yedi kez.
 5. Şimdi seçin Geliştirici Seçenekleri görünen menü öğesi.

  Android'de geliştirici seçenekleri

 6. Seçin Sahte konum uygulamasını seçin seçeneği ve seçin Sahte GPS Git.
 7. Son olarak, Sahte GPS Git uygulama ve yeri seçin sahtekarlık yapmak istiyorsunuz. Adres sahteciliğini durdurmak için Dur buton.
 8. Artık seçtiğiniz yerde Pokemon Go oynamaya hazırsınız!

 

Pokemon Go Animasyonlarını Atlama

Bazen Pokemon Go uygulamasında bulunan tüm animasyonlarda oturmak için vaktiniz olmaz – sonuçta, sadece oturmak yerine Pokemon’u yakalıyor olabilirsiniz. Pokemon Go’daki baskın, yakalama ve evrim animasyonlarını atlamak için bu adımları izleyin.

Bir elde Pokemon Go oyunu. Zubat

Bekleyecek vaktin yok mu? Oyununuzu hızlandırmak için bu hileleri deneyin.
Cylonphoto / Getty Images

Yakalama Animasyonunu Atla

 1. Pokemon’a dokunun normalde yaptığınız gibi yakalamak istersiniz.
 2. Diğer elinizle parmağınızı kullanın sağdan sola kaydırın ekranın altında – parmağınızı sol köşede bırakın ve onu çıkarmayın.
 3. Poke topunu fırlat normalde yaptığınız gibi.
 4. Parmağınızı kaldırın sol köşeden Poke topu Pokemon’a çarptığında.
 5. Ekrana dokunun Poke Ball menüsünden çıkmak için, ardından Çalıştırmak ikon yakalama animasyonunu atlayarak yakalama işlemini tamamlamak için sol üstte.
 6. Pokemon’u başarıyla yakalayıp yakalamadığınızı kontrol edin, yoksa tekrar deneyin.

Baskın Animasyonunu Atla

 1. Boş bir takım oluşturun baskın için.
 2. Baskına katılın katılmak istiyorsun.
 3. Boş takımı seçin daha önce yaratmıştın.
 4. Baskının başlamasını bekleyin. Bir kez oluştuğunda, sizden istenecek gerçek baskın takımını seç – bu, normal Baskın animasyon ekranını atlar.

Evrim Animasyonunu Atla

Evrim animasyonunun tamamlanmasını bekleyecek vaktiniz yok mu? Sadece oyundan çıkın ve yeniden başlatın – süreç gerçekten bu kadar basit. Evrim animasyonu başladığında, basitçe oyundan çıkmaya zorlamakve yeniden başlatın. Oyuna başlama süreci, genellikle evrim animasyonunun tamamlanması için gereken süreden çok daha kısadır ve size biraz zaman kazandırır.

Pokemon Go Roma'da toplanıyor

Spor salonlarını arkadaşlarınızla kolayca yıkın.
piola666 / Getty Images

 

Spor Salonlarından Kolayca Pokemon Tekmeleyin

Yanınızda birkaç arkadaşınız varsa, herhangi bir Pokemon’u Spor Salonundan çıkarmak mümkündür. Gemideki bu hile ile sizi ve arkadaşlarınızı hiçbir şey durduramaz. Sadece bunun güçlü bir hile olduğunu bilin, bu yüzden gücünü sorumluluk ve dikkatle kullanın.

 1. Spor salonu savaşınıza başlayın diğer iki arkadaşla, toplam üç oyuncu kazanıyor.
 2. İkisine de sahip ol Oyuncu 1 ve Oyuncu 2’den ayrılma hemen ve Player 3’ün savaşa devam etmesine izin verin.
 3. İkisine de sahip ol Oyuncu 1 ve Oyuncu 2 yeni bir spor salonu savaşına katılıyor.
 4. Sahip olmak Oyuncu 1’den ayrılma hemen ve izin ver Oyuncu 2 savaşmaya devam etmek için.
 5. Sahip olmak Oyuncu 1 yeni bir spor salonu savaşına katılın.
 6. Her oyuncuya sahip savaşlarını bitir. Pokemon Go’nun spor salonu savaşlarını işleme şekli nedeniyle, söz konusu Pokemon, spor salonundan çıkarmanıza izin verecek şekilde çok daha fazla hasar alacak.

 

Zamanda İleri Atla

Bir görevi tamamlamak için zamanında ilerlemeniz mi gerekiyor yoksa bir sonraki baskın geçişinizi almak için sabırsızlanıyor musunuz? Seçeneklerden biri, telefonunuzun tarih ve saatini ayarlar içinde manuel olarak ilerletmektir. Telefonunuzdaki tarihi kolayca değiştirmek ve ihtiyacınız olanı daha kısa sürede elde etmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Kronometre ve renkli ışıklar

Tetra Images / Getty Images

Telefonunuzun hizmetlerinin ve uygulamalarının çoğu saate bağlı olabilir ve cihazınızın saatini değiştirmek, cihazınızda istenmeyen davranışlara neden olabilir.

İPhone’da Saati Değiştirin: Ayarlar> Genel> Saat ve Tarih

Android’de Saati Değiştir: Ayarlar> Diğer> Tarih ve Saat

 

Çevrimiçi İzleyicilerle Pokemon’u Bulun

Haritada belirli bir Pokemon’un nerede görünebileceğini bulmak için zamanınız yok mu? Çevrenizdeki bölgeye göz kulak olmak ve spor salonlarının, baskınların ve çevrenizde görünen diğer olayların durumunu öğrenmek için ücretsiz çevrimiçi izleyicilerden yararlanın. Böyle bir web sitesi için en iyi tavsiyemiz PokeHuntr ve ardından Pokemon Go Map’tir, ancak favori arama motorunuzla arama yaparak kendi seçeneklerinizi de bulabilirsiniz.

 

Apple Watch ile Sürüş Kilidini Geçersiz Kıl

Pokemon Go, ne kadar uzağa yürüdüğünüze veya seyahat ettiğinize bağlı olarak bir dizi oyun içi eylemi temel alır – yumurtadan çıkma gibi. Saatte 10 km’nin üzerinde bir hızda hareket etmeye başlarsanız, hareket eden bir araçta olduğunuzu varsaydığından işlem durur; ancak, bir Apple Watch’unuz varsa, özelliği geçersiz kılabilirsiniz.

Arabada otururken Apple Watch'a bakan kişi

Suwannar Kawila / EyeEm / Getty Images

Apple Watch’unuzdan ve Pokemon Go uygulamasından antrenmana başla. Seyahat ederken, sadece yukarı ve aşağı sıçrayan el diz çöktüğünüzde — bu eylem Pokemon Go’yu fiziksel aktivitede yer aldığınıza inandıracak. Çok hızlı giderseniz, Pokemon Go bile write my papers for me yalan söylediğinizi anlayacaktır.