Skip to content

Freemake Video Converter İncelemesi

25 de Mayıs de 2021

Freemake Video Converter, çok sayıda giriş formatı arasında dönüşümü destekleyen basit bir tasarıma ve arayüze sahip ücretsiz bir video dönüştürücüsüdür. Ayrıca videoları kırpmak, altyazı eklemek ve hatta dosyaları doğrudan diske yazmak için de kullanabilirsiniz.

Freemake Video Converter Artıları ve Eksileri

Bu ücretsiz video dönüştürücü, türünün en iyilerinden biridir: Ne Seviyoruz

 • Birçok giriş formatını destekler.
 • Dosyaları doğrudan diske yazdırır.
 • Video dosyalarını birleştirir.
 • Çevrimiçi videoları indirir ve dönüştürür.
 • Altyazıları içe aktarır.
 • Modern Windows sürümleriyle çalışır.
 • Birçok mobil cihazla çalışacak şekilde önceden yapılandırılmıştır.

Neleri Sevmiyoruz

 • Dönüşüm hızlı değil.
 • Seyrek olarak güncellenir.

Freemake Video Converter Ne Yapar?

Freemake Video Converter, büyük miktarda giriş dosyası formatını desteklerken neredeyse tüm video dosyalarını popüler formatlara dönüştürür. Video dosyalarını doğrudan DVD veya Blu-ray diske dönüştürebilir ve dosyaları diske yazarken DVD menüsü oluşturma seçeneği sunar Dosyaları dönüştürebilir ve otomatik olarak YouTube’a yükleyebilir. Ayrıca, YouTube’dan ve diğer video sitelerinden akış kliplerini indirir ve değiştirir ve YouTube kliplerinden ses çıkarır. Bu yazılım, kendi DVD’lerinizi yapmak için iyi bir seçimdir, çünkü videoyu bir DVD menüsü ve altyazılarla tamamlanmış bir diske doğrudan kolayca gönderebilirsiniz.

Desteklenen Dosya Biçimleri

Freemake Video Converter, tüm popüler ve nadir, korumasız formatları destekler: 3GP, AAC, AC3, ADTS, AIF, AIFC, ALAW, AMR, AMV, ANM, APC, APE, AU, AVHCD, AVI, AVS, BIK, BMP , BNK, CAF, CAVS, CDG, DPG, DPX, DTS, DV1394, DVD, DXA, EA, FFM, FILM, FILM_CPK, FLAC, FLC, FLH, FLT, FLV, FLX, GIF, GSD, GSM, GXF, H261 , H263, H264, HTML5, JPG, M2A, M4A, MR4, M4V, MJ2, MJPG, MKA, MKM, MKV, MLP, MMF, MOV, MP +, MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, MPEG4, MPG, MTS , MTV, MXF, NC, SOMUN, OGG, OGM, OGV, OMA, PAM, PCX, PGM, PNG, PPM, PVA, QCP, QT, R3D, RA, RAS, RAX, RM, RMJ, RMS, RMX, RPL , RTSP, SDP, SGI, SHN, SMK, SR, SWF, TGA, THP, TIF, TOD, TS, TTA, TXD, VC1, VFW, VOC, VRO, W64, WAV, WMA, WV ve XA.

Videoları Herhangi Bir Cihaz İçin Dönüştürme

Medya oynatma özelliğine sahip herhangi bir cihaz için klipleri dönüştürmek için Freemake Video Converter’ı kullanabilirsiniz. Desteklenen cihazlar arasında iPhone ve iPad, Windows, Android, PSP, Xbox, Nokia, Huawei, Xiaomi ve diğerleri bulunur. Cihazınız desteklenen listede değilse, özel dönüşüm ayarları oluşturabilirsiniz.

 1. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı açın. Dosyanın ne olduğuna ve nerede depolandığına bağlı olarak aşağıdakilerden herhangi birini seçerek bunu yapın: Video, Ses, DVD, Fotoğraf, URL’yi yapıştır.

  Freemake Video Converter kuyruk ekranı

  Freemake Video Converter’a, bunları daha büyük bir dosyada birleştirmek amacıyla birden fazla dosya eklediyseniz, Dosyaları birleştir programın sağ üst köşesinde.

 2. İsteğe bağlı olarak, dosyanın sağındaki makas simgesini seçerek videoyu düzenleyin. Basın TAMAM MI herhangi bir düzenlemeyi bitirdiğinizde.

  Freemake Video Converter düzenleyici ekranı

 3. Dosyayı dönüştürmek istediğiniz formatı ekranın altından seçin. MKV, FLV, AVI, MP4 gibi bir dosya formatı veya bir cihaz (ör. Samsung’a veya Apple’a).

 4. Basın Araştır sağında Şuraya kaydet dönüştürülen dosyanın nereye kaydedileceğini ve ne adlandırılacağını seçmek için kutu.

  Freemake Video Converter çıktı parametreleri ekranı

  Bu zamanı, dönüştürme ön ayarını düzenlemek için de kullanabilirsiniz. Çerçeve boyutunu, video codec bileşenini, ses codec bileşenini ve daha fazlasını ayarlayabileceğiniz ön ayar düzenleyiciyi açmak için dişli / ayarlar düğmesini seçin.

 5. Seçiniz Dönüştürmek dönüştürme işlemini başlatmak için ve ardından tamamlanana kadar bekleyin.

  Freemake Video Converter ilerleme ekranı

 6. Basın TAMAM MI üzerinde Dönüşüm tamamlandı Komut istemi. Video, 4. Adımda seçtiğiniz konuma kaydedildi.

Artık diğer başarı mesajını kapatabilir ve Freemake Video Converter’dan çıkabilirsiniz. Farklı bir videoyu hemen dönüştürmek için mevcut olana sağ tıklayın ve Kaldırmak.