Skip to content

Geeky Tech Hediyeleri için 8 Harika Site

13 de Mayıs de 2021

Bu tatil sezonunda en iyi ve en eşsiz hediye sitelerinin peşinde misiniz? Kesinlikle tek değilsin! Bugünlerde mobil cihazlarımıza ve bilgisayarlarımıza ne kadar güvendiğimizi düşünürsek, daha fazla insanın tatil hediyesi istek listelerine son moda teknoloji ürünleri eklemesi şaşırtıcı değil. Tablet bilgisayarlar, en yeni Apple elektroniği, yazılım paketleri, bilgisayar parçaları, mobil aksesuarlar ve hatta web tabanlı abonelikler veya üyelikler gibi şeyler her zamankinden daha fazla talep görüyor. Aşağıdaki web sitelerine göz atarak ailenizdeki veya arkadaş çevrenizdeki web meraklıları için en benzersiz hediye fikirlerinden bazılarını bulabilirsiniz. 2020’nin en iyi teknoloji hediyelerini incelemek de ilginizi çekebilir.

ThinkGeek: En Geekiest Giyim, Aksesuarlar, Oyuncaklar, Oyunlar ve Daha Fazlası


Geek’in Star Wars ve Marvel’den The Legend of Zelda ve Pokemon’a kadar her şeye olan sevgisini göstermeyi seven inekler ve insanlar için gidilecek yer olduğunu düşünün. Think Geek sitesi, giyimden oyuncaklara, aletlere, ev ofis aksesuarlarına ve bunların arasındaki her şeye sahiptir. Burada şık bir hediye fikri bulamazsanız, muhtemelen başka herhangi bir normal sitede bir şeyler bulmakta zorlanacaksınız.

Archie McPhee: Tüm Tuhaf Yenilik Öğelerinin Yeri

Archie McPhee web sitesi

İnekler oldukça tuhaf, öyleyse neden “dünyanın en garip mağazasına” bir göz atmıyorsunuz? Bu mağaza, ürünlerini tarif etmek için neredeyse çok tuhaf. Başka bir deyişle, harikalar. Buradan birçok ilginç hayvan maskesi satın alabilirsiniz ve pastırmaya adanmış bir bölüm var. Bir göz atın. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Mental Floss Store: Dışarıdaki Tüm Bilim Meraklıları İçin Şeyler

Mental Floss web sitesi


Mental Floss Magazine, zeki inekler, bilim meraklıları ve benzer şekilde meraklılar için harika bir dergidir, ancak onların da oldukça harika bir çevrimiçi mağazaya sahip olduklarını biliyor muydunuz? Komik tişörtler ve ofis süslerinden hevesli şefler ve çılgın bilim adamları için hediyelere kadar her şeyi bulabilirsiniz. Hediye listenizdeki ultra inek için, bunu kontrol etmelisiniz.

JINX: Meraklıların Sevdiği Tüm En Şık Giysiler İçin

JINX web sitesi


Geek markalı giysiler arıyorsanız, JINX’in hediye alışveriş listenizdeki bu öğeleri kontrol etmenize yardımcı olacak bir şeye sahip olması kaçınılmazdır. Bu site, oyunlardan ve web teknolojisinden ilham alan grafiklere sahip kıyafet satışı konusunda uzmanlaşmıştır. JINX’ten tişörtler, şapkalar, ceketler, çoraplar ve hatta iç çamaşırı alabilirsiniz.

DealExtreme: Büyük Fiyat Etiketleri Olmadan En Harika Geek Öğeleri

DealExtreme web sitesi

Sıkı bir bütçeye bağlı kalması gerekenler için, DealExtreme size daha düşük fiyatlar için harika araçlar ve aksesuarlar sunar. Sitede 2 dolarlık gadget’lara ayrılmış bir bölüm var. Sitedeki bazı ürün incelemelerine göz atın, yeni gelenlere göz atın, forumda sohbet edin veya sipariş durumunuzu çevrimiçi olarak takip edin.

Neatoshop: Sizi Şaşırtabilecek Harika Bulgular

Neatoshop web sitesi

Neatoshop, aletler ve teknolojiden çok benzersiz buluntular ve modaya uygun şeyler hakkındadır. Neyse ki, meraklılar için hala bir ton ürün var. Komik tişörtler, buz tepsileri bulun ve pastırma malzemelerine ayrılmış tüm bölümlerine göz atın. Siz oradayken, Neatorama.com’daki bloglarına da bakmak isteyebilirsiniz.

Harika Şeyler: Hiç Var olmadığını Bilmediğiniz En Yaratıcı Hediyelerden Bazıları

Cool Things web sitesi


Cool Things, okuyucuları çok çeşitli alışılmadık ve benzersiz araçlar hakkında bilgilendirmekle kalmaz, aynı zamanda harika mobilyalar, eğlence malzemeleri, moda ürünleri ve arabanız için malzemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. CoolThings.com, buldukları ürünlerin doğrudan perakendecisi değildir, ancak sizi üçüncü taraf sitesine veya öne çıkan ürünleri satın alabileceğiniz sitelere yönlendirir.

Bu Şeyleri Kutsayın: Tüm Çılgın, Geeky Öğelerini Keşfedin

Bless This Stuff web sitesi

Tıpkı Cool Things gibi, Bless This Stuff, dünyaya onlar hakkında anlatmak için harika şeyler arayan bir hediye keşif sitesidir. Belirli bir ürünle ilgili blog gönderilerinin çoğunda, sizi satın alabileceğiniz yere götürecek bir Satın Al düğmesi görebilirsiniz. Bless This Stuff, teknoloji, giyim, yaşam tarzı, kültür, spor, araçlar ve daha pek çok şeyi içerir.