Skip to content

En İyi 9 Aziz Patrick Günü Şablonu

18 de Mayıs de 2021

İrlandalıların şansı, Aziz Patrick Günü etkinlikleri, partileri veya sadece çocukları eğlendirmek için hazırlamanız gereken tek şey olmayabilir. Microsoft, yazışmalara biraz yetenek katan veya bir araya gelmenizin temasını destekleyen birçok tatil şablonu sunar. Microsoft şablonlarını bulmak için bir Office programı açın, Yeni’yi seçin, ardından bir şablon arayın. Bu anahtar kelimeleri havadan çekmeniz gerektiğinde, karışık sonuçlar elde edersiniz. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için işte en iyi şablonlar.

Leprikon Boyama Sayfaları Şablonu veya Microsoft Word için Yazdırılabilir

Aziz Patrick Günü, çocukları büyüleyecek semboller ve efsanelerle dolu bir tatildir. Onları meşgul etmek için neden bundan yararlanmıyorsunuz? Microsoft, Microsoft Word için bu eğlenceli St. Patrick Günü Boyama Sayfaları Aktivite Şablonu da dahil olmak üzere çocukların süslemesi için epeyce boyama sayfası aktivitesine sahiptir. Word’ü açın, seçin Yeni, ardından yukarıda adı geçen şablonu arayın. Bunun gibi aktivite sayfaları ücretsiz ve yazdırılabilir, bu da onları birkaç çocuk için son dakika çözümleri veya bir bütün olarak kıkırdaması için harika kılar. Kenarlık üzerinde renkli mürekkep israf etmek istemiyorsanız, gri tonlamalı baskıyı seçin ve yine de çocukların boyaması için harika görünen bir kağıt elde edeceksiniz.

Microsoft Word için Celtic Harp Şablonlu İrlandalı Amerikan Mirası Etkinlik El İlanı

Microsoft Office için İrlanda Amerikan Etkinlik El İlanı Şablonu

Microsoft Word için Celtic Harp Şablonlu İrlandalı Amerikan Mirası Etkinlik Broşürünün Kelt düğümleri, Aziz Patrick Günü’nü çevreleyen daha şirin görüntülerden bazılarına hoş bir tezat oluşturuyor. Word’ü açın, seçin Yeni, ardından yukarıda adı geçen şablonu arayın. Şablonlarla çalışırken esnek olmayı unutmayın. Son projenize olabildiğince yakın bir tane istediğiniz doğru olsa da (sonuçta, asıl mesele zamandan ve çalışmadan tasarruf etmektir!), Ayrıca onlar için başka kullanımlar hakkında düşünmek de akıllıca olacaktır. Örneğin, bu şablonu bir tanıtım aracı olarak kullanabilir veya bir broşür yerine bir haber bülteni olacak şekilde uyarlayabilirsiniz.

Microsoft Publisher için Yazdırılabilir Etiket Etiketleri Şablonu

Microsoft Publisher için Yeşil Fotoğraf ve Görüntü Yazdırılabilir Etiket Şablonu

Aziz Patrick Günü niçin kelimeleri kıyasın? Publisher’ı açın, seçin Yeni ve Fotoğraf ve Görüntü Yazdırılabilir Etiket Şablonunu arayın. Örneğin, “Öp Beni, İrlandalıyım”, “Erin Go Bragh” gibi metinler veya diğer tatil ifadeleri ekleyin. Ayrıca bir kap altın gibi küçük resimler de ekleyebilirsiniz. Kırmızı ve mavi sütunların arka plan rengini özelleştirmek için vurgulayabilir ve sağ tıklayabilirsiniz. Bunun gibi yapışkan etiketler elbette düz kağıda basılabilir, ancak yapışkan efekti elde etmek için Avery veya diğer sağlayıcılardan bir ürüne ihtiyacınız olacaktır. Doğru boyutu elde ettiğinizden emin olmak için Avery çarşaflarınızı satın almadan önce sağlanan bağlantı aracılığıyla Microsoft’un açıklamasını kontrol ettiğinizden emin olun.

Microsoft OneNote için Yeşil Not Defteri Sayfası Tercihleri

Microsoft OneNote için Yeşil Not Defteri Sayfası Tercihleri

OneNote’u renk tercihlerine göre özelleştirebilir ve tatiller için renk koordinasyonu yapabilirsiniz.

Yeşil Aksan Etiketleri Şablonu veya Microsoft Word için Yazdırılabilir

Yeşil Aksan Etiketleri Şablonu veya Microsoft Office için Yazdırılabilir

Burada gösterilen şablon, bir partiyi düzenlemenin veya sıkışmadığınızdan emin olmanın eğlenceli bir yoludur. Word’ü açın, seçin Yeni, ardından Yeşil Vurgu Etiketleri Şablonu veya Yazdırılabilir öğesini arayın. Yeterince yeşil içerir, ayrıca Aziz Patty Günü resmi veya mesajı eklemek için çok yer vardır. Bunlar aynı zamanda harika isim etiketleri de oluşturur.

Yeşil ve Altın Parti Banner Şablonu veya Microsoft Word için Yazdırılabilir

Microsoft Word için Yeşil ve Altın Kutlama veya Parti Banner Şablonu

Bu Yeşil ve Altın Parti Afiş Şablonu veya Microsoft Word için Yazdırılabilir, sayfa başına bir veya iki harf yazdırmanın bir yoludur, daha sonra bunları Aziz Patrick Günü kutlamaları için bir dekorasyon olarak bir araya getirebilirsiniz. Word’ü açın, seçin Yeni, ardından yukarıda adı geçen şablonu arayın.

Yeşil Hediye Sertifikası veya Kupon Şablonu ve Microsoft Word için Yazdırılabilir

Yeşil Hediye Sertifikası veya Kupon Şablonu ve Microsoft Word için Yazdırılabilir

İş promosyonlarından kişisel kutlamalara kadar, bu Yeşil Hediye Sertifikası veya Kupon Şablonu ve Microsoft Word için Yazdırılabilir, dijital veya yazdırılabilir bir Aziz Patty Günü hediyesini özelleştirmenin bir yoludur. Word’ü açın, seçin Yeni, ardından yukarıda listelenen şablon adını arayın.

Microsoft PowerPoint için Şeffaf Yeşil Sınır Tasarım Şablonu

Microsoft PowerPoint için Şeffaf Yeşil Sınır Tasarım Şablonu

Microsoft PowerPoint için bu Şeffaf Yeşil Sınır Tasarım Şablonu, bir partiye eğlenceli bir ek olabilir. Ayrıca akademik veya iş sunumları için mükemmel bir araç olabilir.

Microsoft PowerPoint için Yeşil ve Altın Sunum Şablonu

Microsoft PowerPoint için Yeşil ve Altın Sunum Şablonu

İşte Aziz Patty Günü için başka bir sunum şablonu seçeneği. PowerPoint’i açın, seçin Yeni, ardından aratın: Yeşil ve Altın Sunum Şablonu.