Skip to content

Garmin Haritalarınızı Güncelleyin

14 de Nisan de 2021

Garmin’in coğrafi konum cihazları serisi, Küresel Konumlandırma Sistemi tarafından desteklenen haritalara ücretsiz ve ücretli yükseltmelerin bir karışımını sunar. Rotaları ve konumları izlemek ve tanımlamak için kullanılabilirler. Yeni Garmin haritalarını indirmek ve eskilerini güncellemek, GPS cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamanın en iyi yoludur.

Ücretsiz Garmin Harita Güncellemeleri

Garmin’in ücretsiz harita güncellemeleri sunan birçok GPS ünitesinden birini satın aldıysanız, Garmin Express harita güncelleme yardımcı programını indirip yüklemenizi isteyen şirketin Harita ve Harita Güncellemeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Halihazırda Garmin Express kurulu değilse, Garmin haritalarınızı güncelleyebilmek için bu makalenin altındaki talimatları izleyin. Program hem Windows hem de macOS cihazlarda çalışır.

Sokak Haritaları Satın Alın

Garmin Yol Haritaları.

Kullanabileceğiniz ücretsiz ürün ömür boyu harita güncellemelerine sahip değilseniz, Garmin yol haritalarını satın alın. Yol haritası paketlerini indirmeler veya SD kart güncellemeleri olarak satın alabilirsiniz. Yol Haritaları sayfasına girdikten sonra, indirmeleri konuma veya indirme türüne göre filtreleyebilirsiniz.

Garmin Golf Sahası Haritaları

Garmin golf cihazları, dünya çapında 15.000’den fazla saha dahil olmak üzere ücretsiz ömür boyu kurs güncellemeleri ile birlikte gelir. Garmin ücretsiz kurs güncellemelerine öncülük etti; eskiden şirketler bu özellik için önemli miktarda yıllık ücretler alıyorlardı. Harita güncellemelerine çok benzer şekilde, golf sahası haritalarını Garmin Express aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

Bisiklet için Garmin Haritaları

Garmin'in web sitesindeki döngü haritası indirme sayfasının ekran görüntüsü

Garmin Döngü Haritası İndirmeleri.

Bisikletle ilgili haritalar, eğitim, tur veya işe gidip gelmek için sokak haritaları ve topo haritalarını içerir. Garmin bisiklet haritalarını Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Yeni Zelanda, Avrupa ve diğer yerler dahil olmak üzere farklı bölgelerden satın alabilirsiniz.

Dış Mekan GPS Haritaları

Garmin dış mekan haritaları sayfasının ekran görüntüsü

Garmin Outdoor Harita İndirmeleri.

Elde taşınan GPS cihazları, yürüyüş, balık tutma, avlanma ve diğer açık hava etkinlikleri için harika arkadaşlardır. Garmin’in dış mekan harita güncellemeleri, en yeni ve en doğru bilgilerle gezinmenizi sağlar. Garmin’inize indirmek için bir dış mekan haritası türü seçtikten sonra, aldığınız haritaya bağlı olarak, satın almadan önce belirli bir bölge ve format seçebilirsiniz.

Deniz Haritaları

Garmin deniz haritaları indirme sayfasının ekran görüntüsü

Garmin Deniz Haritaları İndirmeleri.

Birçok tekne sahibi, küçük göllerden açık okyanusa kadar uzanan su yolları için Garmin haritalarına güveniyor. BluChart, LakeVu ve Fishing Hot Spots dahil olmak üzere bu deniz haritaları sizi kayalardan uzak tutacak. Herhangi bir deniz haritasının Garmin’iniz ile uyumlu olup olmadığından emin değilseniz, bir UYUMLU CİHAZLAR bölümüne gidin ve Garmin’inizi orada arayın.

Havacılık ve Havacılık

Havacılık, Garmin’in teklifler veritabanının ayrı ve son derece düzenlenmiş bir parçasıdır. Fly Garmin sayfası, en son bilgilerden haberdar olmak ve verilerinizi güncel tutmak için merkezi kaynağınız olarak hizmet eder.

Garmin Express’i İndirme ve Kurma

Garmin Express uygulaması, birçok cihaz için haritaları güncellemenin anahtarıdır. Garmin Express, haritalarınızı güncellemenizi, etkinlikleri Garmin Connect’e yüklemenizi, golf sahası haritalarınızı güncellemenizi ve ürünlerinizi kaydetmenizi sağlar. Garmin cihazınızı bilgisayarınızın USB bağlantı noktası üzerinden takın, Mac veya Windows için Garmin Express’i indirip yükleyin ve uygulamayı açın. Program, cihazınızı otomatik olarak bulmalı ve bağlı olduğunu göstermelidir. Uygulama, yazılımınızı veya haritalarınızı güncellemenizi veya verilerinizi senkronize etmenizi ister.

Garmin Express yükleme ekranı

Haritalarınızı Garmin Express ile güncellemek için bir USB bağlantı noktası veya SD kart takın.

Garmin Express uygulaması, cihazınızda en son işletim sistemini korumanın uygun bir yolunu sunar. Ayrıca, hizmette oturum açtığınızda fitness ve golf cihazlarını doğrudan Garmin Connect ile senkronize edebilirsiniz. Cihazınızın işletim sistemini güncellerseniz, Garmin Express güncellemenin tamamlandığını size bildirdikten sonra, cihazınızın bağlantısını kesin, ardından yeniden başlatmak için cihazı açın. Bu, güncellenmiş işletim sistemini etkinleştirecektir. Garmin’iniz güncelleme sürecinde adım adım ilerlerken sizi uyaracaktır. Cihazlarınız, herhangi bir işletim sistemi veya harita güncellemesinden sonra genellikle kişisel ayarlarınızı korur.

MyGarmin Hesabınız

Ücretsiz veya ücretli harita indirmek, hem Garmin’in web sitesinde bir hesap hem de Garmin cihazınızın kaydını gerektirir. Başlamadan önce bir hesap açmanız gerekir; Yazılımla ilk cihaz eşleştirmesi sırasında cihazınızı kaydedebilirsiniz. Kullanabileceğiniz haritalara ve güncellemelere myGarmin oturumunuz aracılığıyla erişilebilir.