Skip to content

En İyi 8 Mobil Alışveriş Uygulaması

27 de Mayıs de 2021

Herhangi bir türden alışveriş yapıyorsanız, bu mobil alışveriş uygulamalarından birini kullanmayı düşünün. Tüm bu uygulamalar% 100 ücretsizdir ve alışveriş yaparken ve hatta alışverişinizi bitirdikten sonra paradan tasarruf etmenizi sağlayacak çeşitli şekillerde çalışır. Bu uygulamalardan bazıları, ödeme yaparken veya size çevrimiçi indirim kodları verirken kuponları görüntülemek için kullanışlıdır. Diğerleri, satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde uygulanmak üzere doğrudan bağlılık kartınıza indirimler yükleyebilir ve bazıları daha sonra parayı geri almak için makbuzunuzun bir fotoğrafını çekmenizi sağlar. Bu uygulamalardan birkaçı, bir şey satın almaya hazır değilseniz ve sadece bir şey satışa çıktığında bildirim almak istiyorsanız veya bir ürünü satın almak için hangi mağazaların en ucuz yeri sunduğunu görmeniz gerekiyorsa yararlıdır.

Flipp

Ne Seviyoruz

 • Dijital kuponlar.
 • Mağaza broşürlerine kolay erişim.
 • Ürünleri satışlarla eşleştirmek kolaydır.

Neleri Sevmiyoruz

 • Konumları yalnızca posta koduna göre arayın.
 • Bazı büyük perakendeciler listelenmemiştir.

Flipp, birçok özelliğe sahip bir mobil alışveriş paketidir. Alışveriş reklamlarına göz atabilir, kuponları doğrudan bağlılık kartınıza yükleyebilir, para iadesi kazanmak için makbuzları yükleyebilir ve hatta bir alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Flipp, mağazaya veya kategoriye göre fırsatlara göz atmayı çok kolaylaştırır. Örneğin, bakkaliye ve ev, bebek ve sağlık ürünleri gibi diğer öğelerdeki anlaşmaları bulmak için kategoriler listesinde hızlıca gezinebilirsiniz. Veya yalnızca o mağazadaki tüm fırsatları görmek için bir mağaza seçebilirsiniz. Kullan Karta Yükle satın alma sırasında belirli kart bilgilerini kullandığınızda mağazalarda uygulanmasını sağlamak için doğrudan bağlılık kartınıza aktarabileceğiniz anlaşmaları bulmak için bölüm. İndirimleri seçtiyseniz, şunu kullanın: İadeleri Kullan fişi taramak ve Flipp ile bu satın alımları yaptığınızı doğrulamak için düğmesine basın. Para iadesi kazançlarınızı herhangi bir tutar yaptıktan sonra PayPal aracılığıyla kullanabilirsiniz.

İndirmek İçin:

Ibotta

İbotta uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • İyi fırsatlar, yeni öğeleri denemeyi çekici kılar.
 • Mükemmel mağaza seçimi.

Neleri Sevmiyoruz

 • Kamera iyi odaklanmayabilir veya açık renkli metinler yakalayamayabilir.
 • Bağlılık kartı olmayan mağazaların makbuzlarının fotoğrafı.

Ibotta, satın aldıklarınızdan parayı geri almak için makbuzlarınızı tarattı. Satın aldığınız her şey için her zaman para iadesi teklifleri yoktur, ancak bakmak için harika bir uygulama önce En iyi fırsatları bulabilmeniz için her şeyi taahhüt edersiniz. Uygulamayı açın ve bir mağaza arayın – belki de yeni alışveriş yaptığınız veya yakında ziyaret edeceğiniz bir mağazadır veya belki de sadece fiyatları inceliyorsunuzdur. Mağazanın sunduğu fırsatları bulun ve ardından bunları ekleyin Tekliflerim. Makbuzu geri aldıktan sonra, makbuzu Tazmin etmek Ibotta’nın satın aldığınızı söylediğiniz şeyi satın aldığınızı doğrulaması için düğmeye basın. Ibotta ayrıca bazı çevrimiçi mağazalarla da çalışır. Sadece alışveriş yapacağınız web sitesini seçin ve ardından web sitesini Ibotta üzerinden açın. Ibotta, ne satın aldığınızı izleyecek ve ardından satın alma işlemini yapmak için uygulamalarını kullandığınız için sizi ödüllendirecektir. PayPal, Venmo veya bir hediye kartı ile para kazanabilirsiniz. Çoğu, ödeme alabilmeniz için hesabınızda en az 20 $ olmasını gerektirir.

İndirmek İçin:

Slickdeals

Slick Deals uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Ön sayfa, popüler ve trend olan anlaşmalar için RSS beslemeleri.
 • Öğeler için otomatik uyarılar.
 • Anlaşma tartışma forumları.

Neleri Sevmiyoruz

 • Reklamverenler tarafından yerleştirilen anlaşmaları içerir.
 • Bir hesap gerektirir.

Slickdeals, en iyi alışveriş uyarısı uygulamalarından biridir. Bunun anlamı, belirli türdeki anlaşmalar etkin olduğunda sizi bilgilendirmek için Slickdeals ile uyarılar ayarlayabilmeniz ve ardından daha fazla ayrıntı için uygulamayı hızlı bir şekilde açıp paradan tasarruf etmek için bunlardan yararlanabilmenizdir. Örneğin, satılık bir Apple iPad olduğunda bildirim almak istiyorsanız, ipad yeni bir anlaşma uyarısı. Daha spesifik bir uyarı için, anlaşmanın 3’ün üzerinde bir derecelendirmeye sahip olduğundan ve fiyatın üzerinde olduğundan emin olmak gibi başka kriterler de ekleyebilirsiniz. Kara Cuma Fırsatları liste (Siber Pazartesi veya Sıcak Fırsatlar gibi bir başkasına kıyasla). Ayrıca Slickdeals’daki fırsatlara da göz atabilirsiniz. Orada bir Öne Çıkanlar, Başsayfa, ve Popüler uygulamanın ana ekranındaki bölümün yanı sıra, içinde fırsat bulabileceğiniz bir dizi belirli kategori, örneğin Otomobiller, Çocuklar, Kitaplar ve Dergiler, Bilgisayarlar, Çiçekler ve Hediyeler, ve diğerleri. Tüm bunlara ek olarak, Slickdeals ayrıca bir dizi mağazaya kuponlar ve kullanıcıların buldukları yeni ve heyecan verici anlaşmalar hakkında konuşabilecekleri çeşitli tartışma forumları sunar (bu forumlar için anlaşma uyarıları bile ayarlayabilirsiniz).

İndirmek İçin:

Rakuten (Eski adıyla eBates)

Rakuten web sitesi

Ne Seviyoruz

 • Alışveriş yaptığınızda otomatik olarak nakit para kazanmak için kredi kartlarını bağlayın.
 • Yine de satın alacağınız ürünler için indirim kazanın.

Neleri Sevmiyoruz

 • İndirim kazanmak için uygulama üzerinden alışveriş yapmalısınız.
 • Para iadesi kazanmak için kartı kredi olarak kullanın (borç değil).

Her üç ayda bir Rakuten (eski adıyla eBates), uygulaması aracılığıyla yaptığınız satın alımlarda size gerçek nakit ödeme yapar. Halihazırda satın alacağınız şeyleri satın almadan önce Rakuten uygulamasına girerek (5 doların üzerinde kazandıysanız) ödeme yaparsınız. Bir hesap açın, hangi mağazadan satın alacağınızı seçin ve ardından perakendeciden normal şekilde satın alma işlemini tamamlayın. Tüm geri ödeme ayrıntıları arka planda gerçekleşir ve ardından alışveriş için para kazandığınızda size bildirilir. Aklınızda bir hedef mağaza olmadan fırsatlar için alışveriş yapıyorsanız Rakuten de iyi bir seçimdir. Sizin açınızdan tek güçlük (hatta onu arayabilirseniz), web sitesine girmeden önce Ebates uygulamasını açmaktır. Örneğin, Rakuten aracılığıyla bir otel rezervasyonu yapıp% 10’unu geri alabileceğinizi, ancak farklı (hatta aynı) bir otelde Rakuten olmadan rezervasyon yapmanın hiçbir fırsat sunmadığını fark ederseniz, para iadesi almak için Rakuten uygulamasını kullanabilirsiniz. Rakuten ayrıca, ödeme kartı bilgilerinizi Rakuten uygulamasına ekleyerek ve ardından, ödeme yaptıktan sonra otomatik olarak parayı geri almak için indirimli mağazalardan alışveriş yaparak çalışan mağaza içi para iadesi de sunar.

İndirmek İçin:

Amazon

Amazon uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Doğrulanmış alıcıların yorumları.
 • Kolay karşılaştırmalı alışveriş.

Neleri Sevmiyoruz

 • Paket takibi bazen gecikir.

Amazon, genellikle diğer yerlerden daha ucuza çok çeşitli ürünler sunmasıyla bilinen çevrimiçi bir perakendecidir. Mobil uygulama sadece Amazon’dan bir şeyler satın almanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bunları Amazon aracılığıyla daha ucuza alıp alamayacağınızı görmek için fiziksel öğeleri de taramanıza izin verir. Uygulamada yerleşik olarak, fiziksel bir nesneyi tarayabilen ve Amazon’da arayabilen bir ürün arama aracı ve aynı şeyi yapan ancak barkodu tarayan bir barkod tarayıcı bulunur. Bir ürünün diğer mağazalara kıyasla Amazon’da daha ucuz olup olmadığını görmek için bu araçları kullanın. Bir ürünü görüntülediğinizde Amazon, ilgili ürünlerin yanı sıra diğer Amazon kullanıcılarının o ürünle satın aldıkları ürünleri de sunar. Amazon’un çok sayıda kullanıcısı olduğu için, uygulama, mağazalarda satın alıyor olsanız bile, bir ürünü satın almadan önce kullanıcı incelemelerini kontrol etmek için de yararlıdır. Sadece öğeyi arayın ve ardından başkalarının onun hakkında ne söylediğini görün.

İndirmek İçin:

RetailMeNot

RetailMeNot uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Mağaza içi alışveriş için kupon kodlarını elinizin altında bulundurun.
 • Geri ödeme teklifleri.

Neleri Sevmiyoruz

 • Perakendeciler bir kodu kabul etmeyebilir.
 • Hediye kartı satın alımlarıyla ilgili sorunlar.

Nerede olursanız olun size kuponlar ve fırsatlar verebilecek bir uygulama arıyorsanız, RetailMeNot’a bakın. Mağazada tarayabileceğiniz dijital bir kupon veya çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz bir kupon kodu göstererek hem çevrimiçi hem de mağazalarda (restoranlar dahil) çalışır. Örneğin, bir Best Buy mağazasında bir telefon şarj cihazı için alışveriş yaptığınızı varsayalım. RetailMeNot’u açarsınız, Best Buy’da fırsatları ararsınız ve mağazada mobil şarj cihazları için kullanabileceğiniz% 20 indirim olduğunu görürsünüz. Kasiyerin indirimi kullanmak üzere tarayabileceği bir kod almak için düğmeye dokunmanız yeterlidir. Bir alışveriş merkezinde alışveriş yapıyorsanız, alışveriş merkezindeki mağazaların kuşbakışı görüntüsünü ve oradayken yararlanabileceğiniz tüm indirimleri görmek için RetailMeNot kullanın. RetailMeNot ayrıca, satın alma işlemini yaptıktan sonra PayPal üzerinden nakit göndererek alışveriş yaparken size para kazandıracak, yararlanabileceğiniz geri ödeme tekliflerine de sahiptir. Bu, anlaşmayı RetailMeNot aracılığıyla açarak ve ardından perakendecinin web sitesinde satın alma işlemini tamamlayarak çalışır.

İndirmek İçin:

Dosh

DOSH uygulamasından üç iOS ekranı

Ne Seviyoruz

 • Venmo hesabınıza transferler bir gün sürer.
 • Satış veya indirimlerden bağımsız olarak satın alımlardan para kazanın.

Neleri Sevmiyoruz

 • Belirli bir miktar kazanana kadar nakit kullanılamaz.
 • Düşük ödemeler.

Kartınızı bağlayın, hayatınızı yaşayın, nakit kazanın“Dosh’un reklamı bu şekilde yapılır ve tam olarak böyle çalışır: normalde yaptığınız gibi mağazalarda banka / kredi kartınızı kullanarak otomatik olarak nakit geri alırsınız. Ancak, erişim için Dosh uygulamasını kullandığınızda da çevrimiçi nakit geri alırsınız geri ödeme teklifleri olan web siteleri. İnternet üzerinden Dosh’un size kullanmak için para vereceği web sitelerini bulmak için uygulamanın bölümüne gidin ve ardından ücretsiz para kazanmak için perakendecinin sitesinden normal bir şey satın alın. Dosh ayrıca en büyük nakit ödemeleri sunan otelleri bulmanızı sağlayan kullanışlı bir özelliğe de sahiptir. Sadece o bölgedeki otellerin fiyatını ve her rezervasyon için ne kadar nakit alacağınızı görmek için bir konum seçin. 15 $ topladıktan sonra Dosh paranızı bankanızdan veya PayPal hesabınızdan çekebilirsiniz.

İndirmek İçin:

ShopSavvy

ShopSavvy uygulamasından üç iOS ekranı

Bir dizi çevrimiçi ve yerel mağazadaki fiyatları karşılaştırmak için ShopSavvy’yi kullanın. Ürünleri manuel olarak arayabilir, hatta bir mağazadan satın almadan önce bir barkodu tarayabilirsiniz. Bu şekilde fiyatları karşılaştırmak, alışveriş yaparken daha az harcamanın en kolay yoludur. Şu şekilde çalışır: uygulamayı açın ve ürünü arayın veya barkodu taramak için tarayıcıyı kullanın. Hemen hem çevrimiçi hem de mağazalarda en ucuz fiyatı görürsünüz ve ardından bu ürünü daha ucuza sunan belirli perakendecileri görmek için ikisinden birini seçebilirsiniz. Bir çevrimiçi mağaza seçin ve hemen onu satın alabileceğiniz ürün sayfasına yönlendirileceksiniz – sadece yeni ürünleri veya hem yeni hem de kullanılmış ürünleri görme seçeneği var. Yerel bir mağaza seçerseniz, oraya gitmeye başlayabilir veya mağazanın web sitesini açabilirsiniz. ShopSavvy’ye kaydolursanız, belirli perakendeciler aracılığıyla yaptığınız bazı alışverişlerde nakit para bile alabilirsiniz. Ürünleri ShopSavvy’de de kaydedebilir, böylece fiyat değiştiğinde fiyat uyarıları alabilirsiniz. Bakmakta olduğunuz ürünün altında gösterilen ilgili ürünlerin bir listesi de vardır. Bu uygulamanın ana sayfası, favori markalarınız için en iyi yeni fırsatları sunar, bu da ShopSavvy aracılığıyla fırsatlar bulmanın başka bir yoludur.

İndirmek İçin: