Skip to content

Evde Yayınlamak için Redbox Filmleri Nasıl Satın Alınır veya Kiralanır

21 de Mayıs de 2021

Bilinmesi gereken

 • Filmler: Git İsteğe Bağlı Filmler Redbox’ta. Bir tane bulun, seçin Talep Üzerine Kirala / Satın Al, bir çözünürlük seçin ve Kabul Et ve Öde.
 • TV şovları: Şuraya git İsteğe Bağlı TV Redbox’ta. Bir gösteri bulun, bir sezon seçin, basın Satın al …, çözünürlüğü ayarlayın, oturum açın ve Kabul Et ve Öde.
 • Bir film veya şov izlemek için şuraya gidin: Benim kutuphanem, birini seçin ve düğmesine basın İzle şimdi.

Bu makale, Redbox’ın dijital isteğe bağlı platform aracılığıyla filmlerin ve TV şovlarının nasıl kiralanacağını ve satın alınacağını açıklar. Ayrıca Redbox kitaplığınıza nasıl erişeceğinizi ve satın aldığınız içeriği nasıl izleyeceğinizi de kapsar. Bu talimatlar masaüstü kullanıcıları içindir, ancak uygulamadan Redbox On Demand filmleri ve şovları kiralamak ve satın almak için benzer adımlar kullanılabilir.

Redbox On Demand ile Film Kiralama veya Satın Alma

 1. Bilgisayarınızdan Redbox’ın web sitesindeki İsteğe Bağlı Filmler sayfasını ziyaret edin.

 2. Kiralamak veya satın almak istediğiniz bir film bulun. Tıklayın Filtreleri göster türe, vade derecesine ve kira ile satın almaya göre sıralamak için. Tıklayın Trend olan Listeyi alfabetik sıraya veya yayınlanma tarihine göre sıralamak için. Özetini görmek için herhangi bir filmi tıklayın.

 3. Tıklayın veya dokunun. Talep Üzerine Kira veya Talep Üzerine Satın Al film sayfasının sağ tarafındaki düğmesine basın. Bazı filmler kiralanamaz ve yalnızca satın alınabilir, bu nedenle bazı video sayfalarında kirala düğmesinin bulunmadığını fark edebilirsiniz. Yalnızca kiralanan filmleri bulmanın kolay bir yolu, Yeni veya Çok Yakında sayfasındaki Kirala filtresini kullanmaktır.

  Redbox'ta Ocean'ın 8 detay sayfasında Talep Üzerine Kirala $ 4.99 + düğmesi

 4. Seç Yüksek çözünürlük veya Standart tanım. HD filmler SD filmlerden daha pahalıdır.

  Redbox'ta Yüksek Çözünürlük ve Standart Çözünürlük arasında seçim yapma.

 5. Redbox hesabınıza giriş yapın veya yeni bir hesap oluşturun.

 6. Ödeme bilgilerinizi girin veya daha önce hesabınızda kullanılan bir kredi kartını seçin.

 7. Tıklayın veya dokunun Kabul Et ve Öde satın almaya hazır olduğunuzda.

Redbox On Demand ile TV Şovları Nasıl Satın Alınır

 1. Bilgisayarınızdaki Redbox On Demand TV sayfasını ziyaret edin.

  Redbox TV on Demand açılış sayfası

 2. Redbox’tan satın almak istediğiniz diziye veya sezona göz atın ve bulun. Popüler dizileri bulmanın kolay bir yolu, En Popüler İstek Üzerine TV sayfasını kullanmaktır.

 3. Açılır menüden uygun sezonu seçin.

 4. Tıklayın veya dokunun. Talep Üzerine Satın Al sezonun tamamını görmek için o sayfanın sağındaki düğmesine veya Satın Al yalnızca o bölümü satın almak için herhangi bir bölümün yanında.

  Orville TV şovu için Redbox Talep Üzerine Satın Al düğmesi

 5. İkisinden birini seçin Yüksek çözünürlük şovun HD versiyonu için veya Standart tanım daha ucuz olan SD sürümünü elde etmek için.

  Redbox'ta Yüksek Çözünürlük ve Standart Çözünürlük arasında seçim yapma.

 6. Devam etmek için zaten bir hesabınız varsa veya yeni bir tane oluşturduysanız Redbox hesabınıza giriş yapın.

 7. Bir ödeme seçeneği seçin veya yeni kredi kartı ayrıntılarını girin.

 8. Seç Kabul Et ve Öde video veya sezonu satın almak için.

Redbox İsteğe Bağlı Filmleri ve TV Şovlarını İzleme

Redbox On Demand aracılığıyla kiraladığınız videolar şurada saklanır: Benim kutuphanem süreleri dolana kadar hesabınızın bölümü. Redbox On Demand filmlerini ve kiraladığınız TV şovlarını nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Hesabınızın Kitaplığım alanını ziyaret edin ve Redbox’ta oturum açın.

 2. Farenizi yayınlamak istediğiniz videonun üzerine getirin ve seçin İzle şimdi.

Kiraladığınız bir videoyu izlemek, hemen izlemeniz gereken 48 saatlik pencereyi başlatır. İzlemeye karar vermeden önce videoyu hesabınızda tutmak için 30 tam gününüz olduğunu unutmayın. Redbox On Demand videolarını bilgisayarınızda izlememeyi tercih ediyorsanız, filmleri ve TV şovlarını orada izlemek için Redbox uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Redbox’ın Cihazınızı kurma sayfasına bakın.

Redbox On Demand Hakkında Önemli Gerçekler

Redbox On Demand’ı kullanmayı seçmeden önce bilmeniz gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Herhangi bir abonelik seçeneği yoktur. Ödemek istediğiniz her film, TV şovu sezonu veya TV şovu bölümü için ödeme yaparsınız.
 • Kiralanmış bir Redbox filmini izlemeye başlamanız gereken 30 günlük bir zaman çerçevesi vardır. Başladıktan sonra, sona ermeden önce 48 saatiniz var. O dönemde videoyu istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
 • Sonsuza kadar saklamak istiyorsanız film satın alabilirsiniz.
 • Tüm filmler kiralanamaz. Bazıları yalnızca satın alırsanız görüntülenebilir.
 • Videolar, çevrimdışı oynatma için bilgisayarınıza, tabletinize veya telefonunuza indirilebilir.
 • Film veya TV şovunun sahibiyseniz, aynı hesaptan aynı anda beş cihaza kadar akış gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladıysanız, aynı anda yalnızca bir cihazda akış gerçekleştirebilirsiniz.
 • Redbox On Demand bilgisayarlar, iOS ve Android cihazlarda, Smart TV’lerde ve Roku kutularında çalışır ve Google Chromecast gibi diğer cihazlara aktarılabilir.
 • Video ilerlemesi hesabınıza kaydedilir, böylece bir cihazda video izlemeyi bırakabilir ve daha sonra başka bir cihazda devam ettirebilirsiniz.
 • Redbox On Demand, bir kiosktan film kiralamak için kullanılabilecek Perks puanları kazanmanızı sağlar.