Skip to content

Fire Stick’te fuboTV Nasıl Edinilir

8 de Aralık de 2022

Bilinmesi gereken

 • Amazon’un web sitesine gidin > Hesaplar ve Listeler > Kayıt olmak > E-posta adresinizi veya numaranızı girin > Devam et > Parolayı girin > Kayıt olmak.
 • fuboTV uygulama sayfasını açın. Açılır menüden Fire TV Stick’inizi seçin > Uygulamayı al.
 • Fire Stick kullanıcıları, deneme sürümüne kaydolarak yedi gün boyunca fuboTV’ye ücretsiz erişim elde edebilir.

fuboTV Fire TV Stick uygulaması, spor tutkunlarının eğlenmesi için birçok akış ve isteğe bağlı içerik sunar. Bu kılavuz, fuboTV uygulamasını Fire Stick’inize nasıl yükleyeceğiniz, spor hizmetinin maliyeti ve ister Amazon Fire TV Stick’te ister Amazon Fire TV Stick’te izliyor olun, bazı fuboTV’leri ücretsiz izlemenin iki akıllı yolu konusunda size yol gösterecektir. bir Fire TV Sürümü televizyonu.

Fire TV Sticks’te fuboTV nasıl edinilir

fuboTV uygulaması, Amazon’un Android OS 5.0 veya sonraki sürümünü çalıştıran tüm Fire TV Stick akış cihazlarında ve Fire TV Edition TV’lerde mevcuttur. fuboTV uygulamasını Amazon Fire TV Stick’inize indirmenin en kolay yolu, Amazon web sitesinden uygulama indirme işlemini başlatmaktır, çünkü bu yalnızca birkaç saniye sürer ve Fire Stick’inizi açmadan bile yapılabilir.

 1. Amazon web sitesini tercih ettiğiniz web tarayıcısında açın. Web sitesinde zaten Amazon hesabınızda oturum açtıysanız, 5. Adıma atlayabilirsiniz.

  Amazon web sitesi.

 2. Fare imlecinizi üzerine getirin Hesaplar ve Listeler ve seç Kayıt olmak.

  Oturum aç düğmesinin vurgulandığı Amazon web sitesi.

 3. Fire TV Stick’inize bağlı Amazon hesabıyla ilişkili e-posta adresini veya cep telefonu numarasını girin ve Devam et.

  E-postanın girildiği Amazon web sitesi oturum açma sayfası.

 4. Parolanızı girin ve seçin Kayıt olmak.

  Şifre girilen Amazon web sitesi oturum açma sayfası.

 5. fuboTV uygulama sayfasını açın.

  Amazon web sitesindeki fuboTV uygulama sayfası.

 6. Sağdaki açılır listeden Fire TV Stick’inizi seçin.

  Cihaz menüsünün seçili olduğu Amazon web sitesindeki fuboTV uygulama sayfası.

 7. Seçme Uygulamayı al.

  Amazon web sitesinde Uygulamayı Al düğmesinin vurgulandığı fuboTV uygulaması sayfası.

 8. Birkaç saniye sonra sayfa yenilenmeli ve fuboTV uygulamasının Fire TV Stick’inize indirilmeye başladığını bildiren bir onay mesajıyla karşılaşacaksınız. İndirme işlemi yalnızca bir veya iki dakika sürmelidir.

  Amazon web sitesindeki fuboTV uygulaması indirme onay sayfası.

 9. Fire TV Stick’inizi açtığınızda, uygulamanın indirilmesinin tamamlandığı konusunda sizi uyaran küçük bir bildirimle karşılanacaksınız. Bu ekrandayken, uygulamayı açmak için Fire Stick uzaktan kumandasında üç yatay çizgi bulunan düğmeye basın. Bildirimi kaçırırsanız, fuboTV uygulama simgesi Ana ekranınızda ve uygulama kitaplığınızda da görünmelidir. Uygulamayı, Fire Stick arama özelliğini ve Alexa’yı kullanarak da bulabilirsiniz.

  Aç düğmesi ve bildirimin vurgulandığı Amazon Fire Stick'teki fuboTV uygulama ekranı.

 10. Seçme Kayıt olmak fuboTV hesap bilgilerinizle giriş yapmak için veya Deneme sürümüne başla ücretsiz deneme süresi olan bir aboneliğe kaydolmak için.

  Amazon Fire TV Stick'teki fuboTV uygulaması oturum açma ekranı.

fuboTV Aylık Ne Kadar?

fuboTV yayın hizmeti, her biri kendi özellik listesine sahip dört ayrı plan sunar. fuboTV abonelik fiyatları, bir mobil veya internet hizmet paketinin parçası olarak başka bir ürün veya hizmetle eşleştirildiğinde değişebilir. İşte her bir fuboTV üyelik katmanının ve fiyatının hızlı bir dökümü.

 • başlangıç: Aylık 64,99 ABD Doları tutarındadır ve 110 kanal, 250 saat kayıt ve üç ekranla birlikte gelir.
 • profesyonel: Aylık 69,99 ABD doları tutarındadır ve 110 kanal, 1.000 saatlik alan ve sınırsız ekran içerir.
 • Seçkinler: Bu fuboTV aboneliğinin maliyeti 79,99 ABD dolarıdır ve 158 kanal, 1.000 saatlik alan ve sınırsız ekran içerir.
 • Latin Artı: Maliyeti 32,99$’dır ve 33 İspanyolca dil kanalı, 250 saatlik alan ve iki ekran içerir.

fuboTV Fire Stick’te Ücretsiz mi?

fuboTV akış hizmeti, Amazon Fire TV Stick cihazlarında ücretsiz değildir. Netflix, Disney Plus ve diğer benzer hizmetler gibi fuboTV de içeriğini görüntülemek için aktif bir ücretli üyelik gerektirir. Bu abonelik, yukarıdaki paketlerden biri aracılığıyla tek başına satın alınabilir veya bir cep telefonu, kablo veya internet sağlayıcısı ile bir paketin parçası olarak alınabilir.

fuboTV’yi Ücretsiz Olarak Nasıl Edinebilirim?

fuboTV hizmeti ücretsiz olmasa da, Starter, Pro ve Elite aboneliklerine kaydolurken yedi günlük ücretsiz deneme süresi elde etmek mümkündür. Kaydolurken bir kredi kartı sağlamanız gerekir, ancak ücretsiz deneme süresi bitene kadar kredi kartınızdan ücret alınmayacaktır. Ücretsiz fuboTV denemenizi sona ermeden önce iptal edin, ücret ödemezsiniz.

SSS

 • Fire Stick’te fuboTV’yi nasıl iptal edebilirim?

  Bir tarayıcıda fubo.tv’yi ziyaret edin ve hesabınıza giriş yapın. Sonra, seçin Benim profilim > Hesap > hesap detayları > Aboneliği iptal et. Kaydolduktan sonra istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Web sitesindeki ücretsiz deneme süreniz içinde iptal ederseniz, erişimi hemen kaybedersiniz.

 • Fire Stick’im neden fubo TV uygulamasını bulamadığını söyleyip duruyor?

  Fire Stick’inizi desteklenmeyen bir bölgede kullandığınız için fuboTV uygulaması kullanılamayabilir. Fire TV’yi farklı ülkelerde kullanma hakkında bilgi edinmek için Amazon’un destek sayfasına bakın. Seyahat ediyorsanız veya yakın zamanda taşındıysanız Amazon hesabınızın ülke ayarlarını gözden geçirin. Bir tarayıcıda Amazon hesabınıza giriş yapın ve şu adrese gidin: İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin > Tercihler > Ülke Ayarları.