Skip to content

Fransa Açık Canlı Yayını Nasıl İzlenir (2021)

1 de Haziran de 2021

NBC ve Tennis Channel, Amerika Birleşik Devletleri’nde Fransa Açık için yayın haklarına sahiptir, bu nedenle kablo ve uydu aboneleri resmi NBC Sports sitesi üzerinden yayın yapabilir ve diğer herkes Hulu With Live TV gibi bir yayın hizmeti aracılığıyla harekete geçebilir. veya YouTube TV.

Yarışma Ayrıntıları (Değişiklik Yapılabilir)

Bölgenizdeki zamanlar için yerel listelerinizi kontrol edin; burada gösterilen saatler Orta Avrupa Yaz Saatidir. Birinci Tur: 23 Mayıs, 10:00 CEST Bayanlar Finalleri: 5 Haziran 11:00 CEST Erkekler Finalleri: 6 Haziran 11:00 CEST Yer: Stade Roland Garros, Paris, Fransa Yayın: NBC, Tennis Channel

Fransa Açık’ı Hangi Yayın Hizmetleri İçerir?

Kablolu yayın ve uydu aboneleri, Fransa Açık’ı NBC Sports ve Tennis Channel aracılığıyla yayınlayabilir, ancak kablo kesicilerde bu seçenek yoktur. Kablo kesiciler için, Fransa Açık’ı yayınlamanın en iyi yolu bir televizyon yayın hizmeti kullanmaktır. Televizyon yayın hizmetleri, kablo ve uydu televizyona çok benzer ve bunları tıpkı kablo ve uydu gibi canlı televizyon izlemek için kullanabilirsiniz. Aradaki fark, televizyonunuzda bir kablo veya uydu sağlayıcısı aracılığıyla izlemek yerine, içeriği internet üzerinden yayınlamanızdır. Doğru cihaza sahipseniz bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza ve hatta televizyonunuza aktarabilirsiniz. Fransa Açık hem NBC hem de Tennis Channel’da yayın yaptığından, hem yerel NBC istasyonunuzu hem de Tennis Channel’ı içeren bir hizmet seçmek önemlidir. Bunlar, Fransa Açık’a erişmenizi sağlayan en popüler akış hizmetleridir:

 • YouTube TV: Bu hizmet, NBC için ikinci en geniş kapsama alanına sahiptir ve hiçbir ekstra ücret ödemeden Tenis Kanalı’nı içerir.
 • Sling TV: NBC, bu hizmet aracılığıyla bir avuç büyük pazarda kullanılabilir. Tenis Kanalı’nı Sling Orange veya Sling Blue ile de alabilirsiniz, ancak yalnızca Sports Extra paketi için ödeme yaparsanız. Fiyat hala iyi, bu yüzden bölgenizin dahil olup olmadığını kontrol etmeye değer.
 • fuboTV: Bu hizmet sporla ilgili kanallara odaklanır, ancak NBC yalnızca belirli pazarlarda mevcuttur. Ayrıca Tenis Kanalı’nı almak için Sports Plus paketi için ödeme yapmanız gerekiyor, bu da bunu pahalı bir seçenek haline getiriyor.
  Burada ücretsiz bir fuboTV deneme sürümü edinebilirsiniz.
 • DirecTV Now: İsmine rağmen bu hizmeti kullanmak için DirecTV’ye ihtiyacınız yok. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki herkes tarafından kullanılabilir, ancak her pazarda NBC sunmaz. Ayrıca Tenis Kanalı sunmuyor.
 • Canlı TV ile Hulu: NBC bu hizmet aracılığıyla çoğu pazarda mevcuttur, ancak Tenis Kanalı içermez. Her maçı izlemek istiyorsanız, bu iyi bir seçenek değil.

Bu hizmetlerin her biri bir tür ücretsiz deneme sunar, bu nedenle bu, Fransız Açık’ı ücretsiz olarak yayınlamanın iyi bir yoludur.

Fransa Açık NBC’den Nasıl İzlenir?

Bir kablo veya uydu aboneliğiniz varsa, ancak televizyonunuzda izlemek yerine bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza yayın yapmayı tercih ediyorsanız, NBC Sports canlı yayın web sitesini kullanabilirsiniz. Bu site, NBC’nin haklarına sahip olduğu spor etkinliklerine ücretsiz erişim sağlar. NBC Sports canlı yayın web sitesini Windows, macOS veya Linux bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda, yüksek hızlı internet bağlantınız ve kablo veya uydu aboneliğiniz olduğu sürece herhangi bir modern web tarayıcısıyla kullanabilirsiniz. Turnuva sırasında resmi NBC Sports sitesini ziyaret ettiğinizde, mevcut maçın ücretsiz canlı akışı gibi görünen bir şey görebilirsiniz. Bu yalnızca ücretsiz bir önizlemedir ve yalnızca birkaç dakika sürer. Ücretsiz deneme video kısıtlamasını kaldırmak istiyorsanız, kablo veya uydu sağlayıcınız aracılığıyla oturum açmanız veya size şifresini ödünç vermek isteyen birini bulmanız gerekir. Fransa Açık’ı NBC Sports üzerinden şu şekilde yayınlayabilirsiniz:

 1. NBC Sports French Open sitesine gidin. Oyuncu yüklenecek ve ardından Fransız Açık canlı akışı, hatta canlı yayınlanır yayınlanmaz etkinleşecektir. Ücretsiz önizlemeniz bittiğinde DEVAM ET.

 2. Kablo veya uydu sağlayıcınızı seçin.

  NBC Sports sağlayıcı seçim sitesinin bir ekran görüntüsü.

 3. Kablo veya uydu hesabınıza giriş yapın.

  NBC Sports sağlayıcı giriş sayfasının ekran görüntüsü.

 4. Canlı önizleme sınırı kaldırılacak ve tüm maçı izleyebileceksiniz.

Fransa Açık Tenis Kanalı Üzerinden Nasıl Yayınlanır?

NBC tarafından yayınlanan maçların yanı sıra, Fransa Açık’ın bir kısmı Tennis Channel tarafından da yayınlanıyor. Bu, temel kablo ve uydu paketlerinde yaygın olarak bulunan bir kablo kanalıdır, bu nedenle televizyon için ödeme yaparsanız, ona erişiminiz olabilir. Fransa Açık’ı Tennis Channel’dan izlemek istiyorsanız, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

 1. Tennischanneleverywhere.com/watchnow adresine gidin ve tıklayın TV Sağlayıcısı ile Giriş Yapın.

  Tennis Channel'ın ekran görüntüsü.

 2. Kablo veya uydu sağlayıcınızı seçin.

  Tennis Channel sağlayıcısı seçim sayfasının ekran görüntüsü.

 3. Kablo veya uydu hesabı kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve tıklayın Oturum aç veya Oturum aç.

  Tennis Channel sağlayıcısı oturum açma sayfasının ekran görüntüsü.

  Farklı bir televizyon sağlayıcınız varsa, giriş sayfanız biraz farklı görünebilir. Sayfanın nasıl kurulduğuna bakılmaksızın, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz ve oturum açmanız gerekir.

 4. Turnuva sırasında Tennis Channel sitesine geri dönün ve Fransa Açık’ın canlı yayınını izleyebileceksiniz.

Fransız Açıkını Mobil Cihazlarda, Akış Cihazlarında ve Konsollarda Yayınlamak

Masaüstü bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda akışa ek olarak, aynı yöntemleri Fransız Açık’ı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda yayınlamak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, Roku veya Apple TV gibi akış cihazlarının yanı sıra oyun konsolları aracılığıyla televizyonunuzda da izleyebilirsiniz. Bir kablolu yayın aboneliğiniz varsa, NBC Sports uygulaması aracılığıyla Fransız Açık’ı yayınlayabilirsiniz. Bir akış hizmetine abone olursanız veya ücretsiz bir denemeye kaydolursanız, söz konusu hizmet için uygulamayı indirmeniz gerekir. Fransa Açık’ı NBC Sports veya Tennis Channel aracılığıyla izlemek için ihtiyacınız olan uygulamalar şunlardır:

 • Android: NBC Sporları, Tenis Kanalı
 • iOS: NBC Sports, Tennis Channel
 • Amazon cihazları: NBC Sports, Tennis Channel
 • Roku: NBC Sporları, Tenis Kanalı
 • PS4: NBC Sporları
 • Xbox One: NBC Sporları

Önceki bölümde bahsedilen akış hizmetlerinin her biri aynı zamanda çeşitli akıllı telefon ve akış cihazı uygulamaları sunar.