Skip to content

En İyi 7 Fitbit Charge 3 Özelliği

5 de Nisan de 2021

Fitbit Charge 3, Fitbit’in birinci sınıf fitness takipçilerinden biridir. En çok talep gören bazı akıllı saat özelliklerini korur, ancak daha gelişmiş bir akıllı saatte bulmayı beklediğiniz bazı özellikleri içerir. Ayrıca, kondisyonlarını izlemekle ilgilenen herkesin ihtiyaç duyabileceği özellikleri de içerir. İşte onu benzer cihazlardan ayıran en iyi Fitbit Charge 3 özelliklerinden bazıları.

Akıllı Telefon Bildirimleri: Bağlı Kalabilmeniz İçin

Fitbit’in izniyle
Pek çok kişinin bir fitness takipçisine bakarken sorduğu ilk sorulardan biri, “Telefon aramalarımı ve kısa mesajlarımı alabilir miyim?” Bu durumda cevap, Fitbit Charge 3’teki telefon aramaları, kısa mesajlar, bazı uygulama bildirimleri ve takvim etkinlikleri için bildirimler alabilmenizdir. İzleyicide, bağlıysanız cihazdan gönderebileceğiniz bazı hızlı yanıtlar bile vardır. bir Android akıllı telefona. Akıllı telefon bildirimlerinin çalışması için akıllı telefonunuz Fitbit Charge 3’ün 30 fit yakınında olmalıdır.

Kalp Atış Hızı İzleme: Egzersizlerinizi En Üst Düzeye Çıkarın

Kalp atış hızı gösteren saat kadranını gösteren Fitbit Charge 3.

Fitbit’in izniyle
Pek çok fitness takipçisi, antrenmanları en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olmak için kalp atış hızı izleme özelliğine sahiptir ve Fitbit Charge 3 bunlardan biridir. Dinlenirken kalp atış hızınızı izleyin, ardından daha fazla kalori yakmak için egzersiz sırasında kalp atış hızınızı en üst düzeye çıkarmak için bu sayıyı kullanın.

Kadın Sağlığı Takibi: Kendinizi Daha İyi Tanıyın

Adet izleme ve kalp atış hızı uygulamalarını gösteren bir Fitbit Charge 3.

Fitbit’in izniyle
Kadın sağlığı tahmin edilemez olabilir, ancak Fitbit Charge 3 ile adetlerinizi ve diğer sağlık ölçümlerinizi fitness takipçiniz ve beraberindeki uygulama ile takip etme seçeneğiniz vardır. Bu veriler, zaman içinde sizin için neyin normal olduğunu belirlemek ve semptomları yönetmenize yardımcı olmak ve hatta aile planlaması için iyidir. Kadın sağlığını takip etmenize gerek yok mu? Kadın sağlığı izleme kutucuğunu kaldırabilirsiniz. Sadece Bugün sekmesi (noktalardan oluşan bir elmasa benzer), ardından Düzenle. Ardından, kırmızı eksi yanındaki simge Kadın Sağlığı ve dokunun Kaldırmak. Son olarak, simgesine dokunun. Kayıt etmek değişikliklerinizi kaydetmek için.

Uyku Takibi: Sağlığınızı İyileştirmek için Dinlenmenizi İyileştirin

Uyku takibi ve kalp atış hızı uygulamalarını gösteren Fitbit Charge 3.

Fitbit’in izniyle
Her gece yatağa gittiğinizde Fitbit takip cihazınızı takarsanız, Charge 3 ne kadar uyuduğunuz, uykunuzun her aşamasında ne kadar zaman geçirdiğiniz ve gece ne sıklıkta uyandığınız dahil olmak üzere uykunuzu takip edecektir. Bu bilgilerin temellerini Fitbit uygulamasında takip edebilirsiniz, ancak her uyku seansında (ve uzun vadede) ne kadar iyi dinlendiğinizi gerçekten anlamak için Fitbit Uyku İzleme hizmetine abone olmanız gerekir. Abonelikle, her gece uykunuzun ne kadar dinlendirici olduğuna dair derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.

Rahatlayın: Rehberli Nefes Egzersizleri ile Gününüzün Stresi Dışarıda Bırakın

Rahatlama ve Ayarlar uygulamalarını gösteren Fitbit Charge 3.

Fitbit’in izniyle
Stresli bir ortamda çalışıyorsanız, uzaklaşıp birkaç derin nefes almanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Fitbit Charge 3 yardımcı olabilir. Fitness takipçisi, yavaşlamanıza, stres atmanıza ve gününüze çok ihtiyaç duyduğunuz rahatlamayı eklemenize yardımcı olmak için rehberli nefes egzersizlerinde size rehberlik eden yerleşik bir Rahatlama uygulamasına sahiptir. Bu egzersizler yalnızca birkaç dakika uzunluğundadır ve günlük olarak kullanılırsa ihtiyacınız olan rahatlamayı bulmanıza yardımcı olabilirler.

Egzersiz ve Hedef Takibi: Formda Kalın, Gününüz Ne Getirirse Getirin

Fitbit Charge 3, ulaşılan bir fitness hedefini gösteriyor.

Fitbit’in izniyle
Fitbit en iyi aktivite izleyici olarak bilinir ve sağlık ve fitness hedeflerinize ulaşmak için yolda kalmanıza yardımcı olacak bir şeye ihtiyacınız varsa, Fitbit Charge 3 iyi bir seçenektir. Günlük adımlarınızın sürekli takibi ve bazı egzersiz aktivitelerinin otomatik olarak tanınmasının yanı sıra, Fitbit Charge 3 ayrıca çeşitli egzersizler ve fitness hedeflerini de takip edebilir. Ayrıca, yolda kaldığınızdan emin olmak için kilo, kalori alımı, su alımı ve aktif dakikalar gibi şeyleri izlemek için Fitbit uygulamasını kullanma seçeneğiniz de var. Fitbit Charge 3 cihazınız, her saat attığınız adım sayısını otomatik olarak takip edecek ve minimum adım sayısına ulaşmazsanız (varsayılan 250’dir), saat bitmeden yaklaşık 10 dakika önce titreşimli bir hatırlatma alacaksınız. o saat içinde atmanız gereken adımların sayısı.

NFC Ödemeleri: Cüzdanınızı Yanınıza Almanıza Gerek Yok

Fitbit Charge 3'teki NFC Payments uygulaması

Fitbit’in izniyle
Egzersiz yaparken, yapmak isteyeceğiniz son şey, elinizde nakit, kimlik ve kredi kartları olması için bir cüzdanı idare etmek ve ona ayak uydurmaktır. Fitbit Charge 3, kredi kartı ve banka bilgilerinizi Fitbit’inizde saklamanıza izin veren bir NFC ödeme sistemi olan Fitbit Pay’e sahiptir, böylece egzersiz yaparken veya yürüdüğünüzde yanınızda hiçbir şey taşımanıza gerek kalmaz. kahve içmek için bir arkadaşla buluşmak. Fitbit Pay özelliği yalnızca Special Edition Fitbit Charge 3’te mevcuttur.