Skip to content

Epeen Ne Anlama Geliyor?

19 de Mayıs de 2021

İnternette bir yerde kullanılan “epeen” i görüyor musunuz? Bunun ne anlama geldiğini keşfetmeden önce kendinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Epeen şu anlama gelir:

Elektronik Penis

Bu, kulağa oldukça uygunsuz ve olgunlaşmamış gibi gelen argo terimlerden biridir. Ancak anlamı ve kullanım şekli, yüzeyde göründüğünün çok ötesine geçer.

Epeen Gerçekte Ne Anlama Geliyor?

Göründüğü kadar uygunsuz ve hatta komik epeen sadece erkek cinsel organının referans dijital versiyonu değildir. Aynı zamanda erkek egosuna da bir göndermedir – özellikle forumlarda, mesaj panolarında, oyun sohbetlerinde ve daha fazlasında ortaya çıkan çevrimiçi ego türü.

Epeen “e-posta” ile “e-posta” ya benzer şekilde, e ile kelimenin geri kalanı arasında bir tire ile “e-pin” olarak da yazılabilir.

Epeen Nasıl Kullanılır

Ne anlama geldiğine bakılırsa, epeen neredeyse her zaman erkek çevrimiçi kullanıcılar tarafından kullanılır ve / veya bu kullanıcılara yöneliktir. Bu gösteriyor ki epeen üç yaygın şekilde kullanılabilir:

Birinin Küstahlığını ve Egoist Davranışını Göstermek

Çevrimiçi bir kullanıcı, başka bir kullanıcının küstahlığından rahatsız olabilir veya belki de övündüğü her şeyi kıskanabilir. Bu durumda argo terimini kullanabilir epeen umarım durmasını sağlamak amacıyla ne yaptığının farkına varmasını sağlamak için.

Bir Şey Hakkında Bilerek Övünmek veya Övünmek

Alternatif olarak, bir çevrimiçi kullanıcı, başarıları hakkında olabildiğince coşkulu bir şekilde övünmekten özgüven artışı elde edebilir. Bu durumda, övündüğünü bilir ve şu terimi kullanabilir: epeen bu gerçeğe işaret etmek – belki de sadece kendini ayağa kaldırmak ve diğer çevrimiçi kullanıcıları daha da fazla rahatsız etmek için.

Bir Boyut Referansı Kullanarak Birinin Erkeklik Durumu Hakkında Şaka Yapmak

Son olarak, çevrimiçi bir kullanıcı, bir durum üzerinde çok az gücü olduğunu veya bir şeyi başarma becerisinden yoksun olduğunu ifade edebilir. Başka bir kullanıcı, güç veya beceri eksikliğini penis boyutuyla eşitleyerek onlarla dalga geçebilir – tabii ki epeen seçilen terim olarak.

Epeen’in Nasıl Kullanıldığına İlişkin Örnekler

Bu argo terimin anlamı ve nasıl kullanıldığı düşünüldüğünde, bu örnekler biraz uygunsuz gelebilir.

örnek 1

Forum Kullanıcısı 1: “Bench bu sabah 275’e hiçbir şey değilmiş gibi bastı. Umarım bu kız gibi ağırlıkların tadını çıkarırsınız! “

Forum Kullanıcısı # 2: “E-peen gösteriliyor. Ört şunu dostum.“Bu ilk örnekte, bir forum kullanıcısı, ne kadar ağırlık basabileceği konusunda övünüyor ve daha sonra olduğundan daha hafif ağırlık kaldıran herkesi indiriyor. Başka bir forum kullanıcısı, argo terimini kullanarak olgunlaşmamış davranışından söz ediyor. epeen.

Örnek 2

Video Oyunu Oyuncusu # 1: “İçin yaptım SEVİYE 131 !!!!!!!! Benim epeen’im YÜKSELİYOR! “

Video Oyunu Oynatıcı 2: “Harika kardeşim ama sakinleşmen gerek.“Bu ikinci örnekte, bir oyun sohbetindeki bir oyuncu kişisel bir başarısından dolayı bilerek övünüyor. Bir oyunda ulaştığı yüksek seviyeye işaret ediyor ve argo terimi kullanıyor epeen algılanan büyüklüğünü abartmak için.

Örnek 3

Video Oyunu Oyuncusu # 1: “İnsanlar Fortnite ekibimden ayrılmaya devam ediyor … ne veriyor? !!?“Video Oyun Oynatıcısı # 2:”Belki de epeen’in mikroskobik olduğu içindir.“Bu son örnekte, 1. oyuncu karşılaştığı bir sorunu anlatıyor. 2. Oyuncu ortaya çıkıyor ve 1. oyuncunun problemini güç veya beceri eksikliğinden kaynaklanan bir şey olarak yorumluyor. epeen boyut referansı şaka yollu onun eksikliklerine işaret ediyor.

Epeen’in Başka Bir Varyasyonu

Daha gerçek bir varyasyonu epeen birincil cinsel erkek organı için ana terimi kullanan “e-penis” dir.