Skip to content

Fitbit Charge 2’yi Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

12 de Mayıs de 2021

Fitbit Charge 2’nizin fabrika ayarlarına tamamen sıfırlanması, izleyicinizi orijinal durumuna döndürecektir. Bu, Ücret 2’nizi satmak veya başkasına vermek istiyorsanız kullanışlı olabilir, ancak verilerinizin herhangi bir izinin ortalıkta dolaşmasını istemezsiniz. İşte nasıl yapılacağı.

Fitbit Ücretini Fabrika Ayarlarına Sıfırlama 2

Charge HR veya Charge 3 gibi diğer Fitbit modellerinden farklı olarak, Charge 2’de cihazı sıfırlamak için basabileceğiniz hiçbir donanım düğmesi yoktur. Aksine, Fitbit uygulaması aracılığıyla fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir. Fitbit’inizle ilgili teknik sorunlar yaşıyorsanız, muhtemelen tam fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekmez. Bunun yerine, izleyicinizi hızlı bir şekilde yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Bu, Fitbit’iniz senkronize olmuyorsa, ekran açılmıyorsa veya adımlarınızı veya aktivitenizi doğru şekilde izlemiyorsa yardımcı olabilir.

 1. Fitbit.com’a gidin ve Fitbit hesabınıza giriş yapın.

 2. Seçin dişli ikon Cihazınızı görüntülemek için ekranın sağ üst köşesinde.

  Fitbit uygulaması seçme ayarları

 3. Seçiniz Şarj 2 açılır menüden cihaz ayarlarına gidin.

  Fitbit uygulaması Şarj 2'yi seçin

 4. Şarj 2 ayarlarına girdikten sonra, ekranın alt kısmına gidin ve Bu Masraf 2’yi hesabınızdan kaldırın.

  Fitbit hesabından Ücret 2'yi kaldır

  Mike’ın Kutudan Çıkarma
 5. Cihazı kaldırdıktan sonra, artık Fitbit uygulamanızla eşleştirilmez veya senkronize edilmez ve bu, Charge 2’nizi orijinal fabrika durumuna sıfırlayacaktır. Ücret 2’nizi hesaptan kaldırmak, izleme verilerinizin görünümden kaldırılmasına neden olur. Bazı durumlarda, faaliyetinizin geçmişini saklamak isteyebilirsiniz. Bu verileri korumak için, cihazı Fitbit hesabınızdan çıkarmadan önce bir Veri Dışa Aktarımı yaptığınızdan emin olun.

Fitbit Hesabınıza İzleyici Nasıl Eklenir

Charge 2’nizi (veya herhangi bir Fitbit cihazını) hesabınıza tekrar eklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey cihazı Fitbit Connect kullanarak Fitbit hesabınızla senkronize etmektir. Mac veya Windows için uygulamayı seçin veya Cihaz Kurun oFitbit mobil uygulamasında ption. Cihaz, hesabınızla tekrar eşleştirildikten sonra, izleme verilerinizin ve etkinlik geçmişinizin hesap panonuzda veya mobil uygulamanızda görüntülemeniz için hala mevcut olduğunu görmelisiniz.